Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
panzar

Core i5/i7 - Sandy Bridge (LGA 1155)

Polecane posty

Na fixed voltage chyba nie trybi, ewentualnie sprawdź w biosie C1E, EIST, Intel Enhanced Speedstep itp.

Faktycznie. Zegary w IDLe obniża. Natomiast po podkręceniu i obciążeniu programem OCCT obniża taktowanie do 3300 MHz. Temperatury nie przekraczają 50 stopni.

Co może być tego przyczyną?

Dołączyłem do grona retro posiadaczy i5-2500K ;)

U mnie póki co idzie na 4688MHz, 4.8 też się ładnie budzi, działa, ale z napięciami się trzeba pobawić.

Jest sens wymiany 2500k na 2600k? Karta jaką posiadam to 960 4GB, myślę trochę nad wymianą na 1060 6GB, ale ceny trochę przerażają.

Nie ma sensu, tak jak myslisz lepiej w karte zaiwestowac. Idzie dorwac na OLX po dobrych cenach kilkumiesieczne uzywki z gwarancją ale szybko trzeba polować, moment schodzą. No ceny nowych kart teraz kosmos. Wyrwalismy ze znajomym kilka dni temu 1060 6GB za 900zl praktycznie nowa, na gwarancji. Odbiór tylko osobisty, właściciel nie wysyłał, a że niedaleko to się udało szybko zakupić. 

Edytowano przez deckardmst
  • Upvote 1

Dnia 10.03.2018 o 10:48, Slazer napisał:

Jest sens wymiany 2500k na 2600k? Karta jaką posiadam to 960 4GB, myślę trochę nad wymianą na 1060 6GB, ale ceny trochę przerażają.

Przy tym gpu nie poczujesz żadnej różnicy. Sens takiej wymiany jest znikomy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.