Skocz do zawartości
kelcior

Mistrzostwa Świata w RPA 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wrazenie po pierwszym meczu?

Jakosc tragiczna (UPC) jakies seriale puszczaja w 16:9 a mundial z letterboxem ... masakra. (juz pomijajac fakt ze nie dogadali sie zeby na mundial wrzucic do oferty TVP HD albo chociaz TVP Sport) ale koniec tego offtopa juz. :P

Pierwszy mecz ciekawy, Szpaku jak zwykle wyszedl przed szereg z tym spalonym ze niby nie bylo, tyle lat komentuje mecze i chyba nie zna zasad gry, przeciez ten obronca na lini bramkowej byl ostatnim zawodnikiem przed bramka bo bramkarz wyszedl z interwencja. :damage_wall:

 

Nic dodac, nic ujac poprostu terminarz transmisji MS w TVP:Faza Grupowa:11.06. godz: 16:00 RPA - Meksyk - tvp211.06. godz: 20:30 Urugwaj - Francja - tvp112.06. godz: 13:30 Korea Poludniowa - Grecja - tvp112.06. godz: 16:00 Argentyna - Nigeria tvp212.06. godz: 20:30 Anglia - USA tvp213.06. godz: 13:30 Algieria - Slowenia - tvp113.06. godz: 16:00 Serbia - Ghana tvp213.06. godz: 20:30 Niemcy - Australia - tvp114.06. godz: 13:30 Holandia - Dania - tvp114.06. godz: 16:00 Japonia - Kamerun tvp214.06. godz: 20:30 Wlochy - Paragwaj - tvp115.06. godz: 13:30 Nowa Zelandia - Slowacja - tvp115.06. godz: 16:00 Wybrzeze Kosci Sloniowej - Portugalia tvp215.06. godz: 20:30 Brazylia - Korea Polnocna - tvp116.06. godz: 13:30 Honduras - Chile - tvp116:06. godz: 16:00 Hiszpania - Szwajcaria - tvp216.06. godz: 20:30 RPA - Urugwaj - tvp217.06. godz: 13:30 Argentyna - Korea Poludniowa - tvp117.06. godz: 16:00 Grecja - Nigeria - tvp217.06. godz: 20:30 Francja-Meksyk - tvp218.06. godz: 13:30 Niemcy - Serbia - tvp118.06. godz: 16:00 Slowenia - USA - tvp218.06. godz: 20:30 Anglia - Algieria - tvp119.06. godz: 13:30 Holandia - Japonia - tvp119.06. godz: 16:00 Ghana - Australia - tvp219.06. godz: 20:30 Kamerun - Dania - tvp220.06. godz: 13:30 Slowacja-Paragwaj - tvp120.06. godz: 16:00 Wlochy - Nowa Zelandia - tvp220.06. godz: 20:30 Brazylia - Wybrzeze Kosci Sloniowej - tvp221.06. godz: 13:30 Portugalia - Korea Polnocna - tvp121.06. godz: 16:00 Chile - Szwajcaria - tvp221.06. godz: 20:30 Hiszpania - Honduras - tvp122.06. godz: 16:00 Francja - RPA - tvp222.06. godz: 16:00 Meksyk - Urugwaj - tvp sport22.06. godz: 20:30 Grecja - Argentyna - tvp122.06. godz: 20:30 Nigeria - Korea Poludniowa - tvp sport23.06. godz: 16:00 Slowenia-Anglia - tvp123.06. godz: 16:00 USA - Algieria - tvp sport23.06. godz: 20:30 Ghana - Niemcy - tvp223.06. godz: 20:30 Australia - Serbia - tvp sport24.06. godz: 16:00 Slowacja-Włochy - tvp124.06. godz: 16:00 Paragwaj - Nowa Zelandia - tvp sport24.06. godz: 20:30 Kamerun - Holandia - tvp224.06. godz: 20:30 Dania - Japonia - tvp sport25.06. godz: 16:00 Korea Polnocna - WKS - tvp sport25.06. godz: 16:00 Portugalia - Brazylia - tvp225.06. godz: 20:30 Szwajcaria - Honduras - tvp sport25.06. godz: 20:30 Chile - Hiszpania - tvp11/8 Finalu:26.06. godz: 16:00 1a-2b - tvp126.06. godz: 20:30 1c-2d - tvp227.06. godz: 16:00 1d-2c - tvp227.06. godz: 20:30 1b-2a - tvp128.06. godz: 16:00 1e-2f - tvp228.06. godz: 20:30 1g-2h - tvp129.06. godz: 16:00 1f-2e - tvp229.06. godz: 20:30 1h-2g - tvp11/4 Finalu:02.07. godz: 16:00 - tvp202.07: godz: 20:30 - tvp103.07. godz: 16:00 - tvp103.07: godz: 20:30 - tvp21/2 Finalu:06.07. godz: 20:30 - tvp107.07. godz: 20:30 - tvp23 Miejsce:10.07. godz: 20:30 - tvp2Final:11.07. godz: 20:30 - tvp1
Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczyk bardzo dobry jak na inaugurację, spodziewałem się bardziej zachowawczej gry i nastawienia na 0:0. Meksyk mimo, że teoretycznie lepszy wcale nie dominował gry. Ich bramkarz trochę zagubiony, ale przy strzale Tshabalali mało kto by miał co do powiedzenia - taka torpeda. :]

