Skocz do zawartości
Atais

Asus UL30VT problem z połączeniem HDMI -> TV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

problem jest strasznie zagmatwany, co gorsza, na początku wszystko działało!

 

Potem złapałem wirusa, więc przeinstalowałem Windows 7 i zainstalowałem wszystko ze stronki Asusa tak jak robiłem to wcześniej... ew. zmieniłem trochę kolejność, no ale to nie powinno mieć aż takiego znaczenia.

I od tego czasu, niestety moj Sharp Aquos z laptopem nie działa.

 

 

Na początku myślałem, że uszkodziło się coś sprzętowo, ale OBECNIE:

 

TV Sharp działa ze stacjonarnym (kabel DVI->HDMI)

Lapek ASUS działa z innym telewizorem (kabel HDMI->HDMI)

 

a Sharp + Asus teraz wygląda tak:

- Podpięcie TV nie skutkuje jego znalezieniem, trzeba resetować kompa

- Wtedy widać TV w panelu rozdzielczosci (Win7) etc. ale niezależnie od ustawien nic się na nim nie wyświetla, ani nie działa dźwięk.

 

ALE, co najgłupsze, system mysli, że ten TV działa i w ogóle on chyba działa tylko nie wyświetla bo telewizor przy podłączeniu skaluje sobie jasność do czerni a myszką mogę wjechać na obszar telewizora przy współdzieleniu, no tylko nic nie widać.

 

Tak jak googolowałem, to problem wyglądał na Handshake'ing sprzętu, ale nie wiem jak go rozwiązać. W ogóle nie wiem co się stało, bo wszystko działało.

Jakieś pomysły?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...