Skocz do zawartości
OCM4n14k

Kawaguchi Vs. Pudzianowski ; Sylvia Vs. Pudzianowski

Kto wygra w nadchodzących walkach  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kawaguchi Vs. Pudzianowski

  2. 2. Sylvia Vs. Pudzianowski



Rekomendowane odpowiedzi

I po walce.

 

Nic specjalnego, Pudzian padl w tej 2 rundzie jak kamien. Niech lepiej tanczy z gwiazdami, na lodzie, spiewa czy co tam innego w polsacie czy tvnie, bo walk MMA sila nie wygra ; d

Edytowane przez reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.c...v=5VTK2mqXR-0   :lol:   :lol:   :lol: co do pudziana to smieszna walka... totalnie nie mial pomyslu co takiemu duzemu kolesiowi mozna zrobic oprocz sciagniecia spodenek ;) kiedy to zrozumial postanowil sie polozyc i dostac wp******l... cfaniak myslal, ze kilka razy klepnie i sylvia przestanie nap*****c, a sedzia przerwie walke. "Troche" sie pomylil   :wink:  Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po walce.

 

Nic specjalnego, Pudzian padl w tej 2 rundzie jak kamien. Niech lepiej tanczy z gwiazdami, na lodzie, spiewa czy co tam innego w polsacie czy tvnie, bo walk MMA sila nie wygra ; d

 

Dobrze że smacznie spałem i nie oglądałem tej walki. Miałem świadomość tego że przegra, ale nie myślałem że już w 2 rundzie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zła taktyka, chciał przerwócić Sylvie i stracił na tym mase energii. Nie chcę się jakoś specjalnie wypowiadać bo doświadczenia w MMA nie mam, ale Pudzian nie wie za bardzo jak zaczynać walkę. Na plus jest to, że nie był aż taki zmęczony w pierwszej rundzie jak podczas walki z kitajcem, więc kondyche poprawił. W drugiej rundzie już było z jego wytrzymałością gorzej i padł, a w parterze bronić się za bardzo nie umiał.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porwał się z motyką na słońce to musiał w końcu się położyć. Według mnie powinien potrenować na mniejszej lidze i jak każdy piąć się powoli w górę, byleby Sylvia nie przeszedł na emeryturę przed rewanżem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki ma miec pomysl na walke skoro nie potrafi bic z piesci, ani dzialac w parterze ;) nawet jak brzuchem kogos przygniecie (przyklad z kawaguchim) to nie wie co dalej zrobic... Kiedy pudzian zdobedzie wieksze doswiadczenie w ringu, bedzie musial przejsc na emeryture, bo tak go po drodze poobijaja ;) w stojce nie ma wiekszych szans z ogarnietymi i agresywnymi przeciwnikami, a to mimo wszystko najwazniejszy element walki... ale nie oszukujmy sie - nigdy nie bedzie tez brazylijskim judoka, ktory skacze przeciwnikowi na nogi, zeby po chwili go nimi oplatac ;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już czytałem, że Sylvia ma strasznie słaby łeb, gdyby Pudzian wystrzelał go chociaż z dwa razy po gałach to jest duuża szansa, że by wygrał. Szkoda, że nikt tego arta Pudzianowi nie pokazał przed treningiem ;d zamiast łamać kości sparing partnerom dostałby worek do boksowania ;d

Edytowane przez BuMeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie widział... zaczyna się od końcóweczki :oops: - http://www.youtube.com/watch?v=wMPRey_-Btg#t=8m20s

 

 

edit:

 

Przynajmniej pani Edyta G. będzie miała na + a propo wykonania hymnu :D :wink: Masakra | :

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiastunem porazki byl juz sam hymn... A kariera pudziana w mma potoczyla sie zle przez pierwsza walke do ktorej dojsc nie powinno. Dostal leszcza ktory dodal mu skrzydel. Pudzian jest glupi moim zdaniem, dobrze wie ile ciezkiej pracy i czasu kosztowalo go dojscie w strongmanach do takiego sukcesu jaki osiagnal. A teraz nagle mysli ze po 2 walkach w mma moze walczyc z najlepszymi. Podobno po walce mowil ze kibice jeszcze o nim uslysza... Ciekawe jak bedzie sie nazywal ten nowy show :wink:

