Skocz do zawartości
BorysVasiliev

W co grają wasze dziewczynki?"Żony,Kochanki" :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja grałam tylko przez tydzień w (oczywiście) Simsy, trochę w Colina! Jeśli można uznać to za grę to czasami gram w Literaki. Tylko problem w tym, że ja pogram tylko chwilkę, a mój mąż potrafi grać w Cabala do późna w nocy. Powoli myślę, że jest uzależniony, bo nawet rano ledwie oczy otworzy i już musi odpalać kompa, by sprawdzić sklep w tym Cabalku. Czy wszyscy tak mają? Każdy nie może przeżyć dnia bez swojej ulubionej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmo uzależnia to fakt ;)

 

moja luba pogrywa :

na laptopie = namiętnie w Treasures Of Montezuma 2 - może łupać w to ile wlezie ;) osobiście nie widzę nic ciekawego w tej "grze" ;)

na xboxie 360 = burnout (czasami gramy we dwoje)

na iPhonie = bilard, zużyje mi zawsze baterie prawie do 0 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli w Burnouta gra sama, czasami pogra sobie z młodszym bratem w Forze 3. Ostatnio kibicowała jak grałem w Alan Wake. Ale powiedziała że robi się ciemno, deszcz idzie i na wiatr się zbiera ... to sobie pójdzie do łóżka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ze mną grała w resident Evil 4: The Room - jak się wciągnęliśmy to od 2 w nocy do 6.30 graliśmy zamiast iść spać. Przy paru gierkach kibcowała, a sama to w simsy trochę i w Farmville na Facebooku nałogowo. Szukam teraz jakiejś gierki z klimatem w którą można razem pograć, choć w zimie to lepiej wychodzi. Aha, i Machinarium - też się razem świetnie grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...