Skocz do zawartości
sector

[Drupal] Otworz link w nowym oknie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taka stronke CRM, ERP, BPM - Berberis | Linia produktów firmy BMS Creative i na tej stronie w menu po lewej stronie jest link prowadzacy do pobierz.pl. Wszystko pieknie ladnie, tylko jest 1 ale - ten link otwiera sie w tym samym oknie.

 

Poniewaz, jest to cms nie mam zielonego pojecia jak to zmienic zeby otwozyl ten link w nowym oknie. W miejscu na stronie w module administracyjnym jest jedynie opcja podania adresu strony. Nie ma szans wpisac kodu html.

 

Czy ktos ma jakis pomysl lub moze mi pomoc to jakos rozwiazac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na zlosc nie dziala. Wszystkie linki z podstrony faktycznie maja ikonke a ten link jak na zlosc nie ma. :/

 

Chcialem wyszukac to w bazie, gdzie jest link, jednak przy tylu folderach i katalogach to zajmie ze 3 dni ze nie wspomne jak zmienic parametr nowego okna :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jak klikam na ten link prowadzoacy do strony, w której wspomniałeś na 1 stronie to otwiera się w nowej karcie. Podobnie zresztą jak przelicznik jednostek.

Reszta pozycji menu otwiera sie normalnie.

 

opera 10.53 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee? Link z glownej z samego dolu po lewej stronie otwiera Ci sie w nowej? U mnie testowane na Operze/FF/Chrome nadal w tej samej. Przeliczniki otwieraja sie w nowej to fakt.

 

ok juz dziala. Sciagnalem jeszcze jakis modul, poszperalem w opcjach i dziala. Bomba. Nareszcie mam to z glowy. Dzieki Panowie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też w nowym ale tylko w FF 3.6.4 - Opera 10.50 otwiera w tym samym .

Co ciekawe, link nie posiada parametru TARGET. Myślę, że jest to kwestia przeglądarki. Pobierz aktualizacje.

 

Edit: Teraz odpadłem. Za drugim razem w Operze też poszło w nowym oknie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...