Skocz do zawartości
ROBAK13

Gdzie kupic izolacje?

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna uzywac na grafach / plytach, tylko najpierw oklejamy tasma papierowa, a pozniej armaflexowa i hula :) Sprawdzone - dziala ;)

 

Hmm brzmi to troche dziwne, bo cos zdaje mi sie, ze pod papierowa tasme woda moze podejsc, jesli zacznie sie skraplac. Takie rozwiazanie lekko ryzykowne, bedzie dzialac wszystko do czasu, az sie nie roztopi.

 

A sama izolka samolepna ; raz tak sprawdzilem, jak dziala na pcb :/ Pol dnia czyszczenia z kleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie troche odbiegające od tematu, ale nie chce nowego otwierać przez taką głupotę.

Czy armaflex może mieć bezpośredni kontakt z LN2 i czy nie popęka sam z siebie po pewnym czasie? Jeśli tak bedzie zamrażany, rozmrażany i większość czasu LN2 będzie go zalewać? Bo moim zdaniem raczej nie, ale pojawiła się inna opinia więc pytam Was xD Chodzi o samoprzylepny armaflex. No i kolejna sprawa, czy klej będzie trzymał dalej?

Edytowane przez ROBAK13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie troche odbiegające od tematu, ale nie chce nowego otwierać przez taką głupotę.

Czy armaflex może mieć bezpośredni kontakt z LN2 i czy nie popęka sam z siebie po pewnym czasie? Jeśli tak bedzie zamrażany, rozmrażany i większość czasu LN2 będzie go zalewać? Bo moim zdaniem raczej nie, ale pojawiła się inna opinia więc pytam Was xD Chodzi o samoprzylepny armaflex. No i kolejna sprawa, czy klej będzie trzymał dalej?

 

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. To przedstawię dokładnie sytuację: Wywiercam z boku POT'a dziurę, potem zaklejam tę dziurę armaflexem i zalewam POT'a do pełna.

Czy będzie ciekło i czy armaflex nie pokruszy się sam z siebie po kilku użyciach? Ja uważam, że nie powinno się tak stać bo przecież ten na rurce jest tak samo schłodzony, a jeśli pęka to tylko jeśli się go za wcześnie zciśnie (zanim zdąży się ogrzać)

Edytowane przez ROBAK13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...