Skocz do zawartości
ath

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jestem po nocnej sesyjce, tak, ktoś jeszcze tutaj gra w starego PES, nie każdy przerzucił się na konsole i fifę. :]

 

Pora zacząć zbierać informacje na temat nowego pes...

 

Niewykluczone, że w najnowszej odsłonie cyklu Pro Evolution Soccer pojawi się nowy tryb rozgrywki. Konami podpisało właśnie nową umowę licencyjną.

 

Copa Libertadores, to ujmując rzecz najogólniej, Liga Mistrzów w Ameryce Południowej. Firma Konami odpowiedzialna za produkcję i wydanie gier z serii Pro Evolution Soccer podała do wiadomości, że podpisała umowę licencyjną, na mocy której ma prawo do przeniesienia tych rozgrywek do wirtualnego świata. Zatem wielce prawdopodobne jest to, ze w PES 2011 będziemy mieli okazję wziąć udział w tym turnieju, gdzie pojawią się prawdziwe nazwiska zawodników, drużyn oraz wiernie odwzorowane stadiony.

 

Warto zaznaczyć, że jest to kolejna licencja, po UEFA Champions League (Liga Mistrzów) i UEFA Europa League (Liga Europy UEFA), którą nabyło Konami w ostatnim czasie wykorzystując fakt, że nie posiada ich Electronic Arts.

 

Pro Evolution Soccer 2011 powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2, PlayStation Portable oraz Wii. Gra ukaże się jesienią bieżącego roku.

Pro Evolution Soccer 2011 z nowym trybem rozgrywki? - gram.pl

 

Wiele nowych informacji krąży ostatnimi czasy wokół marki FIFA. A co słychać u konkurencji, czyli Pro Evolution Soccer? Rąbka tajemnicy uchylił sam Shingo Takatsuka.

 

Usprawnienia w wielu elementach rozgrywki mają dokonać się wraz z premierą najnowszej odsłony serii Pro Evolution Soccer. Jak wyjawia popularny "Seabass", czyli Shingo Takatsuka, zespół odpowiadający za produkcję konstruuje od podstaw pewne aspekty gry po ich uprzednim gruntownym przemyśleniu. Na szczególną poprawę można liczyć w zakresie rozgrywania meczów i grafiki.

 

Takatsuka przyznaje, że wirtualni piłkarze w kilku ostatnich odsłonach poruszali się po płycie boiska zbyt szybko. Ten element ma zostać odpowiednio wyważony i podrasowany w Pro Evolution Soccer 2011. Efekty tych działań gracze powinni poznać na przełomie listopada i grudnia bieżącego roku. Premiera nowej odsłony serii piłkarskiej Konami zaplanowana jest bowiem wstępnie właśnie na te miesiące.

 

Zamiarów tych nie zmienia nawet fakt, że - jak przyznaje sam guru serii PES - dotychczas ukończone zostało około 30% prac nad nową odsłoną. Bacząc na fakt, że większość elementów czeka gruntowna przebudowa, mogą nasuwać się wątpliwości, czy ekipa zdąży z zapięciem produkcji na ostatni guzik w odpowiednim terminie.

Pro Evolution Soccer 2011 gotowy w 30% - gram.pl

 

"wirtualni piłkarze w kilku ostatnich odsłonach poruszali się po płycie boiska zbyt szybko" - ja mam zupełnie odwrotne wrażenie...

 

Japoński koncern Konami, wydawca serii Pro Evolution Soccer, najpierw zgarnął licencje na europejskie zawody piłkarskie - Ligę Mistrzów i Ligę Europejską - a teraz sięga po rozgrywki z Ameryki Południowej. W nowym Pro Evolution Soccer 2011 będzie Copa Libertadores!

Pro Evolution Soccer 2011 / CD-Action online: przeczytaj o Pro Evolution Soccer 2011

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością, wszakże to od wielu lat jedyna sensowna piłka kopana na PC. Przydałby się taki bajer, jak siła wykopu bramkarza, bo to wybicie to taka loteria i do tego zwody robione analogiem, co było w części 6.

Edytowane przez oldskul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa już chyba zrezygnowała z rynku pc, nawet world cup 2010 nie będzie na blaszakach, wielka strata. :]

 

Recepta na nowego pes jest prosta, remake 6ki i wszyscy będą szczęśliwi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa już chyba zrezygnowała z rynku pc, nawet world cup 2010 nie będzie na blaszakach, wielka strata. :]Recepta na nowego pes jest prosta, remake 6ki i wszyscy będą szczęśliwi.

 

No tak, pamietamy jak mowili ze pc nie sa w stanie uciagnac fify w formie jakiej jest na konsolach. A co drugiego Twojego zdania to proponowalbym wypowiadac sie w swoim imieniu. Ja np tak nie uwazam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to fifa ma jakąś super nextgenową oprawę, że komp tego nie uciągnie ?

