Skocz do zawartości
kelcior

Mistrzostwa Świata w RPA 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się! Ośmiornica najlepszym typerem mistrzostw świata.

 

Co do meczu brutalny, kiepski, nudny, beznadziejne sędziowanie.

Szkoda, że Urugwaj tego nie wygrał. (Tych mistrzostw)

 

Holendrzy tymi samolotami to chyba napadną na Paula ;D

 

Szkoda, że to koniec Mundialu bo nie będzie czego oglądać w TV.

 

Iniesta - ładny golek :)

Edytowane przez MisiekLover

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Wygrali lepsi i tyle. Nie można marnować pewnych sytuacji. Szkoda tylko że tak ostry mecz, lubie takie, ale nie w finale (Portugalia - Holandia cztery lata temu to była rewelacja).

 

 

TVP mnie wkurza, nawet po finale muszą się od razu do studia przenieść. Porażka.

 

 

 

 

Co do samej piłki nożnej - mam dość jak widze ciągle wędrujące rączki do góry po każdym faulu, aucie czy spalonym. Co za debilizm, czasami oczy zamykam już bo nie moge na to patrzeć.

 

Zgodzę się.

 

W dodatku "Włodek" jest takim znawcą, ze mógłby być sędziom, powtórką i mięśniem torresa w jednym!

 

 

Niech wejdą te powtórki bo sędziowie potrafią dużo spierniczyć. Howard na początku jeszcze tylko bardziej podkręcił nerwowy klimat, później był niekonsekwentny lub dawał kartki za dyskusję z nim chociaż sam nie potrafił odpuścić.

 

Szkoda mi tylko Robbena bo należały mu się bramki z tych akcji, po faulu nie udawał jak Włosi tylko wstał i leciał dalej tu może zawinił ;]

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kopanina. Gdzie te finały w których zidane grał tak wspaniale głową czy ronaldo strzelał z czuba ; ]

 

Też się nad tym zastanawiam.

 

No i cwele wygrały... Zaraz się wszyscy zaczną podniecać jak to Hiszpania jest zajebista i w ogóle, że fraselona mecz wygrała...

 

Może nie tak dosadnie, ale z drugim zdaniem się zgadzam.

 

Idealnym podsumowaniem postawy obu drużyn było zachowanie Torresa ze 122 minuty. 2 godzinna żenada, a nie finał mistrzostw świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrał mój faworyt. Ale trzeba przyznać, że Webb dał ciała w tym meczu. Gdyby nie jego nieudolne sędziowanie to wynik mógłby być zgoła inny. Sam mecz, a raczej jakość gry IMO słaba. Dużo brutalnych fauli i nieczystych zagrań. Szkoda, że finał Mundialu jest rozgrywany w takim stylu. Ale mamy już to za sobą i nic niestety tego nie zmieni. Może FIFA do przyszłego mundialu zmieni przepisy. OBY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tylko Robbena bo należały mu się bramki z tych akcji, po faulu nie udawał jak Włosi tylko wstał i leciał dalej tu może zawinił ;]

 

 

Ze jak??

Ten osobnik to dla mnie najwieksza porazka tych mistrzostw... daleko mu do Forlana czy Schweinsteiger, ktorzy naprawde potrafili wziac na siebie ciezar gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, "piłkarze wbiegli w nasze serca tak, jak długi jest korytarz prowadzący do szatni". Dziękuję, dobranoc :lol: . Howard musi być w FIFIE nieźle ustawiony, swoją drogą;]

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ze jak??

Ten osobnik to dla mnie najwieksza porazka tych mistrzostw... daleko mu do Forlana czy Schweinsteiger, ktorzy naprawde potrafili wziac na siebie ciezar gry

 

Mogę mieć swoje zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrala druzyna moim zdaniem najlepsza, bo nie latwo im sie musi grac, kiedy kazdy przeciwnik sie bunkruje na wlasnej polowie i kontruje, a oni musza napierac i nadawac ton grze. Co nie zmienia faktu, ze dzisiejszy meczyk to porazka - festiwal nieskutecznosci 2 najlepszych druzyn na swiecie Dołączona grafika za niewykorzystane sytuacje webb powinien przerwac ten mecz po 2 polowie i skombinowac na szybko 2gi komplecik srebrnych medali, bo dzisiaj nikt na zloto nie zasluzyl ;p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym spojrzal na to z troche innej strony. Dzisiaj bramkarze obu reprezentacji dali naprawde konkretny popis, czego o tych z wczorajszego spotaknia powiedziec nie mozna, a jesli juz to popis w negatywnym sensie. Dzisiaj gdyby nie swietne interwencje bramkarzy pewnie zobaczylibysmy kilka bramek. A tak mecz byl cienki jak [gluteus maximus] weza...

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić - Hiszpanie byli lepsi - przez większość meczu "prowadzili" grę, jednak mam duży niedosyt z powodu sędziego - cały mecz ewidentnie za Hiszpanami, każde potknięcie odgwizdywał, lepił kartki Holendrom, Hiszpanom nie, chociaż obie drużyny grały równie brutalnie. Heitinga nie powinien zostać wyrzucony za faula na Inieście, o niepodyktowaniu rożnego czy faulu na Robbenie (druga sytuacja sam na sam) chyba nie trzeba wspominać.