 

Giovani bardzo pozytywnie, ma chłopak (21 lat) niesamowity potencjał, przypomina trochę młodego ronaldinho, aż dziwne, że tuła się po średnich klubach angielskich zamiast grywać w czołówce - real, chelsea itp.

 

Kolejny meczyk po 20-stej, ciężko wyczuć formę Francji, w 98 mistrzostwo, w 2002 nawet nie wyszli z grupy (ostatnie miejsce), 2006 wicemistrzostwo, teraz chyba przypada porażka. :]

Na pewno będzie ciekawie, jak wspominali nasi kochani komentatorzy, urusi mają dobry atak i liczę na dobre widowisko.

 

Btw czuje klimat mistrzostw, 35 st. w cieniu, prawie jak w Afryce. :D

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież teraz w RPA jest zima :D to temperatura akurat do biegania za piłką ;)

 

Ma ktoś taką tabelę w excelu z formułami żeby wpisując np. wyniki z grup to się podliczały pkt i wpisywały automatycznie dalej nazwy państw? Wiecie o co chodzi, miałem coś takiego na poprzedni mundial ;)

 

Tak btw, na stronie ...:::TomcioTV:::...Transmisje sportowe online,mecze na żywo - News nadają na żywo mecze w bitrate ok. 1,7mb/s (wymagane łacze min 2mb do rejestracji)! Wystarczy się zarejestrować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 3844A704

Btw czuje klimat mistrzostw, 35 st. w cieniu, prawie jak w Afryce. :D

 

 

Taaa? Co Ty nie powiesz.

 

Jakbyś miał jakiekolwiek pojęcie to wiedziałbyś, że wcale nie mają tam teraz ciepło.

Ale w razie braku pojęcia jaki ewidentnie masz, można było jeszcze w transmisji dojrzeć piłkarzy na ławkach poubieranych w grube, puchowe kurtki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz bardzo przyjemny. Do tego trafiłem remis po kursie 3.20 ;) Po pierwszych minutach miałem wrażenie, że RPA to jednak klasa niżej jeżeli chodzi o poziom gry, na szczęście się rozkręcili i wyszło bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giovani bardzo pozytywnie, ma chłopak (21 lat) niesamowity potencjał, przypomina trochę młodego ronaldinho, aż dziwne, że tuła się po średnich klubach angielskich zamiast grywać w czołówce - real, chelsea itp.

Poleciał za kasą do Anglii, a mógł grać w Barcelonie i pewnie pierwszy skład by miał :P

 

Mecz dość wyrównany, a i wynik sprawiedliwy, choć obie drużyny stworzyły sobie sporo sytuacji na jego podwyższenie. Bramka RPA bardzo ładna. Marquez też ładnie zmylił bramkarza, jak rasowy napastnik :)

 

Ciekawy kiedy skończy się powietrze w płucach kibiców i wuwuzele ucichną, bo czasem lekko irytują..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtopa ale nie moge sie powstrzymac: Posiadacze kablowki z UPC sprawdzcie kanal nr. 3.

