Skocz do zawartości
panzar

Core i5/i7 - Sandy Bridge (LGA 1155)

Rekomendowane odpowiedzi

W opisie jest napisane, że to wersja odblokowana. Zadzwoniłem do nich, ale sekretarka oświadczyła, że do 10 stycznia mają remanent :f. IMO to takie podpuszczenie kupujących by spopularyzować nieco sklep.

 

Zobaczymy co będzie jutro. W końcu Intel znienacka przyspieszył premierę i niektóre serwisy jak mogliście zaobserwować obudziły się z ręką w nocniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co że pisze że jest to wersja odblokowana, wkleili zły opis lub cenę bo nie wiem jak niby denerwowanie potencjalnych klientów ma spopularyzować sklep, chyba tylko w negatywny sposób.

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny z pcp

 

Intel Core i5-2400 QuadCore 64 Bit 3.4GHz BOX 680 PLN

 

Intel Core i5-2500 QuadCore 64 Bit 3.3GHz BOX 740 PLN

 

Intel Core i5-2500K QuadCore 64 Bit 3.3GHz BOX 800 PLN

 

Intel Core i7-2600 QuadCore 64 Bit 3.4GHz BOX 1050 PLN

 

Intel Core i7-2600K QuadCore 64 Bit 3.4GHz BOX 1150 PLN

 

wszystkie proce są w dostawie - co jest rownoznaczne z tym że gdy sie pojawią cena może ulec zmianie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny z pcp

 

Intel Core i5-2400 QuadCore 64 Bit 3.4GHz BOX 680 PLN

 

Intel Core i5-2500 QuadCore 64 Bit 3.3GHz BOX 740 PLN

 

Intel Core i5-2500K QuadCore 64 Bit 3.3GHz BOX 800 PLN

 

Intel Core i7-2600 QuadCore 64 Bit 3.4GHz BOX 1050 PLN

 

Intel Core i7-2600K QuadCore 64 Bit 3.4GHz BOX 1150 PLN

 

wszystkie proce są w dostawie - co jest rownoznaczne z tym że gdy sie pojawią cena może ulec zmianie

 

Zawierasz umowe wiec nikt ceny Ci zmienic nie moze.Nawet jesli będzie próbował to postraszysz UOKiK.

 

Za 800 to zaraz biorę ale wierzyć mi się nie chce w te ceny tak samo jak w Świętego Mikołaja...

Ktoś kupił już w preorderze za tę cenę?

 

A co Ciebie to interesuje,zamawiając zawierasz umowe i masz dostac TEN produkt w TEJ cenie.Co sie dziwicie?sprzedadza 50 lub 100 sztuk w cenie niższej o 130zł a rozpromują sklep bardziej niz reklama za 50000zł

Edytowane przez JejoX
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCP to pcprojekt notabede link podany juz kilka postow wczesniej ;)

 

No heh...zczaiłem i napisałeś posta jak edytowałem swojego :wink: Jednak na stronie nie maja nic w regulaminie o momencie zawarcia umowy i mają też info o błędach w opisach więc faktycznie przekręt na 100%

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ciekawe czy jest tam w ogóle jest jakiś preorder. Nie zamierzam zakładać konta i dawać swoje prywatne dane Bóg wie komu a się okaże że to tylko jakaś podpucha i nawet zamówić się nie da.

 

edit:

Czyli wychodzi że raczej nie można zamówić dzisiaj...

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zauważyłem, że mają remanent <_< być może to podpucha a być może cena jest prawdziwa, jedno jest pewne - kiepski termin sobie wybrali na zamknięcie sklepu. Zawsze można klepnąć maila z zapytaniem - adres jest podany na stronce, może się sprawa wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ten sklep jest jednym z najlepszych jakie znam. Z reguły nie jest tani, ale wszystko jest zawsze na stanie (jeśli jest w dystrybucji). Chcesz coś kupić to jedziesz i bierzesz, nic nie trzeba zamawiac i czekać nie wiadomo ile.

 

 

Cena owszem może się zwiększyć, ale jesli tak sie stanie to minimalnie. Oni nie wymyślają cen, tylko biorą je od dostawców i dodają marżę. Pierwsza dostawa powinna być właśnie w takiej cenie.

