Skocz do zawartości
bartek46op

Procek, grafa, ram, zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę reaktywować komputer. Obecnie z części mam: obudowę fractal design, dysk f1 320gb, asus p5q-e - czyli niewiele. Brakuję więc: procesora, grafiki, zasilacza, ramu. Na owe części mam +\- 900 zł. Wiem że to nie wiele ale myślę że z używanych części da radę coś kupić ;). Komputer nie będzie przeznaczony do grania bo od tego mam konsolę. Głównie będzie służył do przeglądania internetu no i do wszystkiego do czego służy komputer ;) w renderowanie, autocady etc się nie bawię. Zależy mi na jak najszybszej maszynie w tej cenie.

 

Czekam na propozycję. Podkreślam że części nie muszą być nowe. Fajnie by było gdyby części brały mało prądu żeby dobrać do nich ciche chłodzenie a najlepiej pasywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dual Core E6500 - 290 zł.

GoodRam 2GB 1600MHz CL9 - 195 zł.

Asus Radeon HD4670 512MB - 269 zł.

Fortron FSP400-60GHN 400W - 155 zł.

 

909 zł.

 

A najlepiej jakbys to sprzedal i kupil Phenoma II x2 550 (przy odrobinie szczescia odblokowalbys go do x4)

Do tego mobo z jakas integra (np. AsRock M3A785GXH)a zaoszczedzona kase na chlodzenie ew. 4gb ramu.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...