Skocz do zawartości
panzar

Core i5/i7 - Sandy Bridge (LGA 1155)

Rekomendowane odpowiedzi

$329.99

BEFORE $80 INSTANT IN-STORE ONLY SAVINGS

 

To znaczy że cena za proca jest 330dolarów przed rabatem

limit 1 proc na osobę

 

to znaczy że jak bedziesz w sklepie to za procki płacisz tak w necie cena bez rabatu i zawsze mieli ja wyzsza, dobrze ze sklep nie daleko bo w necie najtaniej sie kupi 320$ za K

Core i5 2400 $149.99

Core i5 2500K $179.99

Core i7 2600 $249.99

Core i7 2600k $279.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W hurtowniach nie ma wiec w sklepach tez nie.

 

Moglbym cie zadziwic :)

 

lookalem sobie i o taki komunikat

 

Na prośbę firmy INTEL procesory z serii I7/I5 2XXX zostały usunięte z oferty do dnia 09.01.2011.

W razie pytań proszę o kontakt na adres mailowy jarek@ddr2.pl

 

heh na zachodzie ludzie juz sobie kupuja

 

Niestety tak jest trzeba trzymac sie zasad... kto sie nie trzyma ryzykuje sporo.

 

ceny w preorder są niskie ,jak tylko się pojawią chyba będą wyższe niż teraz :/ ,gadałem z kolesiem ze sklepu pcprojekt.pl i powiedział że ceny będą takie cały czas ,chyba że się zmieni cena kursu dolara :)

 

Prawda!

 

to znaczy że jak bedziesz w sklepie to za procki płacisz tak w necie cena bez rabatu i zawsze mieli ja wyzsza, dobrze ze sklep nie daleko bo w necie najtaniej sie kupi 320$ za K

Core i5 2400 $149.99

Core i5 2500K $179.99

Core i7 2600 $249.99

Core i7 2600k $279.99

 

Takich cen bym sie nie spodziewał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:

 

no co ty giguś ma teraz rebrandowanego dr mosa jak u msi B-)

 

A jak widac na holenderskim tescie i tak najlepsze zuzycie energii maja MSI i Asrock :) A trzy tryliardy cyfrowych faz asusa w tyle :) (chociaz tutaj nie licze maximusa bo nf200 sporo zjada).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w tym teście nie porównali OC to byśmy wiedzieli ile znaczy płyta. Asrock P67 Extreme4 wypadł dobrze. Jedynie kodek dźwięku ssie rurę, ale mi to nie przeszkadza bo mam Xonara.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że jak bedziesz w sklepie to za procki płacisz tak w necie cena bez rabatu i zawsze mieli ja wyzsza, dobrze ze sklep nie daleko bo w necie najtaniej sie kupi 320$ za K

Core i5 2400 $149.99

Core i5 2500K $179.99

Core i7 2600 $249.99

Core i7 2600k $279.99

 

 

Tzn ze jak sie wybiore do sklepu stacjonarnego to bede mial upust 80 dolców??? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak widac na holenderskim tescie i tak najlepsze zuzycie energii maja MSI i Asrock :) A trzy tryliardy cyfrowych faz asusa w tyle :) (chociaz tutaj nie licze maximusa bo nf200 sporo zjada).

 

z testów wynika, że im więcej faz tym pobór pradu większy. Jednak lepiej stacić parę wat kosztem stabilności napięc niż na odwrót ;)

 

 

Jednak 24 fazy w d7 to już moim zdaniem lekko na pokaz jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak duze dropy beda na SB. Taki i7 9x0 sam wcinal po oc 150W i mobas musial mu je dac , a SB wezmie te kilkadziesiat wat mniej.

IMHO wymagania co do sekcji zasilania sa sporo mniejsze i to co bylo kiedys standardem do oc 24/7 teraz bedzie sporym overkillem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze nie na temat ale widzę ze koledzy sa na bieżąco w temacie nowych podstawek to może sie orientujecie kiedy można sie spodziewać następcy 1366 - (1356/2011 sam juz nie wiem ) a nowe potworki Intela muszę przyznać bardzo udane

Edytowane przez andrzejs82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jest o sandy także pytanie jest uzasadnione.

 

 

Czy ten następca to zgodnie z tą rozpiską? Jest w niej mowa o SB w wersji 6/8 core z 3 channel. Pytanie tylko ile mogą sobie zaśpiewać za te procki... ponad 2000pln za najtańszą "szóstkę"?

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak duze dropy beda na SB. Taki i7 9x0 sam wcinal po oc 150W i mobas musial mu je dac , a SB wezmie te kilkadziesiat wat mniej.

IMHO wymagania co do sekcji zasilania sa sporo mniejsze i to co bylo kiedys standardem do oc 24/7 teraz bedzie sporym overkillem.

