Skocz do zawartości
maSTHa212

The Force Unleashed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Lucasarts zapowiedział premierę drugiej części Force Unleashed. Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat tytułu, zaledwie jeden trailerek z grudnia. Potwierdziło się tylko, że nasz Jedi (tudzież Sith, może będzie opcja wyboru na wczesnym etapie gry ;) ) będzie władał dwoma mieczami. I tyle. Osobiście nie mogę się doczekać, bo TFU1 bardzo mi się podobała mimo swoich wad.

 

edit.

Aha, gra ukaze sie na wszystkie platformy procz PC i iPhone. Alez niespodzianka.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, gra ukaze sie na wszystkie platformy procz PC i iPhone. Alez niespodzianka.

 

Tia jedynka też miała być na wszystko poza piecem ;) 

 

 

Chociaż z drugiej strony patrząc na jakość portu to zbyt wielką stratą brak tego portu by nie był.

 

 

 

 

A co do gry to widzę , że na ambitne star warsy nie mamy co liczyć skoro Crap Unleashed sprzedał się w 5 milionach kopii to teraz będą cisnąć seryjnie co dwa lata.

 

BTW zapowiada się prawdziwie zajebista fabuła:

 

Bastion Polskich Fanów Star Wars > Gry >  Magazyny o grach ujawniają pierwsze spoilery do ''The Force Unleashed II''

 

 

Pierwszym wyzwaniem dla Hydena Blackmana było ożywienie Starkillera, który przecież stracił życie w finałowym pojedynku z Imperatorem. Na początku „The Force Unleashed II” ujrzymy zatem Vadera, przybywającego na planetę Kamino, gdzie Obi-Wan odkrył fabrykę klonów w Epizodzie II. Lord Sithów wkroczy do wieży, która będzie więzieniem i zarazem miejscem treningu Starkillera – będzie on toczył walkę z wieloma robotami typu PROXY. Vader wyzna Starkillerowi, że ten jest klonem i to nie pierwszym, a wszystkie stworzone przed nim popadły w szaleństwo spowodowane wadliwym procesem przyspieszonego dojrzewania. Klon Tajnego Ucznia zda sobie sprawę, że jest tylko porażką Vadera, ta wiedza zmobilizuje go do ucieczki z Kamino. Starkiller dowiaduje się od Vadera, że Imperium przetrzymuje generała Kotę na Cato Neimoidia, gdzie swoje ponure rządu w stylu Pablo Escobara sprawuje gubernator Tarko. Tarko urządza sobie walki gladiatorów, a Kota jest jedną z głównych atrakcji areny walk. Sfrustrowany zwycięstwami mistrza Jedi gubernator wysyła do pojedynku Goroga – rancoropodobne monstrum znane nam z teaser trailera gry. W końcowej scenie tego etapu Kota wzywa statek „Rogue Shadow”, Starkiller myśli, że pilotuje go Juno Eclipse, ale okazuje się, że to tylko autopilot. Kota opowiada Tajnemu Uczniowi, że został pojmany podczas ofensywy Sojuszu Rebeliantów na Cato Neimoidię i stracił kontakt z flotą Rebelii. Od tego momentu pojawia się konflikt interesów partnerów, którzy kilka miesięcy wcześniej (w pierwszej części „The Force Unleashed”) tworzyli dobrany duet mistrza i ucznia. Kota chce użyć Starkillera w walce z Imperium, a Starkiller chce tylko odnaleźć Juno. Gdy Sfrustrowany Kota dowiaduje się że Galen jest klonem, żartuje, że Strarkiller powinien pomedytować w lasach Kashyyyku lub na bagnach Dagobah. Obłąkany Starkiller ma wizje na temat Juno, której statek jest atakowany w polu asteroid.