 

 

Sklep nie potrzebuje popularyzacji, w Krakowie mają masę klientów, non stop tam ktoś chodzi. W internecie raczej nie mają szans ze sklepami które nic nie mają na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep jest jednym z najlepszych jakie znam. Z reguły nie jest tani, ale wszystko jest zawsze na stanie (jeśli jest w dystrybucji). Chcesz coś kupić to jedziesz i bierzesz, nic nie trzeba zamawiac i czekać nie wiadomo ile.

 

 

Cena owszem może się zwiększyć, ale jesli tak sie stanie to minimalnie. Oni nie wymyślają cen, tylko biorą je od dostawców i dodają marżę. Pierwsza dostawa powinna być właśnie w takiej cenie.

 

 

Sklep nie potrzebuje popularyzacji, w Krakowie mają masę klientów, non stop tam ktoś chodzi. W internecie raczej nie mają szans ze sklepami które nic nie mają na stanie.

 

Jak pamietam to oni zazwyczaj nie zawyzaja cen jak cos jest hitem i wtedy sa calkiem oplacalni. Radka 2900 pro tam kiedys bralem jak wersja 256 bit robila kariere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny mają raczej przyzwoite, np. 720 zł za Core i5 760

 

W internecie raczej nie mają szans ze sklepami które nic nie mają na stanie.

mnie pierwsze co odrzuca w tym sklepie to strona www, jest imo mocno kiepska. może po "zmianie systemu sprzedaży" będzie lepiej. na miejscu nie jest jednak źle ;) eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak napisał Harry Lloyd - w Krakowie po najlepsze graty jeździ sie do PCP - zresztą jak myślicie skąd Focus bierze grafy na testy ??

 

sprzęt w większości przypadków mają na stanie (i nie jedną dwie szt.) - no chyba że od dłuższego czasu jest problem z zamówieniem z hurtowni to wtedy zapasy sie kurczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te ceny okażą się prawdą to sprzedaje graty i łykam i7-2600K. Apropo jakie mobo ze średniej półki coś ala to co mam teraz na 1156 jest odpowiednikiem na 1155 ?

 

Właśnie ja sie cały czas zastanawiam nad sensem kupowania 2600k skoro większość testów pokazuje , że miedzy nim a 2500k jakoś specjalnie dużej różnicy nie ma i średnio uzasadnia to wszystko cene wyższą o 350zł

 

jak napisał Harry Lloyd - w Krakowie po najlepsze graty jeździ sie do PCP - zresztą jak myślicie skąd Focus bierze grafy na testy ??

 

sprzęt w większości przypadków mają na stanie (i nie jedną dwie szt.) - no chyba że od dłuższego czasu jest problem z zamówieniem z hurtowni to wtedy zapasy sie kurczą

 

Zamówił ktoś od nich juz tego 2500k?W ogóle ja tam nie widze opcji zakupu przez internet nawet po zalogowaniu:/Mnie powstrzymuje tylko zakup GTX560 , który pojawi sie dopiero końcem stycznia i zastanawiam sie czy do tego czas cena będzie miała szanse spaść poniżej 800zł.Jak myślicie?

Edytowane przez JejoX
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chaos`theory

jak napisał Harry Lloyd - w Krakowie po najlepsze graty jeździ sie do PCP - zresztą jak myślicie skąd Focus bierze grafy na testy ??

 

sprzęt w większości przypadków mają na stanie (i nie jedną dwie szt.) - no chyba że od dłuższego czasu jest problem z zamówieniem z hurtowni to wtedy zapasy sie kurczą

 

Idd - to stamtąd Focus bierze grafy między innymi ;)

Prawde gada, polać mu.

Edytowane przez chaos`theory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jakies szersze info?? widzialem juz wersje sklepowe i nie bylo tak zle, oczywiscie ze nie wszystkie to beda mega kozaki robiace 5,5 na powietrzu ale powiedz cos wiecej dlaczego takie wnioski ??

 

Intel Sandy Bridge Core i5 2400, 2500K, and Core i7 2600K

 

multiplier wall ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...