 

Też tak myślę, mniej wat mniej amper i pewnie na tańszych płytach vdroop będzie niski.

 

Ktoś wspominał o Asus Evo, też mi bardzo pasi jak na razie. Ale na resztę testów w tym porównania w OC płyt i ramu przyjdzie poczekać jeszcze zanim serwisy będą miały już sklepowe proce.

 

 

@wampir, jak AMD dalej będzie w ciemnej [gluteus maximus] z wydajnością to 6 rdzeniówki dalej będą w kosmicznych cenach.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Czyli nawet z mniejszą ilością cache jest lepiej niż na Westmere, który też był ciut szybszy od Nehalem. GPU Score w Vantage też wskazuje na to iż zintegrowany kontroler PCI-E coś też daje.

 

 

SB na 1356 to na prawdę mogą być miażdżące proce, ale to od razu można się spodziewać, że słono sobie za nie policzą, szczególnie jeśli będzie tylko 6 i 8 rdzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ESC się pojawiły nowe SB - LINK. Core i5 2500K za 799 zł, Core i7 2600K nie ma na razie w ofercie.

 

Staram sie zachować spokój ale nie moge jak widze co sie dzieje po tych sklepach :mur: :Jedni wywalili cene 940zł,inni umozliwili zamowienia a nastepnie ją zablokowali tłumaczac sie nda i prosbami intela o ich sprzedaz dopiero 9.01,po czym znowu pojawiaja sie opcja zamowienia i to po dosc przyjemnej cenie...i to w sklepie, ktory nie uchodzi za najtanszy.Nie wiem czy zamawiać po tej cenie czy czekac do połowy stycznia ,bo moze sie okazac , ze w tych tańszych sklepach beda do kupienia po 650zł :blink:

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie, czy jest sens kupowania wersji 2500K i płyty na chipsecie H67? Czy też na H67 nic nie będę mógł zmienić, więc nie ma sensu dopłacać do wersji K? Bo jak na razie to chyba tak wychodzi z info ogólnie dost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie, czy jest sens kupowania wersji 2500K i płyty na chipsecie H67? Czy też na H67 nic nie będę mógł zmienić, więc nie ma sensu dopłacać do wersji K? Bo jak na razie to chyba tak wychodzi z info ogólnie dost.

 

przeczytaj recenzje ;) Gi3r3k ladnie to wyjasnil

 

btw moglby ktos skleic te tematy albo jeden zamknac bo sie burdel robi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram sie zachować spokój ale nie moge jak widze co sie dzieje po tych sklepach :mur: :Jedni wywalili cene 940zł,inni umozliwili zamowienia a nastepnie ją zablokowali tłumaczac sie nda i prosbami intela o ich sprzedaz dopiero 9.01,po czym znowu pojawiaja sie opcja zamowienia i to po dosc przyjemnej cenie...i to w sklepie, ktory nie uchodzi za najtanszy.Nie wiem czy zamawiać po tej cenie czy czekac do połowy stycznia ,bo moze sie okazac , ze w tych tańszych sklepach beda do kupienia po 650zł :blink:

 

Warto poczekać do poniedziałku.

 

Ja sie tam wstrzymuje do poniedzialku/wtorku... moze przeplace, ale bede wiedzial w co sie pakuje. Do tej pory powinna sie juz wyjasnic sprawa z wallem i tym, ktora plyte brac ;)

 

Dobra decyzja :)

 

złożyłem zamówienie na 2500k w esc.pl ,zobaczymy co z tego wyjdzie

 

Poczekasz do poniedzialku i sie dowiesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto poczekać do poniedziałku.

 

 

 

Dobra decyzja :)

 

 

 

Poczekasz do poniedzialku i sie dowiesz :)

 

Za kazdym razem jak odpisuje Sector, to mam wrazenie ze wie cos czego my nie wiemy apropo cen i dostępności tego proca :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież już jakiś czas temy było wiadomo że SB będzie do kupienia fzycznie od 9 więc nie wiem skąd w ogóle to poruszenie tutaj...

 

Heh...bo nie chodzi o to kiedy bedzie fizycznie dostepny ale o cene zamówienia.Moze okazac sie, ze cena pre-order bedzie nizsza niz w momencie fizycznej jak to oktresiles dostepnosci-stad to poruszenie.Moment zamówienia to moment zawarcia umowy i cena jest wiążąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na H67 nie można podkręcać proca, tylko grafikę. Na Z68 będzie można robić wszystko.

 

I dlatego narazie zostaję na lga1156, bo jakoś niema fajnej płyty mATX żeby można było krecić, a jak się pokaże to cena nie jest taka fajna... (a na H55 można robić z procem co się chce <_< )

 

P.S. Kiedy będzie Z68?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...