 

Na ten dzień abonenci UPC Polska, największego operatora telewizji kablowej w Polsce, czekali kilka lat. Operator w piątkowy wieczór niespodziewanie włączył do swojej oferty dwa kanały - TVP HD oraz TVP Sport.

!!! B-)

 

Wyglada na to ze dzieki UPC bedzie mozna obejrzec mundial w HD + DD5.1 ;-)

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa? Co Ty nie powiesz.

 

Jakbyś miał jakiekolwiek pojęcie to wiedziałbyś, że wcale nie mają tam teraz ciepło.

Ale w razie braku pojęcia jaki ewidentnie masz, można było jeszcze w transmisji dojrzeć piłkarzy na ławkach poubieranych w grube, puchowe kurtki.

 

Fajnie, że chciałeś zabłysnąć i z tego podniecenia nie zauważyłeś, że "prawie" napisałem kursywą, miała to być przenośnio-ironia.

 

Co do drugiego meczu to trochę flaki z olejem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie spotkanie zostawię bez komentarza.. Francuzom przewiduję jeszcze dwa spotkania i powrót do domu, a awansu życzę Meksykowi i RPA., przynajmniej ładniej dla oka grali.

 

Po pierwszym meczu nie ma co przewidywać za bardzo. To jest Francja, w każdej chwili może sie obudzić, szczególnie jeśli Domenech poczuje zagrożenie i wystawi Henryka do podstawowego składu...

RPA też mi sie podobało, jako gospodarze chcieli sie pokazać i im wyszło, żeby było ciekawiej mogliby wyjść z grupy ;)

 

PS.

juz pomijajac fakt ze nie dogadali sie zeby na mundial wrzucic do oferty TVP HD albo chociaz TVP Sport

 

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chyba właśnie jest odwrotnie, mundial jest puszczany w TVP Sport jak i w TVP HD... ;) Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chyba właśnie jest odwrotnie, mundial jest puszczany w TVP Sport jak i w TVP HD... ;)

 

Nie zrozumiales, mialem na mysli ze nie bylo tych kanalow w UPC (do dzis, bo w przerwie meczu Francja - Urugwaj pojawily sie oba)

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Z ciekawości to TVP HD dali do standardowej oferty, czy tylko dla tych co posiadają pakiet Super HD? Bo jak dla wszystkich to jakiś cud chyba, do tej pory zdzierali jak sie da mając beznadziejną ofertę, zresztą jeden kanał przy tych cenach mnie nie przekona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan na dzisiaj:

13:30 - Korea Płd vs Grecja, tutaj może być różnie, nie mam swojego typu (zachowawczo, 1:1)

16:00 - Argentyna vs Nigeria, na pewno faworyt to bez wątpienia gracze Ameryki Płd (obstawiam 2:0) :]

20:30 - Anglia vs USA, tutaj podobnie, faworyci nie powinni mieć większych problemów (2:0)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pie... tych trąbek nie da się słuchać, MASAKRA. Ja rozumiem, że to ich element kultury ale to jest jakiś koszmar. FIFA powinna zareagować na to bo tego się w TV nie da oglądać. :mur: Jak nie przestaną trąbić to jest to najgorszy mundial ever. Normalnie łeb mnie tak napi... Co za czasy, że przed meczem trzeba IBUPROM wziąć... :lol:

 

EDIT. Nie no kur.. dalej tak nie mogę, schizofreni dostanę, wyłączam głos. Nie jestem rasistą ale ta dzicz wyjąca w te trąby to :mur: i chyba nim zostanę przez ten mundial. Jak oni potrafią tak cały mecz ? Nie znudzi im się ?! Skandal, kto taką decyzję dał, żeby tam urządzać mundial.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt mnie też drażni to. Tam jak tam, niech sobie wyją ale przekaz tv by mogli taki zrobić żeby wyciszyć do połowy głosy z boiska a nam komentatora podgłosić żeby sie wyróżniał, bo nieraz go nawet nie rozumiem...