Także jak dla mnie - OK, Hiszpania lepsza, ale gdyby nie sędzie wynik mógł być zgoła inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze jak??

Ten osobnik to dla mnie najwieksza porazka tych mistrzostw... daleko mu do Forlana czy Schweinsteiger, ktorzy naprawde potrafili wziac na siebie ciezar gry

 

Forlan IMHO był najlepszym napastnikiem na tych mistrzostwach. Urugwaj niewątpliwie jest czarnym koniem tych mistrzostw.

 

Cieszę się, że wygrała Hiszpania, byli dziś po prostu lepsi. Mecz był nudny, dużo fauli, mało składnych akcji. W dodatku Webb częstował żółtymi kartkami, gdyby wcześniej sięgnął po czerwoną, może gra by się uspokoiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Webb znów górą :lol:

Obie drużyny grały ostro w obronie i bojąco w ataku co sprawiło że mecz był jaki był. Całe szczęscie, że np taki De Jang potrafi pięknym kopem w klate pokazać kto rządzi na boisku. :lol2:

Bardzo dobra gra Robben'a , szkoda ze nie strzelił bo nalezało mu się. Sneijder'a też wypadało by pochwalić. Iniesta pięknie przewracał sie o powietrze.

 

BYłem całym sercem za Holandią niestety Lotino team musiał sypnąc Webb'owi $$ żeby wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BYłem całym sercem za Holandią niestety Lotino team musiał sypnąc Webb'owi $$ żeby wygrać.

 

Proponuję nauczyć się przegrywać, zamiast pisać takie idiotyczne komentarze.

 

Nie wiem w ogóle po co czytałem ostatnie strony tego topicu. Zamiast cieszyć się/smucić zależnie od tego komu się kibicowało i napawać ostatnimi chwilami MŚ, to oczywiście jak zwykle wszędzie musi pojawiać się nasze polskie narzekanie i zwalanie winy na wszystko co tylko możliwe, zamiast przyjąć godnie porażkę.

 

Viva la Espana, i tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrali lepsi...

 

I blagam skonczcie z tym Webbem i jego sronniczoscia... On jest poprostu uposledzony i ma plecy

Jakby naprawde sedziowal dla Hiszpani napewno nie ujrzelibysmy jedenj czerwonej kartki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, wygral zespol lepszy i zasluzenie Hiszpania zdobyla mistrzostwo swiata. Imo Holendrzy popsuli ten final, od poczatku spotkania zaczeli grac brutalnie jakby nie mieli innej recepty na lepiej wyszkolonych technicznie Hiszpanow.

Taki van Bommel powinien dostac pierwsza zolta kartke duzo wczesniej za jego wejscie lokciem w Hiszpana. Atak de Jonga na Xabiego to ewidentna czerwien powinna byc. Pan Webb pozwolil na taka gre i mielismy final jaki mielismy.

Dobrze, ze Hiszpanie mieli Casillasa, a Holendrzy Robbena :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak: jedni nie zasluzyli na taka wygrana, a drudzy na taka przegrana. Faktem jest, ze widowisko nie bylo najwyzszych lotow, sporo brutalnej gry itd. Ale dla mnie najwiekszym wypaczeniem finalu byl Webb. I krótko: Heitinga wylatuje za PRZYTRZYMANIE Iniesty, ale jak Puyol WIESZA sie na Robbenie to wszystko cacy, gramy dalej. Juz nawet pomijam to, ze Robben za protest o brak reakcji sam wylapal zolc. Do tego brak ewidentnego roznego i pare innych wtop. Nie twierdze, ze Holandia byla lepsza, ale o wyniku (po takim spotkaniu) powinny zadecydowac rzuty karne.

 

BTW. Cios na klate OWNED, fajnie to wygladalo w slow-motion jak Xabi leci i doslownie zatrzymuje sie w powietrzu :)

 

Iniesta pięknie przewracał sie o powietrze.

Dobrze, ze mi przypomniales. Iniesta wczoraj aktorzyl wprost koncertowo i nawet kumpel, fanatyk Barcelony, przyznal ze on + Xavi to wirtuozi jesli chodzi o takie sciemy. Edytowane przez maSTHa212
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż powiem Panowie, w skrócie dla mnie to sędzina dawał troszkę [gluteus maximus], gra ostra jak ruska dzifka, i jedni i drudzy grali po *uju, a przynajmniej na pewno nie jak klasowe ekipy na miarę finału MŚ świata. Nie myślałem, że będzie aż tak lipny mecz. Szwajcaria niech się cieszy, że wygrała z przyszłym mistrzem świata pfff...

Mistrzostwo wywalczone w cienkim stylu, no ale jednak, więc pocałowali puchar i niech sie nacałują bo za 4 lata go oddają.

 

Dzięki za dyskusję ;) Teraz będzie jakoś goło w tv :D

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ja po prostu wczoraj chciałbym zobaczyć częściej piłkę niż łysy łeb Webba.

 

Ktoś wie gdzie w Szczecinie można kupić Wuwuzele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...