Skocz do zawartości
b4rt3k

Zamiana genius 3000A na microlab solo 6c(ew.7c)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam geniusy i sprawuja sie calkiem niezle, ale chcialbym czegos wiecej. Czy jest sens doplacac ponad 200zl(zakladajac ze sprzedam swoje za ok 150, a kupie solo6c za 390)?

Czy bedzie jakas roznica w dzwieku na plus(taka zeby bylo warto inwestowac przeszlo 200zl) na karcie asus xonar dx/xd? Czy pozostac przy tym co mam?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie , ze warto.To są już spore różnice klas.Tym bardziej ,że solo6C można kupić za 347zł.Sam je własnie zamówiłem TUTAJ

 

P.S A jak będziesz sprzedawał to mój brat jest chętny bo mu padły jakies pierdziawkowe Creativy.

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec chyba bede sprzedawal(bede musial dolozyc ok.230zl), bratu moge sprzedac za 140zl, a 150 jesli wystawie na allegro (w pelni sprawne, mam wszystko co bylo na poczatku w komplecie)

moze ktos inny sie wypowie czy jest sens dokladac 230zl zeby zamienic te geniusy na solo6c? co sadzicie o Jbl Soundsticks II? wygladaja ladnie, ale chyba nie graja lepiej od solo6c?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wstrzymasz jeszcze kilka dni to Ci podrzucę fotki i wrażenia z lekkiej modyfikajcji 2000X (tak, wiem to nei to samo, ale można pewnie równie dużo zrobić). Do wymiany poszło trafo, kondy, okablowanie i opamp. W końcowej fazie będzie tłumienie + tonsile 15/40/5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...