Skocz do zawartości
KAMILcom

technotrend s2-3200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z kanałami HD na wyżej wymienionej karcie satelitarnej - technotrend s2-3200

komputer to c2d e6300@ 2.6ghz 4gb ramu karta graficzna 8800gts 320mb.

pół roku temu kanały HD normalnie działały, ale z nieokreślonego powodu po prostu przestały. w zależności od kodeków obraz jest zniekształcony lub występują inne problemy - na jednych jest ok, ale wyświetla 1 klatkę na 10s na innych działa płynnie, ale jest rozmazany, a jeszcze innych działą również płynnie ale połowa ekranu ma zielone ciapki.

tak jest od pół roku zwykłe kanały działają cały czas normalnie. myślałem że to wina systemu więc teraz zmobilizowałem sie bo chciałem obejrzeć finały NBA w lepszej jakości i przeszedłem na windows7 (miałem viste). i jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem że na nowym systemie dzieje sie dokładnie to samo co poprzednio.

na obu systemach używałem różnych programów - dvbviewer i progdvb na obu to samo

 

już sam nie wiem czego to wina w tej chwili stawiam na kodeki, ale sprawdzałem już większość - coreavc, ffdshow, cyberlink10 i jeszcze inne

 

 

Dołączona grafika

 

dodaje obrazek dla uwidocznienia problemu.

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...