 

 

Scenarzystę chyba brali z Wenezueli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam giera sie podobala, wlasnie ze wzgledu na dobra fabule. Co do nowej to nie chce nic czytac, nawet jesli to mialyby byc domysly. Nie mowie, ze tytul byl idealny, ale mocno nadrabial klimatem. Poza tym licze, ze jednak pare nowosci dorzuca i poprawia bledy jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Lucasarts zapowiedział premierę drugiej części Force Unleashed. Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat tytułu, zaledwie jeden trailerek z grudnia. Potwierdziło się tylko, że nasz Jedi (tudzież Sith, może będzie opcja wyboru na wczesnym etapie gry ;) ) będzie władał dwoma mieczami. I tyle. Osobiście nie mogę się doczekać, bo TFU1 bardzo mi się podobała mimo swoich wad.

 

edit.

Aha, gra ukaze sie na wszystkie platformy procz PC i iPhone. Alez niespodzianka.

 

To fanboyizm czy już nawsizm?

 

Ja tam nie płaczę, fanem SW nie jestem a jedynka jako gra była słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem o czym do mnie rozmawiasz, podałem info na temat platform na jakie ukaże się gra. Nie możesz przełknąć, że znowu PC dostanie ochłapy rok później? Poprzednio też podawali, że PC nie dostanie gry, a w końcu i tak port ukazał się na kompy. Co do słabej gry to możesz zażalenia wysłać do LA, który odstawił kiszkę z portem i wydał syf. Dla fanów SW gra jest bardzo dobra, a już na pewno nie słaba. Poza tym możesz wytłumaczyć mi zwrot "nawsizm", bo nie wiem czy to błąd na klawiaturze czy jakieś nowe elo-słowo, które ma podobny wydźwięk do fanboyizmu?

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Za Białoszewskiego to Ty się lepiej nie bierz.

 

Z tym, że ja grałem na PS2. Pomijając oprawę to gra po prostu była nudna, chodzenie a później pojedynki w których nie trzeba było wykazywać się refleksem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za poezją nie przepadam i nigdy nie przepadałem i nie sądzę żeby mi się to zmieniło, ale jak widać rozmowa z toba na jakikolwiek temat nie bardzo ma sens, bo na proste pytanie lepiej rzucić tekstu typu tego wyżej niż normalnie wytłumaczyć o co chodzi i skąd to wziales. Chociaz moze faktycznie popelnilem blad spodziewajac sie po tobie czegos wiecej. I podsumowujac twoja wypowiedz: rozumiem, ze gra niewymagajaca refleksu to gra automatycznie stracona i nadajaca sie do kosza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer był fajny ale gra pewnie znowu będzie jedynie parciem do przodu i klepaniem combosów. Mogliby jakoś ją urozmaicić ale nie spodziewam się tego.

Po patchach dało się normalnie grać w FU na PC, klimat fajny no i MOC. :) Ale nie dziwi mnie, że ktoś kto nie lubi SW nic w tej grze ciekawego nie dostrzega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Trailer był fajny ale gra pewnie znowu będzie jedynie parciem do przodu i klepaniem combosów. Mogliby jakoś ją urozmaicić ale nie spodziewam się tego.

Po patchach dało się normalnie grać w FU na PC, klimat fajny no i MOC. :) Ale nie dziwi mnie, że ktoś kto nie lubi SW nic w tej grze ciekawego nie dostrzega.

 

No i tu właśnie jest pies pogrzebany bo ani za jednym ani za drugim nie przepadam. To chociaż przyznam, że taki DMC4 daje frajdę bo trzeba się przynajmniej powysilać nad combosami i wykazać refleksem.

 

@mastha212 jak byś czytał to byś doszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer był fajny ale gra pewnie znowu będzie jedynie parciem do przodu i klepaniem combosów. Mogliby jakoś ją urozmaicić ale nie spodziewam się tego.

Po patchach dało się normalnie grać w FU na PC, klimat fajny no i MOC. :) Ale nie dziwi mnie, że ktoś kto nie lubi SW nic w tej grze ciekawego nie dostrzega.

 

Jaki klimat, jaka moc, jaka fabuła? Przecież w tej grze nic nie było. 

