Skocz do zawartości
OCM4n14k

Kawaguchi Vs. Pudzianowski ; Sylvia Vs. Pudzianowski

Kto wygra w nadchodzących walkach  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kawaguchi Vs. Pudzianowski

  2. 2. Sylvia Vs. Pudzianowski



Rekomendowane odpowiedzi

No, THQ zaciera rączki i wyda DLC "Pudzian" do UFC 2010 :D Walka baaardzo "męcząca", jak spotkam Mariusza w biurze KSW to zapytam czy zaczął nad kondychą pracować... No i czy tanio skóry nie sprzeda... :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 3844A704

Ryuta Sakurai zremisował tylko dlatego, że walka odbyła się w Polsce.

 

Owszem. Ale tu Japoniec akurat dał plamę? Dlaczego?

W dogrywce gdy dostał w przyrodzenie powinien zgłosić, że nie chce walczyć. I nie, nie jestem zwolennikiem takiego wygrywania, ani też nie mam nic przeciwko Mamedowi, ale Japoniec przecież chyba zdawał sobie sprawę, gdzie jest i ze będzie sędziowanie "pod Mameda"? A skoro wiedział, że będzie sędziowanie dla Polaka to w dogrywce powinien już nie wstać po ciosie w krocze i tym samym odebrać swój zasłużony, przez pierwsze 3 rundy, pas.

 

PS. I tak Mamed ma szczęście, że wstał Sakurai za drugim razem. Powiem szczerze - gdybym to był ja to za drugim razem bym nie wstał. Dlaczego? Dla zasady. Żeby się nauczył kopać w uda, a nie wymachiwać nieskładnie nogą i trafiać w najczulsze miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna banda wszędzie Japończyk w/g mnie wygrał no ale że wygranej dać Czeczeńcowi nie mogli to dali remis, żenua totalna.

Pudzian po pierwszym szale(pewnie trener mu to wmawiał: szalej pudzian) później wcale nie miał recepty na przeciwnika. Jeszcze trochę i dał by ciała.

No i ktoś w polsacie poszedł po rozum do głowy, nie jak ostatnio więcej reklam jak walk. Pasu polsatu nie było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chcę zobaczyć co słychać o Kawaguchim w Japońskim necie, to trzeba wpisać do wyszukiwarki tak :

 

川口 雄介

 

http://www.google.pl/search?q=%E5%B7%9D%E5%8F%A3%E3%80%80%E9%9B%84%E4%BB%8B&hl=pl&ndsp=20&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=vw

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah. Wstępniak muzyczny small Pudziana doprawdy wyborny - paluchy lizać. Chociaż osobiście uważam, że rekordy żenady pobiła "piosenka" przed walką Kułaka.

 

Pamiętam jak po pojedynku z Najmanem internet zagrzmiał - "Nastula? Pszesz Puszian nim rink wypastuje! Fedora na niego, bo reszta to w pył pujdzie."

 

Naprawdę świetnie obrazuje to naszą polską mentalność. Szabelka w dłoń i do boju, a wypadałoby spojrzeć nieco dalej niż tylko na długość końskiego łba.

 

Zawsze ceniłem sobie skromność i rozwagę w wypowiedziach Mariusza, mimo że były one równie skomplikowane jak instrukcje do Kinder Niespodzianek. Ostatnio konsekwentnie traci w moich oczach uznanie, idealnie wpasowując się w rolę bańki mydlanej nadmuchanej na potrzeby medialnej chwili. Tańce, śpiewy, szeroko pojęty "szoł", kretyńskie wypowiedzi, wywiady i popadanie w samouwielbienie.

 

Nadal bardzo lubię Pudzianowskiego. To wspaniałe, że mamy tak ciężko harującego na swój sukces sportowca, ale życzę mu z całego serca, żeby następną walkę przegrał. Dobrze mu to zrobi i pozwoli spojrzeć na pole bitwy z nieco innej perspektywy.

