Skocz do zawartości
mike_krk

Zastępca dla E-Mu 0202 USB

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno tu nie zaglądałem i widzę, że wiele się zmieniło ;)

 

Do rzeczy. W związku z przesiadką na 64-bitowy system (Siódemka) planuję wymianę karty dzwiękowej. Aktualnie posiadam E-Mu 0202 USB, która oficjalnie nie wspiera żadnej wersji W7 ale sterowniki z Visty dają radę na wersji x86. Czytałem jednak, że w przypadku x64 nie jest tak kolorowo. Do karty podpięte są Swansy M200MKII kablem 2RCA-2jack. Czy w tej kategorii cenowej znajdę coś, czym mógłbym zastąpić E-Mu? Zależy mi tylko na odtwarzaniu muzyki - nic nie nagrywam. Nie jest to warunkiem bezwzględnym ale chciałbym, żeby nowa karta również miała dwa wejścia mono jack (żebym nie musiał wymieniać kabla). Ewentualnie niech też posiada 2RCA lub w ostateczności jack stereo lub inne wejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem i widzę, że wiele się zmieniło ;)

 

Do rzeczy. W związku z przesiadką na 64-bitowy system (Siódemka) planuję wymianę karty dzwiękowej. Aktualnie posiadam E-Mu 0202 USB, która oficjalnie nie wspiera żadnej wersji W7 ale sterowniki z Visty dają radę na wersji x86. Czytałem jednak, że w przypadku x64 nie jest tak kolorowo. Do karty podpięte są Swansy M200MKII kablem 2RCA-2jack. Czy w tej kategorii cenowej znajdę coś, czym mógłbym zastąpić E-Mu? Zależy mi tylko na odtwarzaniu muzyki - nic nie nagrywam. Nie jest to warunkiem bezwzględnym ale chciałbym, żeby nowa karta również miała dwa wejścia mono jack (żebym nie musiał wymieniać kabla). Ewentualnie niech też posiada 2RCA lub w ostateczności jack stereo lub inne wejście.

 

Mówisz o odsłuchu a chcesz wejścia ... pomyliłeś z wyjściami. Kup po prostu DAC i podłącz do integry - nie będzie zmartwienia ze sterownikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę polecić M-Audio Audiophile USB (a jeszcze lepiej fire wire), niezły sprzęt, ma wszystko czego potrzebujesz, sterowniki do Win 7 64bit są - aczkolwiek nigdy nie próbowałem więc nie wiem jak się sprawują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem, że jak już będę wymieniał kartę to na coś konkretnego. Dlatego tym samym środki wzrosły do +/- 1000 zł. M-Audio Audiophile Firewire wydaje się sprzętem bardziej do nagrywania a mi zależy wyłącznie na odtwarzaniu. Tzn. zamiast czegoś, co dobrze nagrywa i odtwarza wole mieć coś, co świetnie odtwarza :) Marcin_gps zmieszczę się w tej kwocie z nówką Beresford? Na Allegro nie znalazłem nic ciekawego pod hasłem "Beresford".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...