Skocz do zawartości
d0nMD

Jakiego używasz odtwarzacza filmów?

Ulubiony odtwarzacz wideo  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego używasz odtwarzacza filmów?

    • ALLPlayer
      5
    • BESTplayer
      24
    • BS.Player
      4
    • Gom Player
      0
    • KMPlayer
      15
    • Media Player Classic
      28
    • SMPlayer
      3
    • SPlayer
      3
    • VLC Media Player
      7
    • Windows Media Player
      10
    • Zoom Player
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ciekawi mnie jakiego używacie odtwarzacza filmów.

Ankieta wielokrotnego wyboru, wszak można cały czas używać np. systemowego WMP, a tylko do zadań specjalnych (dziwne formaty albo napisy w zewnętrznym pliku) np. MPC.

Podałem tylko najpopularniejsze i ostatnio aktualizowane odtwarzacze. Jeśli używacie np. wiekowego SubEdita to można też napisać.

Na liście są zarówno gołe programy, które wymagają zainstalowanych w systemie kodeków, filtrów itp. oraz samodzielne - działające od razu po instalacji i nie krzaczące w razie jakichś konfliktów (a widywałem już zainstalowane jednocześnie np. największe K-Lite'y i CCCP).

 

Ja odkąd przesiadłem się na Win7 x64 używam tylko Windows Media Playera. Jeśli on korzysta z 64-bitów, w zupełności daje sobie radę ze wszystkimi filmami jakie do tej pory oglądałem, nie robi problemów z CoreAVC i filtrem do napisów to po co mi dodatkowe aplikacje.

Na uwagę zasługuje jeszcze SPlayer - lekki player z wbudowanym zestawem kodeków i wsparciem CUDA.

Edytowane przez d0nMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś używałem SubEdita do filmów i mpc do różnych innych drobniejszych rzeczy. Odkąd przesiadłem się na win7, zacząłem używać BEST Player'a i przy nim zostałem. Imho nie ma sobie równych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już przy przesiadce XP -> Vista zmieniłem SubEdita na BESTPlayera (nie ma go w sondzie) i także teraz na siódemce x64 go używam. A do innych formatów mam jeszcze VLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KMPlayer - bardzo dobry odtwarzacz, u mnie ma duży plus, radzi sobie ze wszystkim, ma swoje kodeki. Kiedyś używałem go jako głównego odtwarzacza.

 

Media Player Classic używam najczęściej, jest lekki i prosty, zresztą nic w nim nie zmieniam w ustawieniach, bo wszystko na default jest IMHO git.

Edytowane przez oldskul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem BESTplayera.

Nie wiedziałem, że w ogóle istnieje taki program - dziwne, że wciąż go nie ma na Softpedii.

 

Hehe, pierwszy odtwarzacz jaki miałem w życiu. To było jakieś 10lat temu ;)

Później Sub-Edit. Teraz przy Win7 powrót do BestPlayera, ale edytora napisów z Suba będzie brakować zawsze :(

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CCCP, niezmiennie od dawna :) Windows Media Player do .wmv, bo MPC po ostatniej reinstalce ma jakies dziwne problemy z pozycja obrazu w plikach .wmv i nie chce mi sie z tym walczyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Do przegladania  filmow - media playec classic HC, do niedawna do ogladania czegos w calosci uzywalem subedita(ma swoje plusy np trzymanie wlasnych ustawien w pliku ini w folderze programu przez co bez kombinowania [rejestry, zrobienie wersji portable thinappem itp]po przeinstalowaniu/odghostowaniu systemu odpalam go i mam wszystko jak mialem wczesniej), jednak ostatnio zastapil go bestplayer i nie jest to wybor spowodowany uzywaniem najbardziej przereklamowanego os'a wszechczasow, ale tym ze prawie wszystko co ogladam znajduje sie na szafie na HDD zestawu 2 z siga, a ogladanie czegos po lanie z subedita konczy sie tym ze po zakonczeniu filmu dostaje on jakby to okreslic sieciową przywieche i albo trzeba czekac z minute albo zamknac dziada zabijajac proces, bestplayer nie ma tego problemu.  

Edytowane przez DJH83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...