Skocz do zawartości
OCM4n14k

Kawaguchi Vs. Pudzianowski ; Sylvia Vs. Pudzianowski

Kto wygra w nadchodzących walkach  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kawaguchi Vs. Pudzianowski

  2. 2. Sylvia Vs. Pudzianowski



Rekomendowane odpowiedzi

O tak, Sylvia to sam nie wiem czy był trudnym przeciwnikiem. Ogólnie nie. Taki wysoki tłuścioch, też ze slabym refleksem.

Ale dla Pudziana tak. Brak formy i pomysłu :-) A wystarczyło pooglądać Youtube. Może jakby zaatakował na początku tak jak w innych walkach to byłaby jakaś szansa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kiedy on tego doktora chce robić? Czyli teraz Pudzian będzie tańczył, śpiewał, walczył w MMA i dźwigał ciężar polskiej nauki. Dla mnie to już żałosne. Jemu się chyba zdaje że jest nadczłowiekiem. No cóż pycha osiągnęła u niego już astronomiczny poziom. Przez długi czas lubiłem Pudziana. Ale teraz dla mnie to zwykły pajac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pudzian" poznał swojego kolejnego rywala - Sport w Onet.pl

 

pudziana chyba jego wlasni promotorzy nie lubia :D polecam filmiki z kimbo na youtubie 

 

btw proponuje sonde "kto wygra" zamienic na "ile razy pudzian zdazy uderzyc w mate zanim sedzia przerwie walke" =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

butterbean dobrze gada, ale mimo wszystko jest chyba za bardzo kulkowaty ;) o ile pudzian nie dostanie jakiejs bomby, kiedy bedzie sie probowal przytulic to powinien wygrac ta walke w parterze

 

co do walki salety z najmanem to rownie dobrze mogliby wystawic braci mroczkow przeciwko sobie  :?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zawodnik który rozniesie Pudziana :lol:

 

Może ta przegrana da mu do myślenia, że to nie dla niego. Wkładał swoje wysiłki jako siłacz to niech się tego trzyma. Tańce i walki to nie dla niego. Jako siłacz sprawdza się naprawdę znakomicie. Kiedyś go darzyłem sporym szacunkiem za skromność, ale po jakimś czasie mu troszkę "odwaliło" i zaczął szukać nowego zajęcia. Walki Pudziana w MMA z co lepszym zawodnikiem są skazane na porażke. Troszkę pewnie trenował, ale siła za dużo nie nadrobi. Szybkość, technika i lata ćwiczeń. To może przynieść jakieś jakieś korzyści. Jednak dla Pudziana może być troszkę za późno. Powinien się trzymać tego co lubi najbardziej. Czyli Strongman'ów. Ew szkoleniem ochroniarzy, by umieli dać w mordę jak się należy ;) Esch ma sporo doświadczenia w Boksie, ale w MMA kariery wielkiej nie zrobił. Także Pudzian będzie miał nieco szansy powalczyć.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako siłacz sprawdza się naprawdę znakomicie. Kiedyś go darzyłem sporym szacunkiem za skromność, ale po jakimś czasie mu troszkę "odwaliło" i zaczął szukać nowego zajęcia.

 

Dokładnie i oglądałem każdy zawody na Eurosporcie :P bo na TVN było o rok w tył. Gdzie każdy patrzył na niego z szacunkiem. No bo nie wierze że zabawa w strongman'a mu się znudziła. No chyba że chodzi teraz o kasę. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i oglądałem każdy zawody na Eurosporcie :P bo na TVN było o rok w tył. Gdzie każdy patrzył na niego z szacunkiem. No bo nie wierze że zabawa w strongman'a mu się znudziła. No chyba że chodzi teraz o kasę. :/

 

 

Pewnie tak. Ogólnie strongmani to dość popularny sport u nas, ale w innych krajach z tym jest różnie. Ogólnie kto wygrywa to przynosi zyski. Jak jakiś kraj ma swoich faworytów to interes się kręci. To się tyczy każdej branży. Pudzianowski niby chce walczyć, ale jakoś tego po tym nie widzę. Dla mnie to chęć większego zarobku. Wiadomo przegrany też troszkę dostaje. Lepiej dostać w mordę i przy tym zarobić niż się tyle męczyć w Strongmenach. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież to oczywiste że to są ustawki, żeby tylko oglądalność była i kasa z reklam. Dawniej to jedyną reklamą było logo firmy produkującej spodenki. Teraz wyglądają jak chodzące słupy reklamowe. Za przeproszeniem na du*pie powinni mieć reklamę środka przeciw hemoroidom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle kur... miało być :blink: Najpierw jakiś pedał próbował wydusić hymn USA, a później pseudo walka chyba nawet gorsza niż ta pierwsza z Najmanem. Podsumowując nie warto oglądać MMA w Polsce.

Walka wieczoru dobre sobie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygladalo jakby butterbean rzucony o ziemie nie mogl sie nawet obrocic, a co dopiero wstac BUAUAHAHAHHA

 

Zenua, caly wieczor przynajmniej poprzednie walki cos pokazaly. I znowu nikt nic nie wie co potrafi pudzian :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...