A co do "mojego drugiego zdania" to tak, wypowiadałem się za siebie. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to fifa ma jakąś super nextgenową oprawę, że komp tego nie uciągnie ?A co do "mojego drugiego zdania" to tak, wypowiadałem się za siebie. :lol2:

 

No tak twierdzili spece z EA :lol:

 

ps. nie odnioslem takiego wrazenia czytajac "i wszyscy będą szczęśliwi" :wink: ale juz mniejsza o to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele os. z sentymentem wspomina 6kę, ale oczywiście są też wyjątki. :]

A co do portu konsola->pc to po prostu robią taką zasłonę dymna, przecież nie było by najmniejszego problemu a na pewno by na tym nie stracili.

Ale widać spece od marketingu wiedzą co robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam. Parę minutek i już masz aktualne składy. Dla mnie nie ma różnicy czy każdy piłkarz będzie nazywać się Andszei, bo wiem że i tak mogę to zmienić. Ważne żeby mechanika gry była zbliżona do tej z części 6 oraz aby grafika stała na obecnym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES 2011 Teaser Trailer

 

PES 2011 Officialy Announced - Features

 

Dodam od siebie, że zapowiadane zmiany jak co roku w teorii wyglądają świetnie ;). Być może tym razem rzeczywiście będzie inaczej bo widać w zmianach, że Konami słucha graczy. Wygląda na to że w końcu doczekamy się trick-ów na prawej gałce z prawdziwego zdarzenia, szkoda, że tak długo trzeba było czekać.

 

Odnośnie 6-stki, wiele osób wspomina z sentymentem tą cześć to fakt, ale ja nigdy bym nie chciał, żeby pees wracał do 6-stki. Pees ma się rozwijać a nie cofać do tyłu. Dzisiejsze technologie i sprzęt pozwala na wiele, nie mówię tutaj o grafice, ale o systemie kolizji, fizyce, kontroli nad postacią.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nikogo nawracac, ale PESowcy nie wiedza co traca :>

 

Miesiac temu gralem ostro w PES2010 a od tygodnia gram w FIFA World Cup 2010 na PS3 i musze powiedziec, ze to w jaki sposob EA robi postep w kazdej wersji robi na mnie ogromne wrazenie.

FIFA10 mi nie podchodzila do konca, pisalem o sztucznosci w strzalach i lobach. Odpalam WC2010 i co widze? Wszystko naprawione, strzaly soczyste, bug w postaci loba bramkarza usuniety, gra sie jeszcze lepiej i przyjemniej. Ruchy, zachowanie i kolizje pilkarzy, a nawet sedzia, przywileje korzysci, kartki, karne, tutaj nawet nie ma co zaczynac dyskusji, FIFA gniecie PES pod kazdym wzgledem.

Nie wypowiadam sie o grafice i licencjach, bo akurat to ma najmniejsze znaczenie.

 

Mysle, ze PES2011 bedzie jeszcze wieksza porazka niz 2010, ale z racji tego, ze w PES gralem przez ostanie 6 lat to chcialbym sie mylic :)

 

Pees ma się rozwijać a nie cofać do tyłu. Dzisiejsze technologie i sprzęt pozwala na wiele, nie mówię tutaj o grafice, ale o systemie kolizji, fizyce, kontroli nad postacią.

 

Pes niestety sie cofa, a nie rozwija, z roku na rok "ograniczaja swobode" tym samym zabijajac gameplay. Edytowane przez kucyk
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie obchodzi FIFA na konsole w dziale "PC"?

 

Chodzą ploty, że przy FIFIE 11 pecety wreszcie otrzymają wersję nextgen. Może wtedy coś się ruszy na scenie pc.

 

Pes ostatnio jest jaki jest, mi się 10 akurat spodobała, ale każda kolejna odsłona tej serii jest wielką zagadką praktycznie do premiery (demo ciężko brać pod uwagę, bo zawsze odstaje od pełnej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=yjsSeJb1d58

 

Nie wiem jak dla Was ale IMHO to zupełnie nowy pes widać to po wszystkim zaczynając od animacji. Każda jest inna, chyba rzeczywiście Konami w końcu nie ściemnia. Potencjał jest, zobaczymy jak wyjdzie ;)

 

5:01 przepiękny stepover :D 7:29 side step.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Może nie brali rutinoscorbinu ? A tak poważnie, przecież widać, że to kręcone kamerą jest.

 

Tak ale to wygląda jakby był jakiś DOF użyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widzieliście, ale...

 

#PESdemo news will probably be next week now ... - Jon Murphy

Ta wiadomość pojawiła się 26, więc chodzi o ten tydzień co teraz będzie. Premiera PES-a 30 września tak dla przypomnienia. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem trzeba już odkładać kasę i zamawiać. Kiedy będzie polska wersja językowa?

 

EDIT 02.09.2010Ł

Już na allegro można zamówić pes 2011 w wersji angielskiej, ale wysyłki od 08.10.2010 (data premiery).

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...