Skocz do zawartości
Petulant

Lapek do 2500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wybór laptopów na rynku jest ogromny i nie mam zielonego pojęcia co wziąć.

Nie gram w gry itp więc pod tym względem nie musi być "wypas". Od października planuję studia na Politechnice więc dobrze by było jakby udźwignął takie programy jak AutoCad, Photoshop itp.

Matryce jakie są teraz najlepsze? Coś widziałem, że oszczędne są LED i mają lepsze kąty widzenia i ostrość. Fajny bajer byłby jakby była podświetlana klawiatura i w miarę dobra kamerka. Ale to nie koniecznie, a tylko jako dodatek.

Dysk minimum 250GB, im więcej tym lepiej. Pamięć ram 3-4GB minimum. Mam 2GB ma PC i szału nie ma, a jak na Autcada czy inne ciężkie programy to raczej trochę mało na komfortową pracę.

System operacyjny - najlepiej bez.

 

Myślałem o lapkach firmy DELL. Paru znajomych ma i sobie chwalą.

A i jedna ważna rzecz - obudowa lapka. Kumpel jeden ma właśnie któregoś DELLa i widać na nim wszystkie odciski palców. Podobnie ma sprawa w dwóch HP'kach, jakie miałem przyjemność w swoim życiu spotkać. Okropnie to wygląda.

 

Baterie fajnie jakby trzymały ponad te 2h, ale to aż tak ważne nie jest bo lapek głównie w domu będzie leżał, a na "wychodne" planuję jakiegoś fajnego netbooka kupić, ale to pod koniec wakacji zapodam temat.

 

Teraz lapek. Teraz, tzn. gdzieś za miesiąc ale już chce mieć upodobany, który brać.

 

EDIT: kurczę, teraz się kapłem, że do złego działu dałem ten temat. Sorry za zamieszanie, mógłby ktoś z modów przenieść?

Edytowane przez Petulant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...