 

 

Slasher z niej na poziomie X-blades, fabularnie dno większe niż epizod 1, klimat - chyba tylko z muzyki Star Warsowej, chociaż nie sorry byl jeden dobry moment jak robot zamieniał się w Darth Maula i puszczali muzykę z sceny pojedynku.

 

Robiłem 5 podejść do tej gry i za każdym razem z niesmakiem wywalałem ją z napędu. A w młodości nawet nowelki z serii młodzi jedi z akademii Skywalkera potrafiłem czytac bez nadmiernego grymasu na twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie z tymi ocenami. Nie jest to zadna perelka ale imho jedna z przyjemniejszych gier w jakie gralem na klocku ;) na poziomie lost planet cos...

 

btw mocy nie widzieli chyba tylko ludzie obslugujacy pada stopami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie z tymi ocenami. Nie jest to zadna perelka ale imho jedna z przyjemniejszych gier w jakie gralem na klocku ;) na poziomie lost planet cos...

 

btw mocy nie widzieli chyba tylko ludzie obslugujacy pada stopami :D

 

 

 

Pełna zgoda (oraz z opinią Jacka), przyjemny slasher w robiącej spore wrażenie na odpowiednim sprzęcie oprawie a-v. Fabularnie dla mnie było w porządku, choć sam gameplay faktycznie na dłuższą metę monotonny. Ale jak się dawkowało jeden poziom na jedną sesję z grą, to było więcej, niż OK. Czekam na drugą część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jestem swiezo po i musze powiedziec, ze daje rade. Jest krotka, miejscami naiwna i ma sporo bledow... no ale co z tego. Moc jest :D Po zakonczeniu poczulem sie autentycznie oszukany przez vadera ;) gapilem sie tepo na napisy koncowe i przez minute myslalem - wtf :D

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A czy cała gra wygląda dokładnie tak samo? Czyli bezustanne rozwalanie przeciwników byle do przodu?

 

Grałem w demo i dobre do odmóżdżenia, ale całej gry bym chyba nie zniósł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podabala jedynka wiec dzisiaj po drodze do domu kupilem 2. Niestety po dwoch godzinach jestem raczej zawiedziony. Jakos to wszysko mi nie pasuje. Moc jest w tym jest tak na sterydach ze i armia by nie nastarczyla. Szkoda pieniedzy imo. Animacje jakies takie dziwne. Wszysko na szybko zrobione. Przerywniki nie ciekawe SW FU2 jutro trafia na ebay ave

Edytowane przez Mefikon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra niestety wyglada jakby byla robiona na szybko. Znacznie krotsza od poprzedniej czesci (tylko 3 planety i statek), zdecydowanie prostsza, na animacji tez oszczedzali robiac po 1 "fatality" na przeciwnika. Co wiecej, im dalej brnie sie w grze tym jakos gorzej z jakoscia. Zakonczenia sie z kolei interesujace, ale caly gra niestety wyglada na niedokonczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli znając życie szykuje się cały wachlarzyk DLC z nowymi poziomami etc. Recenzje raczej nie są pochlebne, Gamespot dał zdaje się 6.0 co mnie osobiście lekko zaszokowało, bo oznacza, że wyszedł z tego faktycznie strasznie przeciętny tytuł. Zagram napewno, bo Star Wars to jednak Star Wars, ale spodziewałem się, że seria conajmniej utrzyma poziom albo będzie po prostu lepsza. Jednym słowem: zakup odsunie się w czasie do spadku cen na odpowiedni poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac ze jedynka byla lepsza (jedynie wizualnie dostaje od dwojki). Jednak nie jest az tak zle i sterowanie juz nie co bardziej przemyslane niz w poprzedniej czesci. Szkoda jedynie ze zostaly pousuwane kombosy. Do minusow nalezy dodac przeciagajaca sie z poczatku walke z Vader'em. Lacznie trwala z ~30min o,O

 

Plus - b. ciekawe zakonczenie jako sith :wink:

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...