Skocz do zawartości
kavoo

Antec mod

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam sie do lekkego zmodowania wizualnego mojego Anteca, ale mam dylemat, jesli chodzi o wzor na szybie :wink: Konkretnie nie moge sie jakos zdecydowac miedzy dwoma pomyslami, oba mi sie podobaja :wink:

 

Generalnie idea jest taka, ze wzor bedzie wypiaskowany, a to co na rysunkach jest na czarno, bedzie reagowac na swiatlo UV i swiecic.

Oto te dwa wzory:

 

1. Antec High Voltage

Dołączona grafika

 

2. Antec Radiation

Dołączona grafika

 

Co o tym sadzicie? Ktory bedzie lepszy? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie fajniejszy bylby jakis "trybalik" - taki motyw jak na tatuazach bo rozumiem ze smokow nie lubisz :?: a moze jakis motyw z ulubionej gry :?: bo IMO szkoda marnowac szybke na jakis tam napis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem nad tribalem, nawet przez mysl mi przeszlo zeby zapodac na szybie takiego, jakiego mam na ramieniu (zeby bylo wiadomo czyj to komp) :wink:, ale...

 

Problem polega na tym, ze szyba ma ksztalt, ktory mocno utrudnia projektowanie czegos graficznego. Po pierwsze przeszkadza to wyciecie na "klamke" do otwierania obudowy, a po drugie w dolnej polowie (tam, gdzie jest miejsce na wiatrak) szyba ma cos w rodzaju grilla (patrz ponizej).

 

Dołączona grafika

 

Tak wiec do zagospodarowania jest tylko ta powierzchnia, na ktorej umiescilem napisy. Jesli chodzi o tribale, to najbardziej pasowalaby tam jakas trojkatna, celtycka "plecionka". Tyle, ze po pierwsze ciezko cos takiego wypiaskowac, a po drugie - jakos nie moge znalezc wzoru, ktory by mi pasowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha, jeszcze jedna sprawa - nie podobaja mi sie "jednokolorowe" tribale, zdecydowanie wole cieniowane :wink:

a nie myslales zeby zamiast piaskowania zrobic jakis motyw z kolorowej przezroczystej folii samoprzylepniej - wtedy mozna nawet olac tego grilla i wkomponowac motyw w te "kreseczki" dzieki temu mozesz wykozystac cala powierzchnie szybki

 

oczywiscie najlepiej wycinac na ploterze tnacym - bo recznie jakis skomplikowany motyw to ja pi...orkuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie myslales zeby zamiast piaskowania zrobic jakis motyw z kolorowej przezroczystej folii samoprzylepniej - wtedy mozna nawet olac tego grilla i wkomponowac motyw w te "kreseczki" dzieki temu mozesz wykozystac cala powierzchnie szybki

 

oczywiscie najlepiej wycinac na ploterze tnacym - bo recznie jakis skomplikowany motyw to ja pi...orkuje :P

Hyhy :D

Napisalem "piaskowanie", bo taki bedzie efekt koncowy (wizualnie). Ale chyba oczywiste jest, ze nie zamierzam piaskarka traktowac szyby, zwlaszcza, ze... pracuje na ploterze tnacym i rocznie wycinam na nim pare kilometrow kwadratowych grafiki :D

Mam odpowiednia folie (bezbarwna, taka "mrozona") i juz zrobilem test - wycialem i nakleilem byle co (slowo 'banzai' japonskimi znaczkami). Wyglada super :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kavoo pozwolisz ze zaczerpne pomysl z tego wzorka co zapodales na poczatku ??? jezeli bys mial w wiekszym formacie , a nie uzywal , to moglbys mi go na maila wrzucic ??? bylbym dzwieczny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to ja sam sie zastanawiam ktory wybrac :D

 

Ale chyba wybiore 'radiacje', poniewaz w budzie beda kable UV-sensitive i pare innych elementow reagujacych na promienie UV, tak wiec skoro beda sie swiecic jak grzyby w lesie pod Czernobylem, to ostrzezenie o promieniowaniu bedzie jakby na miejscu :wink:

 

A jak mi sie znudzi (albo wymysle cos wyjatkowego), to zmienie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...