Skocz do zawartości
bolek89

Monitor do +-500zł; allegro lub esc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje monitora do mojego zestawu komputerowego. Najlepiej cos 22" a jakby było 23" to już bomba. Przedział cenowy 500-550max. Monitor ma byc do internetu 50%; gier 25%; filmów 25%. Karta graficzna to Asus Radeon HD5770 CuCore 1024MB DDR5 /128bit/ DVI/HDMI.

Mam nadzieje że pomożecie w wyborze ;]

 

PS: Sklepy tak jak w temacie esc.pl i allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do internetu jak największa rozdzielczość i wielkość. Do gier tak samo ale + warto zwrócić uwagę na jakość wyświetlania. Filmy? hmm to już musi być ips... miałem na TN i na IPS i na TN oglądanie jest bardzo nie wygodne. Moim zdaniem jeżeli jesteś w stanie trochę poczekać i dozbierać albo dołożyć to np Dell 2209Wa Do tego co opisujesz, to będzie się sprawował świetnie.

Inne monitory masz wypisane tutaj: Zestawy Komputerowe Na Maj 2010r. - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne na dole (warto przeglądać podwieszone tematy). Większa rozdzielczość nie potrzebna.

TN z DVI i d-sub rozdzielczość full hd(ale po co?)

Prawie identyczny z poprzednim, ale ma HDMI

Najtańsze 23"

http://allegro.pl/item1022057606_okazja_dell_2209wa_e_ips_usb_pivot_0_pixeli.html

http://allegro.pl/item1010622442_dell_2209wa_22_tanio_okazja_2209_matryca_ok.html

2 fajne aukcje, może wyrwiesz je taniej za jakieś 600zł a BARDZO warto. Odczujesz ogromną różnicę w jakości obrazu, a w filmach to bardzo ważne. Jednakże wybór zależy do Ciebie:)

Edytowane przez J.Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego monitora, ale dużo lepszy będzie ten dell 2209wa jeżeli uda Ci się go wyrwać za te powiedzmy 500-600zł na allegro. A jak nie no to możesz się zdecydować na coś innego, ale do filmów to matryca IPS/PVA bo inaczej źle się ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wiesz ale dałeś linki do notebooków. z podanych przez ciebie w ostatnim pości zastanawiałbym się nad LG i Samem, ale zwracając uwagę że LG daje nieco lepszą gwarancję obstawałbym przy ich monitorze....W2343T-PF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...