Skocz do zawartości
bufeczek

Wznowienie komputere ze wstanu wstrzymania i dziwny ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od pewnego czasu mam dziwny problem, zawsze gdy uruchamiam komputer ze stanu wstrzymania na ekranie zaczynają mrugać jakieś dziwne kolorowe prostokąty (zazwyczaj takie coś mi się pojawiało jak był jakiś problem z grafiką - bo już raz miałem wymienianą), po chwili wszystko się normalnie pokazuje i działa w porządku.

Teraz posiadam WIN7 z tego co pamiętam pod XP, wszystko chodziło normalnie i takie rzeczy się nie pojawiały.

 

Wymiana sterowników do grafiki na nowe nie pomogła.

 

W czym może być problem, coś nie tak z karta graficzną? z wyświetlaczem?

 

Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to laptop.

 

W takim razie udaj się na gwarancję, jeśli jest. Jak rozwiążą problem, to sprzedaj sprzęt bo najwidoczniej to jakaś wada fabryczna.

 

Druga opcja, że jeśli na innym systemie jest ok, to jakiś programista nie popisał się przy sterownikach dla tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to laptop.

 

W takim razie udaj się na gwarancję, jeśli jest. Jak rozwiążą problem, to sprzedaj sprzęt bo najwidoczniej to jakaś wada fabryczna.

 

Druga opcja, że jeśli na innym systemie jest ok, to jakiś programista nie popisał się przy sterownikach dla tego modelu.

 

Z oryginału już mi mało co zostało: zasilacz wymieniony, bateria wymieniona, grafika wymieniona więc mi się taki niefartowny model trafił :-)

Edytowane przez bufu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...