 

Grecji może przeszkadzają te trąby bo zdecydowanie im nie poszedł ten pierwszy mecz. Koreańczycy ładnie grali i wynik zasłużony. Teraz będzie ciekawszy chyba meczyk :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Bramka Parka na razie najładniejsza jak dla mnie, pięknie ich zrobił w jucha. Ta pierwsza bramka też niezła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trąby fajne, klimacik jest. :D

Już więcej szumu robią odrzutowce nad moimi blokami co na Góraszkę lecą. :)

 

Korea bardzo ładnie, zamęczyli ich swoim adhd, mogą być ciekawe mecze w dalszej fazie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trąby fajne, klimacik jest. :DJuż więcej szumu robią odrzutowce nad moimi blokami co na Góraszkę lecą. :)Korea bardzo ładnie, zamęczyli ich swoim adhd, mogą być ciekawe mecze w dalszej fazie.

 

Te traby sa tragiczne, brzmia jak ogromny roj pszczol :D Zeby sie chociaz uspokajali co jakis czas ale oni dmuchaja w to na okraglo. Leb peka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te całe wuwuzele [trąbki] to rzeczywiście... żeby jeszcze oni - kibice się spiknęli i grali jakieś melodie, a oni tylko dosłownie napier... non stop, każdy sobie, co w sumie bardziej sprawia negatywne wrażenie, coś a'la wygwizdywanie ; ) W TV to jeszcze pewnie się nieźle prezentuje ; ) ale na żywca, na stadionie [i po za nim] to dopiero musi być niezłe larmo... niezły hałas [ ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 3844A704

przekaz tv by mogli taki zrobić żeby wyciszyć do połowy głosy z boiska a nam komentatora podgłosić żeby sie wyróżniał, bo nieraz go nawet nie rozumiem...

 

Dobre kino domowe, źródło jako dekoder/TV, Prologic II Movies, centralny +10dB, wszystkie surroundy na default.

 

Nie słychać prawie tego wyjącego ciach!a - słychać tylko tyle, żeby poczuć atmosferę meczu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, szybkie spotkanie, dużo walki i akcji bramkowych. Argentyna zasłużyła na zwycięstwo, ale jak by był remis to też nie byłoby niesprawiedliwe..

Enyeama MotM! Niesamowicie wyciągał strzały Argentyńczyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diego Maradona - chłopak od podawania piłek w Argentynie :D

 

Jeśli chodzi już o Argentynę to jest tam kilka luk:

- prawy obrońca , nie pamiętam jak ma na imię ,ale gość jest do wymiany

- Veron , niestety również nie dawał rady

- Di Natale , widać ,że reszta drużyny go nie akceptuje ,

- Higuain czy jak on się tam piszę , tyle setek zmarnować w jednym meczy ,to wstyd - D.Milito powinien grać od początku

 

 

W zasadzie jedyną drużyną ,która jest w stanie "powstrzymać" Hiszpanów w drodze po Puchar Świata to właśnie Argentyna ,

niestety po obejrzeniu meczu ,już jestem w stanie sobie wyobrazić jak Xavi i Iniesta rozmontują ich obronę ,która nie jest silna...

W zasadzie zdziwiły mnie dobre decyzje Maradony co do zmiany zawodników..ciekaw jestem czy to pomysł jego czy asystentów..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre kino domowe, źródło jako dekoder/TV, Prologic II Movies, centralny +10dB, wszystkie surroundy na default.

 

Nie słychać prawie tego wyjącego <span style='color: red;'>[ciach!]</span>a - słychać tylko tyle, żeby poczuć atmosferę meczu ;)

 

Wiem, nie tylko Ty masz dobre kimo domowe, u szwagra byłem na jednym meczu to faktycznie na porządnym sprzęcie te trąbki nie są tak dokuczliwe. Jednak nie każdy ma kino, u siebie też nie mam nic podłaczone do Tv a na standardzie jest masakra momentami.

 

Szkoda Messiego bo zasłużył dziś na budę, Nigeryjczycy też byli blisko, dobry meczyk, szczególnie w drugiej połowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...