Skocz do zawartości
AquaSplash

Roocat Kone

Rekomendowane odpowiedzi

Od poczatku kiedy ja kupilem zawsze mi cos w niej nie pasowalo moja reka i ta myszka nie pasowalismy do siebie :D

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

przez ponad 1,5 roku mialem nieprzyjemnosc pracowac na tak marnej myszce jak Roocat Kone jaki wniosek wyciaglem na przyszlosc ? nie kupowac zadnych produktow Roocat gdyz sa przereklamowane i nie godne swojej cenny

 

 

najbardziej szkoda jest mi mojej sciany moglem myszke potraktowac na nie ocieplona :D

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma służyć ten topic, chcesz poczytać o skuteczności stosowania nerwosolu ?

 

U mnie myszka od kilku miechów spisuje się wyśmienicie, jedynie mogłaby być odrobinę cięższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialbym pozniej wyrzuty sumienia jakbym komus wcisnal/polecil ten szajs :D nawet za darmo gowniana marka gowniane produkty i tyle na temat tej myszki i Roccat aktualnie jade na moim ponad 5-6 letnim razer diamondback i nie moge poprostu oderwac od niej reki tak jak kiedys gdy ja wyjalem prosto z pudelka :D tylko nie chce mi sie wkladac cd z sterownikami i instalowc ich

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś o jakimś szpitalu? Szkoda że mycha nie wróciła jak bumerang po uderzeniu w ścianę..

"gowniana marka gowniane produkty" a ileż to tych produktów przetestowałeś? Ile sztuk tego modelu myszy miałeś? Wpadłeś na pomysł zwrotu gwarancyjnego skoro źle się zachowuje? Bo jeżeli ktoś wali taką o ścianę to zakładam że przerywa/nie działa.

No ale po co ja trolla karmię :D

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialbym pozniej wyrzuty sumienia jakbym komus wcisnal/polecil ten szajs :D nawet za darmo gowniana marka gowniane produkty i tyle na temat tej myszki i Roccat aktualnie jade na moim ponad 5-6 letnim razer diamondback i nie moge poprostu oderwac od niej reki tak jak kiedys gdy ja wyjalem prosto z pudelka :D tylko nie chce mi sie wkladac cd z sterownikami i instalowc ich

 

Widzisz ja bym nikomu diamondbacka nie polecił a miałem diamonbacka, coperheada a teraz mam diamondbacka 3g, na żadnej z nich nie gram ponieważ fatalnie leżą w ręce, dodatkowo pierwsza wersja diamonbacka (czyli ta którą ty masz, chociaż były w niej stosowane 3 rodzaje podobnego sensora więc to taka trochę loteria który z nich mamy) miała poważne problemy z trakcją, razer wypuścił firmware naprawiające to ale nigdy te sensory w tych myszkach nie działały za dobrze to samo się tyczy mx518 v1 ten sam sensor i podobne problemy, mimo wszytko wielu ludzi gra na tych myszkach, a ja ich po prostu nieznoszę ze względu na dziwny feel sensora i fatalny kształt do palm-gip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopakowi spokój.

 

To jego myszka i może z nią robić co chce, a że wybrał destrukcję jako wyraz niezadowolenia (psychologicznie absolutnie zresztą możliwą w tym przypadku do uzasadnienia) zamiast po prostu myszkę spakować i wysłać ją komuś z Was za darmo to nie możecie tego przeboleć :-) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast po prostu myszkę spakować i wysłać ją komuś z Was za darmo to nie możecie tego przeboleć :-)

 

Albo zamiast wysłać do serwisu z prośbą o wymianę na rev.2 pozbawioną praktycznie wszelkich błędów i niedoróbek. No naprawdę, nie mogę tego przeboleć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopakowi spokój.

 

To jego myszka i może z nią robić co chce, a że wybrał destrukcję jako wyraz niezadowolenia (psychologicznie absolutnie zresztą możliwą w tym przypadku do uzasadnienia) zamiast po prostu myszkę spakować i wysłać ją komuś z Was za darmo to nie możecie tego przeboleć :-) Pozdrawiam

 

Nie musiał tego na forum wrzucać, jak już umieścił bo szuka widowni to musi się liczyć z krytyką swojej bezmyślności.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Roccat nie był jedyną ofiarą? ;-)

 

Patrząc na sprawę z przymrużeniem oka, takie zdjęcia mogą się przydać np. komuś kto jest ciekaw co ta myszka ma w środku (aktualnie moje pociechy są na tym etapie, z tą różnicą, że nie pytają się mnie czy mogą coś zepsuć czy rozłożyć na czynniki pierwsze tylko od razu przystępują do działania haha). Sprawa istotna dla osób podejrzliwych, pamiętam z innego forum, jak ktoś przypadkiem w drogim kablu głośnikowym grubości kciuka znalazł 2 cienkie kabelki włożone do zwykłego węża ogrodowego w owijce :-) Pozdrawiam

Edytowane przez Night_Bird

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...