Skocz do zawartości
ROBAK13

1090T + i5 750 vs LN2

Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki z naszej sesje, ktora sie odbyla 29.05

 

Zespol:

- sheri

- tiger

- kapi

- ja

 

 

 

wPrime 32M

1090T @ 5808

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

wPrime 1024M

1090T @ 5736

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

SPI 1M

1090T @ 6413

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

SPI 32M

1090T @ 5760 (na szybko i byle jak :P )

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

wPrime 32M

i5 750 @ 4807

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

SPI 1M

i5 750 @ 5017

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

 

 

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

 

 

 

 

Miala byc 5770 @ LN2, ale POT nie pasowal niestety.

 

 

 

 

Podziekowania dla Bart_X'a za pozyczenie POT'a CPU ;)

Edytowane przez ROBAK13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne :)

 

Nie no. Chcielismy po prostu chociaz wystartowac w pierwszym naszym konkursie jakims. Beda jeszcze okazje mysle, a w miedzyczasie sobie pocwiczymy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyników.

 

i5 750 trochę chyba słaby co?

Przy ilu -*C miał CB?

 

Iloma Litrami LN2 się zadawalaliście?

 

Czemu pot na HD5770 wam nie pasował?

rozstaw dziur był inny?

Bo pewnie nie przez to że kondensatory wam przeszkadzały to nie założyliście pota, bo przecież Kondensatory można przelutować na drugą stronę, przynajmniej w mojej HD5770 HIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyników.

 

i5 750 trochę chyba słaby co?

Przy ilu -*C miał CB?

 

Iloma Litrami LN2 się zadawalaliście?

 

Czemu pot na HD5770 wam nie pasował?

rozstaw dziur był inny?

Bo pewnie nie przez to że kondensatory wam przeszkadzały to nie założyliście pota, bo przecież Kondensatory można przelutować na drugą stronę, przynajmniej w mojej HD5770 HIS.

 

Na cały bench 750 + 1090T poszło jakieś 28-30l

Kondensatory to nie problem, rozstaw dziurek nie pasował.

 

A po i5 nie spodziewaliśmy się jakiś wybitnych wyników, tym bardziej że platforma dość szybko zamokła i potem nie chciało się już jej składać jeszcze raz.

CB niewiadomy bo mierzone multi dla którego azot ma -120* :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malo w zyciu widziales

Dołączona grafika

 

:lol2:

 

 

Po doswiadczeniach z zamoklymi plytami dajemy naprawde sporo gumki. Platforma na AM3 chodzila jakos 9h pod LN2 i nie bylo problemow tym razem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest rozstaw na 5770? Wiem, że ma jakiś nietypowy. Bo nie wiem czy nawet będzie dało się przerobić tą zapinkę (zakładam, że macie moją rurke od majkela). Normalnie się używa opasek zaciskowych, ale nie polecam, bo ubiłem jakieś gpu na FC w ten sposób.

 

Izolacja pr0 :D Myśmy z Devilkiem przyklejali bo bokach taśmą izolacyjną do mobo, żeby izolacja z tyłu płyty nie odstawała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz kolegi z innego forum na powyzsza fotke po tym jak ktos zapytal czy to sa jakies specjalne noze:

 

"Overclocking Knife +5 Frequency, -10 Temperature. Chance to WR when you use 2 the same item.

Dropped by IKEA (rare mob)."

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 10 do 20 z ln2 @ am3 na kawalku armaflexu 10 x 10 cm ;)

 

Poprostu nie jesteśmy jeszcze takimi hardcorami :D

Jakoś po ostatniej sesji, podczas której spaliliśmy dwie mobo, wolimy dmuchać na zimne :wink:

 

Jaki jest rozstaw na 5770? Wiem, że ma jakiś nietypowy. Bo nie wiem czy nawet będzie dało się przerobić tą zapinkę (zakładam, że macie moją rurke od majkela). Normalnie się używa opasek zaciskowych, ale nie polecam, bo ubiłem jakieś gpu na FC w ten sposób.

 

Izolacja pr0 :D Myśmy z Devilkiem przyklejali bo bokach taśmą izolacyjną do mobo, żeby izolacja z tyłu płyty nie odstawała.

 

Na początku też były opaski ale w końcu sznurek okazał się być bardziej uniwersalnym mocowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz kolegi z innego forum na powyzsza fotke po tym jak ktos zapytal czy to sa jakies specjalne noze:

 

"Overclocking Knife +5 Frequency, -10 Temperature. Chance to WR when you use 2 the same item.

Dropped by IKEA (rare mob)."

 

:D

 

Dobre :D

 

A moze ten ekwipunek byl potrzebny do partyjki CS'a w przerwie na jakims aim tylko z nozami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś zdolności widocznie w ubijaniu płyt ;) Na gpu trzeba dać nawiew jak jest kontener i mobo dobrze zaizolować. Wiem, bo ostatnio tego nie zrobiłem i praktycznie miałem pół płyty zalane, chociaż działała cały czas. Na CPU również - nawiew + armaflex. Te gumki to jest syf, to może chroni przed wodą, ale nie izoluje przed zimnem i mam wrażenie, że pod tym lubi woda zostać jak się rozmrozi sprzęt, a nie zdejmie tego z mobo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My zawsze odklejamy gumke zaraz po sesji. Jak jest jeszcze zimna to schodzi idealnie. Jak kawalek gumy. Mozna powciskac wszedzie, nawet w sloty ramu, a potem jak plyta jest jeszcze zmrozona to sie ja cala zdejmuje w jednym kawalku i z wszystkich szczelin powychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...