Skocz do zawartości
Mexter

Głośniki 2.0 Do PC ZA 1300złotych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję jakiś głośników / kolumn stereo, które będą grać z komputerem.

 

Cena : do 1300złotych

Pokój: 14metrów kwadratowych

 

Aktualnie posiadam Microlab Solo 6c i mi nie wystarczają ze względu na uciążliwą górę i średni bas.

 

chciałbym coś ze zintegrowanym wzmakiem. Liczę na pomoc w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pkomp

w tej cenie nie ma żadnego wyboru - wybór zaczyna się w okolicahc 2500 za pare....byleby nie dziadowskie alesis mk2....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny test.. tylko szkoda ze APS AEON kosztuja 5000zl :P

Ja jestem napalony na Mackie MR8 ;]

 

Też się napaliłem :o

 

Nie wiem czy nie warto może kupić na razie jednego mr8, i dozbierać kasę do drugiego :)

 

Co najwyżej posłucham jakiś czas jednego mr8, albo dojadę solo 6c.

 

I tak pewnie jeden monitor mr8 dwa razy lepiej zagra od stereo z solo 6c :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dozbieraj do drugiego... nie warto sie bawic w polsrodki :P

 

Proszę jeszcze o twoją wypowiedź czy nadaje się to mr8 do systemu stereo w celu słuchania muzyki?

 

Wiem, że są to monitory studyjne a te przeważnie mają wzmocnioną górę i basy i nie każdemu może przypaść do gustu ich brzmienie. Myślisz, że warto kupować te mr8 zamiast jakiś kolumn z przeznaczeniem do grania w podobnej cenie? Mowa oczywiscie o ustawianiu w moim 14m^2 pokoju :)

Edytowane przez Mexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, pamietaj ze MR8 maja (co prawda niezbyt zaawansowany) system korekcji pomieszczenia (mozna sie bawic wzmocnieniem na basie i wysokich juz na poziomie hardware) Jesli lubisz bardziej analityczne, zrownowazone granie ( i tu nie ma co sie martwic o brak czegokolwiek, bo mr8 maja nawet tendencje do bycia przebasowanymi) to mysle ze jak najbardziej warto. Jakby cos to zawsze masz te kilka dni na zwrot przy zakupie przez internet. Widzialem Mackie naglasniajace kina domowe, małe klubiki, kawiarnie i pokoje graczy konsolowych... mysle ze to potwierdza ich wszechstronnosc.

Edytowane przez NeonPPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę jeszcze o twoją wypowiedź czy nadaje się to mr8 do systemu stereo w celu słuchania muzyki?

 

Wiem, że są to monitory studyjne a te przeważnie mają wzmocnioną górę i basy i nie każdemu może przypaść do gustu ich brzmienie. Myślisz, że warto kupować te mr8 zamiast jakiś kolumn z przeznaczeniem do grania w podobnej cenie? Mowa oczywiscie o ustawianiu w moim 14m^2 pokoju :)

 

To co pogrubiłem jest kompletną bzdurą. Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...