Edytowane przez Carson
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to było do przewidzenia, Pudzian porwał się na za wysoką wodę i tak się skończyło, na koncu Sylvia skopał go jak małą dziewczynkę, duma Pudziana musiała ucierpieć mocno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi normalnie brakło słów. Czy ktoś mu czegoś dosypał do herbaty że tak zamulał... To miała być ta zmiana o 180 stopni? (tak mówił Pudzian u Szymona Majewskiego). Dlaczego nie atakował tak jak Najmana, czemu starał się walczyć jak pro, mimo że i tak nie wiedział co zrobić w parterze, tak jak już pisaliście, nie miał pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarz:Witamy Panstwa dziś w programie kawa czy herbata naszym gościem jest Mariusz "Kompromitacja" Pudzianowski, tzn przepraszam za przejęzyczenie - Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, witam naszego gościa!

PUDZIAN: Witam

 

DZ: Czy po przegranej nie uważa Pan ze za wczesnie było rzucać się na głęboką wode?

 

PUDZIAN: Yyyy. ale ja umiem pływać.

 

DZ: Eh. To była taka metafora, chodziło mi..

 

PUDZIAN: Meta-co? znaczy coś jak Metanabol ...aaaa to wiem o so chozi.

 

DZ: to może przejdźmy do następnego pytania - z czego był Pan najbardziej niezadowolony podczas ostatniej walki?

 

PUDZIAN: Z hymnu - powinien śpiewać go mój brat.

 

DZ: miałem na myśli raczej Pana walkę, jakąś lepszą taktykę, ludzie zarzucają Panu że nie użył Pan głowy, że nie miał Pan pomysłu na walkę.

 

PUDZIAN: Ale ja używam głowy...jem niom.

 

DZ: No dobrze w takim razie wie Pan z kim będą następne pojedynki?

 

PUDZIAN: Mój brat - on jest moim meneżerem - doradza mi żeby to był też ktoś znany, ktoś z kim miałbym jakieś szanse by wygrać i się wybić w światowym rankingu.

 

DZ: Czyli kto?

 

PUDZIAN: Mam już ustawione dwie następne walki: Piersza bendzie z Cichopkiem, a druga z Wojewódzkim.

 

DZ: Hmmm. A jacyś bardziej wymagający przeciwnicy?

 

PUDZIAN: Tak tak brat juz wszystko zaplanował, potem bedom bracia Mroczkowie, zobaczycie pokonam ich fszystkich i bede Mistrzem Śfiata.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi normalnie brakło słów. Czy ktoś mu czegoś dosypał do herbaty że tak zamulał... To miała być ta zmiana o 180 stopni? (tak mówił Pudzian u Szymona Majewskiego). Dlaczego nie atakował tak jak Najmana, czemu starał się walczyć jak pro, mimo że i tak nie wiedział co zrobić w parterze, tak jak już pisaliście, nie miał pomysłu.

 

 

Jakby zaatakowal jak Najmana to walka zakonczylaby sie w pierwszych sekundach, tuz po pierwszym sierpie Tima.

Nie porownojcie walk Najman i reszta, bo kim jest Najman? Mistrzem wykreowanym przez polsat? Wiekszosc zawodnikow MMA to starzy wyjadacze w roznych stylach walki, oni juz wiedza co sie dzieje na ringu i czego nalezy sie spodziewac oraz jak dzialac.

Pudzian moze i ma zapal ale brak mu wlasnie tego "ogrania" na ringu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oberwie raz, drugi i będzie wiedział jak wykorzystać swoją siłę. Tyle, że po porażce z Sylvią zachowuje się jak mała dziewczynka, która dostała kopa w tyłek i palec w oko od starszego brata, nie potrafi się przyznać, że jest niedoświadczony i wymyśla historie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...