Skocz do zawartości
Caleb

Assassin's Creed: Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

10.05.2011r. wyszedł trzeci patch do gry assassin's creed: brotherhood. Patch jest raczej kiepskim żartem ze strony supportu ubisoftu, ponieważ lista zmian ma aż jedna pozycję i to bardzo mało istotną gdy masa poważniejszych błędów pozostaje w dalszym ciągu nienaprawiona. Ktoś z was spotkał się z jakimikolwiek problemami przy odtwarzaniu filmików przerywnikowych?

 

 

 

Link do pobrania:

http://static3.cdn.ubi.com/ac_brotherhood/ac_brotherhood_1.03_ww.exe

 

 

Poprawki w wersji 1.03

 

UPlay

-Zaktualizowano plik binkw32.dll, aby uniknąć problemów podczas odtwarzania przerywników.

Edytowane przez SpectatorX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napotkałem chyba ani raz na żadne problemy z przerywnikami.

 

Jeśli chodzi o samą grę bardzo fajnie się grało, chociaż po zakończeniu wątku głównego zrobiło się nudno..

Multi jakoś mi nie podchodzi, myślałem, że będzie fajniejsze <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecia część za mną. Grafika jest wyraźnie lepsza niż w AC2, zwłaszcza w wątku współczesnym. W pełni mnie zadowoliła. Fabuła w wątku wspomnieniowym trochę bez polotu, jednak nie była zła. Ów wątek jest dość krótki - nie w znaczeniu dosłownym, ponieważ naprawdę dużo czasu upływa nam na przemieszczaniu się po Rzymie (który jest chyba tak wielki jak wszystkie miasta z poprzednich części razem wzięte) a w kwestii treści. Zaproponowano nam więcej rodzajów misji pobocznych - powróciły np. misje "Ocal mieszkańca". Przypadły mi do gustu zadania związane z Cristine - dodały kilka kropli goryczy więcej do historii Ezio. Ważniejsze nowe elementy to możliwość werbowania pomocników oraz pojawienie się kuszy (bardzo przydatnej). Niestety pozbawiono nas nowej techniki wspinaczki. Walkę zautomatyzowano jeszcze bardziej niż w poprzedniej części, przez co stała się zbyt łatwa, za to pojawiły się bronie dwuręczne, które ją nieco urozmaicają (i wspomniana kusza). W wątku współczesnym w końcu zaczęło się coś dziać. Nareszcie mieliśmy okazję naprawdę wypróbować umiejętności zdobyte w AC2, czyli trochę poskakać i się powspinać. Finał części współczesnej ma miejsce w cieszącej oko scenerii i jest dość zaskakujący. Liczyłem, że już w AC:R będziemy grać Desmondem jako współczesnym asasynem, ale zakończenie wskazuje, że nie prędko będziemy mieli taką możliwość.

Podsumowując - przy AC:B bawiłem się dobrze, ale moim zdaniem jest słabszą grą niż AC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...