Jump to content
Sign in to follow this  
maziboss

Apple MacBook Pro 2.2/4GB/500GB 7200/GFORCE 8600 GT

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Mam do sprzedania model MacBook Pro 15.4” z procesorem 2.2 Ghz Intel Core2Duo, 4GB Ram firmy Corsair, dysk 500GB 7200 obrotow firmy Hitachi + nowiutka oryginalna bateria + nowy oryginalny zasilacz !

Całość w oryginalnym pudełku.

Dodatkowo oprogramowanie Snow Leopard + oryginalne płytki dołączone do komputera podczas zakupu.

Wszystko udokumentowane dokumentami:

faktura na zakup dysku (3 lata gwarancji),

fakturka na zakup pamięci RAM (dożywotnia gwarancja + oryginalne pudełko)

faktura na zakup systemu operacyjnego Snow Leopard (mam tylko kopie płyty, oryginał został mi skradziony w akademiku...)

faktura na zakup komputera.

Komputer jest w pełni sprawny. Jedyną drobną usterką jest malutka ryska na matrycy pod kamerką. Jest ona zupełnie niewidoczna podczas pracy. Usterkę przedstawia zdjęcie. Matryca jest bez bad pikseli, świeci równo. Obudowa komputera jest w stanie idealnym !

Nie ma żadnych rys, otarć, wgnieceń.

Podświetlenie klawiszy sprawne w 100%, żaden z klawiszy nie jest wytarty czy też zepsuty.

Do komputerka dodatkowo dorzucam pokrowiec wykonany z microfibry znanej firmy Tucano + oryginalny pilot Apple (jeszcze w foli !).

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:

rafalmazur@me.com

gg: 3409540

Zdjecia sprzętu do pobrania tutaj: http://public.me.com/ix/rafalmazur/macbook%20pro.zip?disposition=download+1274826419695

Cena 2850 zł.

Mozliwa jest sprzedaz komputera z mniejszym dyskiem 120GB za cene 2580 zl brutto.

Link do aukcji:

MacBook Pro 2.2 Ghz /4GB Ram/500GB 7200rpm (1057166812) - Aukcje internetowe Allegro

Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.