Skocz do zawartości
.PaVLo.

Fable 3 na PC oficjalnie!

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzina, dzieci dom to już w jedynce były, tak samo "wygłupy przed BNC" więc nie wiem na co narzekasz. Gra ma postawić gracza przed dylematami moralnymi a nie hordami mięsa do zarzynania, action się spodziewałeś ? Takie były założenia autorów i tak jest gra zrealizowana. Czuje się lekki niedosyt jak choćby ze wspomnianymi przez @Black_war broniami ale to też ma jakiś cel a konkretnie grę wieloosobową, tak samo jednych z demonicznych wrót nie da się otworzyć bez drugiego gracza. Kuleje też długość fabuły, gra jest na maksymalnie kilka godzin jeśli lecimy bez misji pobocznych. Z Twojej wypowiedzi @.PaVLO. wnioskuję, że albo nie grałeś w jedynkę i kupiłeś kota w worku po przeczytaniu newsów albo grałeś i spodziewałeś się od kolejnej odsłony cudów ?

 

@Black_war szkoliłeś pieska z ksiąg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...jeżeli ktoś jeszcze gra i czyta temat. Jak się wychodzi z tej gry? :D Zaczynam dopiero i na etapie zmiany ubrania na "ludowe" przenosimy się do komnaty za naciśnięciem start/esc. Dzięki czemu, funkcja ta zastępuje menu ESC z ustawieniami i wyjściem z gry :mur: Nie żeby to był wielki problem bo mam jeszcze na klawie dwa magiczne klawisze Alt i F4 ale...co za debil to projektował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam grafikę HD6770 1gb, procesor phenom II x3 3300mhz i 4 gb ramu. Gra mi strasznie słą bo działa, mam mniej niż 30 fps na najniższych możliwych ustawieniach w 1680x1050. Zresztą nieważne jaka jest rozdziałka, i tak słabo działa. Windows to 7 64 bity. JEst jakiś fix lub coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...