Skocz do zawartości
BorysVasiliev

W co grają wasze dziewczynki?"Żony,Kochanki" :)

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądając forum zauważyłem, że nigdy taki temat nie było poruszany.Czasami fajnie się czyta "Moja dziewczyna zagrywa się w Unreala , Mama pociska w Simsy , a babcia w pasjansa ".

 

Czyli takie małe wyzwanie co płeć przeciwna widzi w grach :)

Ps.Jeśli coś podobnego było to proszę o DELETE !.

 

Skoro stworzyłem taki temat to muszę coś napisać:)

 

Ulubione gry mojej lubej :

1.Simsy (uwielbia stawiać domki i je wyposażać) dobrze, że robi to w grze !

2.Worms 2D - lubi w to grać bo zawsze daje jej wygrać ( zostawiam sobie 1 wormsa i bawię w komandosa )

3.Na konsoli pocina w bijatyki - dlatego że mnie zleje (jak mnie wk.... jak gra jednym przyciskiem KOP KOP KOP)

 

Próbowałem z nią pograć w Gears of Wars - ale za dużo przycisków i zaczęła rzucać padem (niebezpiecznie się robiło)

 

Jak Panowie u was ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simsy to znając życie będą pojawiać się ciągle :) Ciekawe czy będzie jakaś odważna pocinająca w CSa,Unreala itp . FPSy.

Chciałem ją przekonać do C*C3 ale powiedziała że tak poje.... gry to jeszcze nie widziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając forum zauważyłem, że nigdy taki temat nie było poruszany.Czasami fajnie się czyta "Moja dziewczyna zagrywa się w Unreala , Mama pociska w Simsy , a babcia w pasjansa ".

 

Czyli takie małe wyzwanie co płeć przeciwna widzi w grach :)

Ps.Jeśli coś podobnego było to proszę o DELETE !.

 

Skoro stworzyłem taki temat to muszę coś napisać:)

 

Ulubione gry mojej lubej :

1.Simsy (uwielbia stawiać domki i je wyposażać) dobrze, że robi to w grze !

2.Worms 2D - lubi w to grać bo zawsze daje jej wygrać ( zostawiam sobie 1 wormsa i bawię w komandosa )

3.Na konsoli pocina w bijatyki - dlatego że mnie zleje (jak mnie wk.... jak gra jednym przyciskiem KOP KOP KOP)

 

Próbowałem z nią pograć w Gears of Wars - ale za dużo przycisków i zaczęła rzucać padem (niebezpiecznie się robiło)

 

Jak Panowie u was ? :)

 

 

A właśnie że było :P

 

Czy dziewczyny i kobiety graja w gry na kompie? - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie żona gra/grała namiętnie w kilka tytułów: PSP - Patapon, IP- Angry Birds, duże konsole- Little Big Plannet oraz Puzzle Quest. Oprócz tego imprezowo pogra w Guitar Hero III, czy też Lips. Przy "poważnych" tytułach (jak np. Uncharted 2) kibicuje i ogląda w czasie, gdy ja gram. Generalnie, nie jest źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama? RPG: Fable, Dragon Age etc.

Razem? Glownie co-op: Gears of War 1&2, Resident Evil 5, Army Of Two, Dead Space (sam sie bałem ;) ).

 

edit.

Zapomniałbym: "Pingwiny" na telefony komórkowe, nie wiem jak to sie dokładnie nazywa, ale strzela sie pingwinami w misie polarne czy coś takiego - totalny nałóg.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żonka zaliczyła prawie cały NFS Underground i powiem że szło jej nieźle! Teraz gra w jakąś logiczna na mojej komórce. A tak to jakieś platformówki typu Mario. Czasami na nerwach ;)

No i kurczaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie dziewczyna, ale moje znajome pocinają ze mną i kumplami na lanach w CoDy i co tam się napatoczy.

RPG czy samochodówki też nie są dla nich straszne, wręcz powiedziałbym można czasem baty dostać [;

Tylko jedna z nich gra w Simsy i to można powiedzieć na poziomie maniakalnym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja luba lubi pograć w:

1. The Sims 3 (blee)

2. gry z facebuka (bleee)

3. ostatnimi czasy lubi pograć w Assassin's Creed II :D tyle że uczęszczała do szkoły plastycznej i sobie ogląda co najwyżej zabytki :| nie mogę jej namówić na zabicie strażnika z ukrytego ostrza. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewzcyna wlasnie konczy Assassins Creed II, tylko Kodeks jej zostal :P A takto zrecznosciowki typu Prince of Persia, lomax, Rayman :P Nawet w Fife i NFSy i Tomb Raidery od I do IV i Legende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem Swoją namowię na "powachlowanie" jojstickiem więc statystycznie nie jest tak źle ;)

 

Jak tylko czasem bawi się joystickiem, to Ci Racuch nie zazdroszczę ... :lol:

 

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żonka używa komputera do szpiegostwa na naszejklasie, facebooku, goldenline itp. wszystkich znajomych i nieznajomych o których wie więcej niż oni sami ;) Niemniej z gier to tylko karty z freecelem na przedzie. Kiedyś z 11-letnim siostrzeńcem grała w metin2 ale stwierdziła, że ta gra jest bezdennie głupia ... siostrzeniec zresztą też tak stwierdził :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Happyland Adventure :razz: , a poza tym to Pasjans-pająk i mahjonngi. To są wyjątki, bo jak słyszy słowo "gra" to się z lekka "denerwuje" :sad:

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...