Skocz do zawartości
panzar

Core i5/i7 - Sandy Bridge (LGA 1155)

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, jeśli emarket nie dostanie w tym tygodniu zapowiadanej dostawy procków, to też nie pozostanie mi nic innego, jak tylko przepłacić za 2500k w pobliskim mi esc. Chociaż tak nie lubie tego sklepu...

No ale 3 tygodnie bez kompa stacjonarnego i czekania za prockiem wystarczająco nadwyrężyło moją cierpliwość.

Edytowane przez Stanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie :P To jest podróba zrobiona w garażu :P

 

To trzeba jeszcze do gościa zagadać, czy nie "produkuje" przy okazij płyt pozbawionych intelowego buga ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że zaczynam Wam truć jak baba w ciąży, ... ale czy ktoś z Was zetknął się z regulacją minimum dwóch wentylatorów (nie licząc tego na procesorze) z poziomu BIOS( czy jak kto woli EFI) w płytach na P67, poza modelami ASROCK ? (myślę nad zakupem Extreme4, ale fajnie byłoby mieć alternatywę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie ruszy zestaw

Biostar TP67XE swiezo rozpakowany

a-data 2x4gb Gaming 2000 v2

na i7 2600K i dysku SSD Crucial CTFDDAC128MAG-1G1

Zobacze na co stac ta plyte. Troche ciasna jak dla mnie ale wszystkie takie chyba sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem po te numery do Asusa i tewlefonicznie nie da sie nic zalatwic. Przekierowuje ns strone.

 

Zwykle przy supporcie asus odsyła do sprzedawcy, więc chyba trzeba będzie do sklepu zadzwonić. W moim powiedzieli, że czekają na odpowiedź asusa co dalej, jak wcześniej do nich dzwoniłem.

 

edit: zadzwoniłem przed chwilą i albo oddaje się płytę i zwracają ci $$$, albo wymieniasz sztuka za sztukę, jak będą poprawione płyty.

Edytowane przez makak_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie trzymal z daleka od tych prockow... ludzie ktorzy w tym siedza od lat nie sa ich w stanie zalatwic po takiej cenie, a oni je sprzedaja, jeszcze na tym zarabiajac za 699... jasssne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy chodzilo o pamieci czy proca? :-P

 

Ano miał być do tego komentarz, że zostawiam tak 24/7 ale go zabrakło.

Późno było :)

Edytowane przez jacekcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle przy supporcie asus odsyła do sprzedawcy, więc chyba trzeba będzie do sklepu zadzwonić. W moim powiedzieli, że czekają na odpowiedź asusa co dalej, jak wcześniej do nich dzwoniłem.

 

edit: zadzwoniłem przed chwilą i albo oddaje się płytę i zwracają ci $$$, albo wymieniasz sztuka za sztukę, jak będą poprawione płyty.

 

 

to asus umozliwia takie zalatwienie sprawy ze oddaje kaske albo plyte czy sklep ??

 

jesli asus to byloby idealnie, a jesli tak to ciekawe jak msi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano miał być do tego komentarz, że zostawiam tak 24/7 ale go zabrakło.

Późno było :)

 

Ahaaaaa....

To moze tez sobie zostawie cos takiego?

Dołączona grafika

 

Ot tak puscilem...;)

Edytowane przez KUBA TM
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to asus umozliwia takie zalatwienie sprawy ze oddaje kaske albo plyte czy sklep ??

 

jesli asus to byloby idealnie, a jesli tak to ciekawe jak msi

 

However, we’re also offering you the option of returning any possibly affected motherboard for a swap or sales return. All warranties for affected motherboards will be reset to give you enough time to carry out any exchanges.

 

Sincerely,

 

ASUS

 

Tak samo robi gigabyte

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie trzymal z daleka od tych prockow... ludzie ktorzy w tym siedza od lat nie sa ich w stanie zalatwic po takiej cenie, a oni je sprzedaja, jeszcze na tym zarabiajac za 699... jasssne

 

Ja parę lat temu kupiłem na allegro kilka sztuk E8400 i E8500 OEM w cenach (dokładnie nie pamiętam ile zapłaciłem), ale napewno jakieś 100-150zł mniej niż w najtańszym sklepie na ceneo w tamtym czasie.

Gość ściągał sprzęt w niewielkich ilościach z zagranicy bo często jeździł.

Wystawiał faktury i gwarancje, choć nie wiem jak z ich realizacją bo nie miałem okazji sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...