Skocz do zawartości
Jurson

Lark Free Bird 50.1 z Faktem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do doświadczonych użytkowników Nawigacji.

W związku z sezonem letnim poszukuję Nawigacji- chciałbym coś kupić.

 

Lark jest teraz w promocji- jeden z najwyższych modeli 50.1 se w cenie 249zł. Najniższa cena na serwisach aukcyjnych to jakieś 300zł.

 

Warunkiem jest zebranie 7 kuponów dodawanych do faktu od 10 czerwca.

 

Na pierwszy rzut oka, promocja warta uwagi, co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lark jest dobrym rozwiązaniem. Duży plus za możliwość korzystania z kilku map na różnych nośnikach bez potrzeby odblokowywania urządzenia. Sam posiadam 43.1 i jestem bardzo zadowolony, zarówno mapamap jak i automapa działają bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka promocja, że np. w Biedronce był ten sam model za bodajże 269 ;) Nawet chyba w jednej jeszcze leży ;)

 

Ja za swojego 50.2 dałem ok 315 z wysyłką, więc cena niezbyt wysoka jak za tak dobry sprzęt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, 5" to już spory kawałek szkła

Niby Lark nie jest jakis super renomowany, ale sam używałem sporo egzemplarzy, wielkich problemów nie było. No może problemy są tylko z zasięgiem GPS.

 

 

Co ważne gwarancję realizują bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje, czyli opłaca się wziąć udział w promocji. Nie chce mi się wyszukiwać tanich ofert na allegro- tym bardziej, że obawiam się zakupów okazyjnych przez net.

 

A biedronki w pobliżu nie mam, a Tesco- ulice dalej.

 

Dla zainteresowanych: dziś trzeba zakupić gazetę z kartą do zbierania kuponów- bez niej ani rusz. o 1 kuponie można zapomnieć- można go wymienić na Jokera.

Dziś też można rezerwować urządzenie smsowo.

 

Dla zainteresowanych udziałem szczegóły akcji -> Lark - Nawigacja GPS, Odtwarzacze MP3, MP4, DVD, LCD, ramki cyfrowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyUser

Co ważne gwarancję realizują bezproblemowo.

 

Ano bezproblemowo. W koncu nawet "producent" wie jak awaryjny jest to sprzet i praktycznie zawsze uznają reklamacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano bezproblemowo. W koncu nawet "producent" wie jak awaryjny jest to sprzet i praktycznie zawsze uznają reklamacje.

 

nie wiem gdzie wyczytales to ze awaryjny... pierw polecam cos kupic.. pobawic sie jakis czas i dopiero cos pisac... a nie pisac bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyUser

Ile ich kupiłes? Jednego? Działa? To się ciesz, bo sprzedając to mam większą wiedze ile tego wraca.

Edytowane przez ZlyUser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyUser

Przejrzyj my-navia dokładnie bo jest tam tez duzo informacji o awaryjności i nieprawidłowym działaniu.

Edytowane przez ZlyUser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ich kupiłes? Jednego? Działa? To się ciesz, bo sprzedając to mam większą wiedze ile tego wraca.

 

Sprzedawałem je w zeszłym roku masowo jak były w dobrych cenach, wrócił ... jeden.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...