Skocz do zawartości
Puffy

Najbardziej wymagające gry wszechczasów?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na 1 miejscu stawiam TRAINZ no kurde miałem Geforce 2 ti a ona wyszła w 2000 i cieła strasznie a dodatkowo miałem A1500+ i reszte to co mam w stopce :lol:

 

No to co zaczynamy ranking?Kto da wiecej? :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"DOOM" :D pamietam ze na moim 386sx40 musialem wlaczac low detale :P eheh ale pozniej zmiana na uwaga 486 :D ahhhh to byly czasy :D aa no i pozniej na moim 486dx4 100 :D "GRAND PRIX 2" pamietam ze byly takie ustawienia ze jak sie zmienila szczegolowosc grafiki to pokazywalo ile sprzet wyciagnie klatek :D to dopiero byl patent :D aaa no i FLIGHT UNLIMITED :D pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ale ta gra co podał autor tematu to żeczywiście była przegięta. Pamiętam jak na Hyperze ją przedstawiali i mówili jaki jest zalecany sprzęt to ich wyśmiałem. Później okazało się że żeczywiście gra na zarąbiastym na tamte czasy sprzęcie cieła się niemiłosiernie. A jest jeszcze jedna gierka ze sproymi wymaganiami :D Doom 3 Alfa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze bardziej kiedys gry czlapaly niz teraz :D byly dostepne tryby rozdzielczosci 320x200 VGA no i SVGA 640x480 :D myslalem wtedy ze w tej drugiej gry nigdy nie beda chodzily plynnie :D az sie dziwie ze te pixele w 320x200 nie przeszkadzaly mi za bardzo :D a teraz ??? Panowie wystarczy ze gre odpalily w 640x480 ;D hehe i juz sie grac nie chce :D wszystkie wtedy na SVGA czlapaly :D mowie o czasach 486 :D JA CHCE ZEBY ZROBILY FREDA, MISJE, czy tam DRACONUS'a na PC :D na poziomie dzisiejszych mozliwosci :D to byly gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom 3 wersja Apha no i GTA 3.

 

A oprócz tego Unreal 1- grałem na software na P 150 i 32 MB na S3 Trio 64 V+ 2MB i jakoś wyglądałło- dzięki tej grze sprzedałem kompa :D

 

W erze Glide 1996-1998 były problemy- najdziwiniejsza rzecz- Turok w wersjii Demo działał w Direct 3D, a w full tylko w Glide :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IL 2 STURMOVIK lub jego następca FORGOTTEN BATTLES.

Gra ustawiona na HI, 6 x AA i 16 x ANISO w "gęściejszej" walce spada poniżej 25 klatek.

Można grać w 800*600*16(ja tak gram i nie narzekam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem "Street Legal"  :D  Gra ma okropną grafikę ,a jednak wczasie jazdy na mieście troszkę skakało. Poprostu jest tak źle napisana ,że kto nie zobaczył ten nie uwierzy.

Popieram w 100% gra ma straszną grafe i jeszcze sie mi cieła...gdzie Vice City śmiga na pełnym wypasie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo tego było. Ja za to podam ciekawostkę, że to nie od sprzętu zależy ;)

Mój kumpel przeszedł kilka razy Halfa na P100, 40MB RAM i jakaś karta max. 4MB (nie pamiętam) w 320x240 :) Ale jeszcze lepsze jest to, że na tym sprzęcie przeszedł też Fallout Tactics... (widziałem na własne oczy!) 8O 8O 8O

On był naprawdę wytrwały... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przpomniała mi się jedna gra -Grand Prix2- jak wyszła(1996) to szczytem marzeń było 486dx100 a żeby włączyć wszystkie obcje na maxa i hires(640*480 :lol: ) trzeba było mieć pII300 i 32 ramu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a ja najbardziej pamiętam Falcona 3.0. Ale tu nie chodziło o sprzęt. Wymagał zarąbiście dużo pamięci podstawowej (tej do 640kb) - tak ok. 608-610kb (nie pamiętam dokładnie). Ileż to się człowiek namęczył, żeby napisać specjalnego autoexeca i config.sys specjalnie pod tą grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co powiecie na AVP 2 ?

mam nadzieje ze kiedys zagram w nia na jakims super sprzecie chlip ;]

fakt, tez jest wymagajaca ale na gf3ti200 mysle ze w 800x600 full chodziloby niezle, niewiem jak z 1024x768....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co powiecie na AVP 2 ?

mam nadzieje ze kiedys zagram w nia na jakims super sprzecie chlip ;]

fakt, tez jest wymagajaca ale na gf3ti200 mysle ze w 800x600 full chodziloby niezle, niewiem jak z 1024x768....

 

gralem na GF2 GTS Asusa

P3 866

256 DIMM

XP

dlawilo sie ; pppp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...