Skocz do zawartości
panzar

Core i5/i7 - Sandy Bridge (LGA 1155)

Rekomendowane odpowiedzi

Z hardforum:

 

Although this BIOS is a down version from 1253 (beta) it includes most of the 1253 changes and is officially released. Additional BIOS releases for the balance of our P67/H67 product lineup will be released shortly and we will have another major BIOS update (13xx series) in the near future with user enhancements, memory profile updates, and tuning enhancements based on user feedback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może z czasem zdejmą to ograniczenie albo zmniejszą. Jakby te 4.5GHz dało się wyciągnąć to już byłoby nie najgorzej.

 

No właśnie tu raczej nie chodzi o to, że jest ograniczony mnożnik, tylko o to, że po prostu na H67 procesory fatalnie się kręcą... Zdjęcie ograniczeń nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No właśnie tu raczej nie chodzi o to, że jest ograniczony mnożnik, tylko o to, że po prostu na H67 procesory fatalnie się kręcą... Zdjęcie ograniczeń nic nie da.

 

Jak się fatalnie kręcą? Przecież na P67 się tak samo kręcą operując tylko BCLK.

 

Zmiana mnożnika jest zablokowana i to by było na tyle, za to mamy 150-200 zł taniej. Nie wierze że sam chipset w jakikolwiek sposób wpływa na OC procka mnożnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, jednak dobrze wyczulem, ten bios 1253 rzucili na fora zeby ludzie im go sprawdzili... poczta polska predzej by go dostarczyla na tego ftp'a :D od 2 tygodni testuje, to sprawdze i ten nowy ;)

 

We have new official BIOS releases for the P8P67 Deluxe, P8P67 Pro, EVO, Standard, Sabertooth and Maximus IV Extreme boards today. Although this BIOS is a down version from 1253 (beta) it includes most of the 1253 changes and is officially released. Additional BIOS releases for the balance of our P67/H67 product lineup will be released shortly and we will have another major BIOS update (13xx series) in the near future with user enhancements, memory profile updates, and tuning enhancements based on user feedback.

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako że sprzedałem już "bebechy" z C2D a mam już prawie komplet (mobas, ram i chłodzenie ) na SB mam pytanie do bardziej zorientowanych (może jakaś "dobra duszyczka" z dystrybucji odpowie :) ) Kiedy 2500k będą dostępne przez normalne (Action, AB, TechData itp) kanały dystrybucjii w Polsce. Bo co się do nich zadzwoni to w zależności kto odbierze to udziela innej odpowiedzi.... Oczywiście w cennikach wszyscy maja ale dostępność ZERO :(

 

Koniec lutego pierwszy wolny termin ... Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgralem nowy i narazie ok ;) aczkolwiek ramy ciagle mi nie chca chodzic na 1866 :P

 

update: a jednak chyba nie wszystko okej, za chiny mi nie chce przejsc spi 32 mb... nawet bez podkrecania ^^ troche to dziwne, bo occt przechodzi

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli? Lepiej instaloweac 1204? Bo nie czaje do końca.

 

nie 1253 jest nowszym, oficjalny mimo daty jest starszym biosem

 

Wgralem nowy i narazie ok ;) aczkolwiek ramy ciagle mi nie chca chodzic na 1866 :P

 

update: a jednak chyba nie wszystko okej, za chiny mi nie chce przejsc spi 32 mb... nawet bez podkrecania ^^ troche to dziwne, bo occt przechodzi

 

przecież nie było sensu jak miałeś 1253

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzac po komentarzach na forach to 1253 wiecej popsul niz naprawil, a ja nie musze miec najnowszego biosu - wystarczy dobry ;)

btw mozesz odpalic u siebie spi 32 mb? Wywala mi zawsze przy 19 loop'ie :unsure:

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na niego nie narzekam, praktycznie z płytą nie miałem żadnych problemów jakaś magiczna sztuka chyba

 

Pi32 czas nie powala, idzie instalacja gry między czasie

Dołączona grafika

 

bezproblemowo przeszło

Edytowane przez Maxforce
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...