Skocz do zawartości
sbchp250

Prosba o ocene zderzaka

Rekomendowane odpowiedzi

Wgniotlem w swojej carine e zderzak tylni na slupku.

 

Czy mogl by ktos z legnicy, lub ktos kto przejezdza w okolicy sprawdzic stan tego zderzaka.

I ewentualnie zerknac na tabliczke znamionowa, na samym dole pod vinem, od lewej pierwsze 3 znaki to kod lakieru - jezeli by ktos spisal to by bylo pieknie.

 

Chodzi o zderzak z tej aukcji.

ZDERZAK TYL TOYOTA CARINA E HATCHBACK OKAZJA (1006296836) - Aukcje internetowe Allegro

 

Pytalem ile przesylka - 120zł, faktycznie tyle wychodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka przynajmniej 2 razy za drogo. Co do twoich pytań to chyba najłatwiej byłoby zadzwonić do sprzedającego, co nie? Poproś żeby przesłał na email kilka dokładniejszych fotek zderzaka i fotkę tabliczki z vinem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem oczywiscie do goscia, mial mi podac kod lakieru i prosilem o lepsze fotki na maila.

Fotki nie oddadza rzeczywistego stanu, nie ma to jak zobaczyc na zywo.

 

Podjechal bym tam, jezeli by to bylo w zasiegu 200-300km, a mam tam 500km w jedna strone. 1000km po zderzak jechac mi sie nie usmiecha :)

 

Ale wrazenie sprawial takie jak by mu sie nie chcialo. Mialem miec juz jakis czas temu te informacje, ale nie mam :(

 

Jezeli kod lakieru byl by zgodny z moim, bylo by pieknie.

 

A moze da sie to wyprostowac i oddac do malowania?

post-101287-1274118783,08_thumb.jpg

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie takie cuda sie naprawia. My w maździe kleiliśmy pęknięty wpół od samej tylniej klapy do połowy, po tym jak od passata gonga w pupe dostaliśmy i nie było śladu, ale ostatnio tata znowu go złamał jak przydzwonił w słupek. Ktokolwiek wymyślił kamerę wsteczną parkowania powinien zostać ozłocony. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...