 

Choć na pewno tanio skóry nie sprzeda. ; )

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne są głosy oddane po walce ;]. Teraz można rozszerzyć temat o kolejną walkę naszego "Byka". Swoją drogą kiedy przebrał się za coś nergalopodobnego to wyglądał jak Bezimienny w PT ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ma do siebie po prostu dystans i trzepie na tym niebywałą kasę, wszędzie gdzie się pojawia oglądalność rośnie bo budzi taką sympatie, umie wykorzystać swoją osobę do tego by się dobrze usytuować i puki jest na topie korzysta z tego i chwała mu za to.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ma do siebie po prostu dystans i trzepie na tym niebywałą kasę, wszędzie gdzie się pojawia oglądalność rośnie bo budzi taką sympatie, umie wykorzystać swoją osobę do tego by się dobrze usytuować i puki jest na topie korzysta z tego i chwała mu za to.

 

sratata, tlumacz to jak chcesz. Jak dla mnie to gosc zaczyna robic z siebie delikatne posmiewisko. A ze mu za to placa i ogladaja to juz kwestia na inna dyskusje :D Po walce pudziana stwierdzam ze biegajacy po ringu wyglada po prostu przekomicznie. 2 min i sapal jak dziadek wchodzacy na 4 pietro. Tak wiem trzeba dac mu czas itd Mi sie wydaje ze troche sie pospieszyl z deklaracja zdobycia mistrzostwa. Jego taktyka obejmowala pierwsze 2min bo zakladal, ze tak szybko mu pojdzie. Troche sie przeliczyl. Duzooo ciekawszym widowiskiem byla walka Mameda, ktory ze swoim widowiskowym stylem przy pudzianie wyglada jak wirtuoz mma. Moze nie pokazal w 100% swoich mozliwosci ale dla mnie ogladanie jego walk to sama przyjemnosc. On po prostu tanczy na ringu... :)

 

ps. mina Kawaguciego kiedy pudzian rozdzieral koszulke byla genialna :lol:

Edytowane przez Carson
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylvia już lata świetności ma za sobą, więc nie wiadomo jak będzie.

Poza tym oni muszą tak dobierać przeciwników pudzianowi, żeby miał szansę wygrać.

 

Fedor nie miałby szans z pudzianem w strongmenach, w mma odwrotnie, więc nie ma co porównywać. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fedor nie miałby szans z pudzianem w strongmenach, w mma odwrotnie, więc nie ma co porównywać. :]

Ke ? Fedor się nie pcha do Strongmenów a Pudzin do MMA tak, i to czyni ich "zawodnikami do porównywania na płaszczyźnie MMA" ;) więc nie wiem do czego pijesz. Równie dobrze możesz powiedzieć, że Silva nie ma szans zajść tak daleko w Tańcu z Gwiazdami jak Pudzian, więc "nie ma co porównywać". ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najblizsza walka pudziana napewno bedzie ciekawsza niz z ta japonczykiem. przynajmniej na to licze :P sylvia jest wyzszy i ciezszy od pudziana, moze byc ciekawie. poza tym ma wieksze doswiadczenie.

 

a pudzian zamiast trenowac do walki robi show na polszicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa.. Wlaczam Polsat, aby obejrzec walke Wlodarczyka, a tam Pudzian. Strach bedzie w przyszlosci okno lub lodowke otworzyc. Dzisiaj zajal 2gie miejsce, za tydzien jak bedzie nadal tanczyl i spiewal pewnie tez bedzie 2gi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle że przy swojej wadze i wzroście śmiało wytrzymuje 15 minut na ringu a to wystarczy aby pokonać Pudzille do tego ma cios który bez problemu wali na glebę, a budowa ciała nie ma tu nic do rzeczy bo w szczycie formy (kiedy miał wynik walk 18-0-0) też podobnie wyglądał, nawet koks przyjął aby nabrać rzeźby lecz jak wspominał bez rezultatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ten caly Silvia tez kozakiem nie jest - dla mnie to on bardziej tlusty i kraczaty jest, jak grozny :P

 

Chyba takie samo podejscie jak Ty ma pudzian. Niestety ale rzezba ciala dobrym zawodnikiem MMA nie czyni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ktorej godzinie czasu PL mozna spodziewac sie walki? NIekoniecznie chce mi sie ogladac cala gale bo rano do pracy.

 

Oczywiscie ramowka na oko, bo nikt nie da dokladnej godziny, ale moze ktos sie bardziej interesuje i wie ile bedzie walk przed walka wieczoru i rund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...