Skocz do zawartości
Gość mnietos

Tablet jak się to urządzenie sprawdza?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mnietos

Hej!

Chciałem kupić tablet Ale nie wiem jak dokładnie takie urządzenie się sprawdza wużytkowaniu. Potrzebny mi głównie do neta i trochę do zapiski. Wynalazłem jakieś 2

Tablet MSI WindPad 100

Tablety ASUS Eee Pad EP121 i EP101TC.

Pula pieniędzy jaką dysponuje to kwota tak do 1.500 koła. Macie jakieś może inne na uwadze i do polecenia? Linki mile widziane.

Seńks ;-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odświeżam i podłączam się do tematu.

 

Poszukuję alternatywy, czyli czegoś w stylu tabletPC

 

Ma służyć do internetu, komunikacji (gg, skype, mail etc.) wyjście USB koniecznie (więc odpada iPad) i bardzo chętnie możliwość wbudowanego 3G.

 

Najlepiej jeśli był by na jakiejś rozbudowanej platformie (jakiś Windows albo coś od Linuxa, byle były programy mnie interesujące)

 

Ma być mobilny, klawiatura jest tylko zbędnym obciążeniem... Rozmiar 10-12 cali był by idealny ;)

 

Cena oczywiście rozsądna, oczywiście im mniej tym lepiej.

 

Jeśli ktoś może polecić już na rynku występujące, bo te z postu wyżej niestety tylko zapowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz tylko jeszcze do czego Ci USB? Bo jeśli do podłączenia jakiegoś pendrive'a to spokojnie można się bez tego obyć mając wszędzie dostęp do sieci. Do tego co napisałeś iPad 3G byłby urządzeniem prawie idealnym. Jedyne "ale" to cena i do czasu oficjalnej premiery w Polsce konieczność robienia Jailbreak żeby uzyskać literę "ą".

Widziałem jeszcze na allegro jakieś tablety na Androidzie ale jakość ich wykonania i rezystancyjny panel dotykowy jakoś nie budzą mojego zaufania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...