Skocz do zawartości
romek

CANON IP2000 - błąd 5200

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie za oknem, słoneczko grzeje a ni z tego ni z owego moja drukarka przestaje drukować poprawnie tekst na czarno. Odpalamy czyszczenie, nic, czyszczenie dokładne, nic. Czas na czyszczenie wodne (ciepła woda zalana tylko do wysokości dysz, bez moczenia styków) by odblokować dysze głowicy. Wszystko pięknie, załadowane nowe tusze kolor i czarny. Kolejny wydruk i 3 składowe bez problemu a czarny zero, już w ogóle go nie ma. Po kolejnych dwóch wydrukach Monitor Stanu podaje: Błąd 5200.

 

W specyfikacji daje nam to:

5200 Head temperature error H/W fail Replace printer.

 

Kupowanie nowej głowicy mija się z sensem z powodu wysokiej ceny.

 

Jakieś pomysły jak uruchomić ponownie drukarkę by usunąć błąd i naprawić druk w kolorze czarnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie podobna sprawa. Raz drukuje, raz się przegrzewa. Stosowałem już wiele sposobów ale głowica jednak wygrywa w starciu. Kupowanie nowej to jakiś hardcore.

 

Kupiłem drugą drukarkę bo muszę jednak mieć możliwość druku. Canona jednak chciałbym uruchomić, plus dla tej drukarki był - koszt tuszu oraz jakość wydruku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...