Skocz do zawartości
emilek

Telefon bezprzewodowy stacjonarny

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję telefonu stacjonarnego bez przewodowego a konkretnie zestaw aby była jedna stacja bazowa + dwie słuchawki.

Nie znam się w ogóle na tym więc może mi ktoś doradzi. Z tego co czytałem to dobre opinie mają telefony od Panasonica, Philipsa i Siemensa.

Jeżeli chodzi o cenę to nie mam jakiejś górnej granicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze jakieś wymagania np większa książka telefoniczna, kolorowy wyświetlacz, zawadiacki design:-P Jeżeli nie to każdy Simens w zestawie i każdy Panasonic ( z tych firm korzystałem, do tych firm mam zaufanie jeżeli chodzi o DECT - y) Np:

 

LINK

LINK

LINK

 

i wiele wiele innych...

 

Tak jak pisałem wcześniej nie masz większych wymagań z każdego będziesz zadowolony.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odświeże

 

Potrzebuje stacjonarnego bezprzewodowego tel.

Wymagam książki tel.

wyświetlania nr który dzwoni

wysokiej jakości wykonania

bateria również żeby była dosyć dobra

wyświetlania nieodebranych połączeń

odbierania sms

 

będzie użytkowany w mieszkaniu

 

co polecacie do 200zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i używam Panasonica KX-TG6411PD, który jest relatywnie tani i spełnia wszystkie wymagania.

 

Na standby trzyma 4 dni (baza pełni rolę ładowarki), ma książkę adresową, choć nieco mało wygodną, pokazuje nieodebrane połączenia, smsy także (choć, prawdę mówiąc, w ogóle z tego nie korzystam). Na bazie przycisk, który pomaga w szukaniu zagubionej słuchawki. Ogólnie polecam - być może są lepsze propozycje, ale nie mogę narzekać na jakość wykonania i dźwięku (używany z Tlenofonem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Sagema- zasięg wystarczający w domu, w miarę dobra cena i ma funkcje, które potrzebujesz:

 

SAGEM D96H TELEFON BEZPRZEWODOWY CZARNY NOWY!!! (1312354808) - Aukcje internetowe Allegro

 

Można poszukać gorzej wyglądających modeli za mniejsze pieniądze- choćby w sklepach typu euro. Widziałem chyba ostatnio taki telefonik za jakieś koło 70zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę dla babci kupić telefon z bazą i dodatkową słuchawką. Potrzebuję z bajerów praktycznie tylko identyfikację numeru (tpsa). No i żeby telefon nie rozpadł się po roku. Na alledrogo widzę, że hiciorem jest ten telefonik:

Philips CD155 - Przykładowa aukcja

Martwi mnie to, że telefon jest z UK - podróbka?

Budżet do 200zł, ale im mniej tym lepiej. Analogiczny telefon Panasonica to właśnie 200zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie to, że telefon jest z UK - podróbka?

Budżet do 200zł, ale im mniej tym lepiej. Analogiczny telefon Panasonica to właśnie 200zł...

 

Wydaje mi się, że analogiczny telefon Panasonica miałby 2 lata gwarancji, a nie 6 miesięcy (poza tym byłaby to gwarancja producenta - aukcja o czymś takim nie wspomina, więc raczej jej nie ma). Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...