Skocz do zawartości
kelcior

Mistrzostwa Świata w RPA 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

4:1? Holandia nie pokazała prawie nic. Po drugiej bramce niestety Urugwaj osłabł, szkoda. W pełni zasłużyli choć na dogrywkę, szkoda że się nie udało w końcówce. No ale niestety to było nieuniknione, kara za "boską rękę" musiała ich spotkać.

 

Jeśli Holandia wygra finał to będzie to zapewne jedno z najbrzydszych zwycięstw turnieju, bo w ani jednym meczu nie błyszczeli. No ale jeszcza mają okazję się pokazać. Ja jednak kibicuję Niemcom, już sobie zapracowali w pełni na wygraną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość potfur

Jeśli Holandia wygra finał to będzie to zapewne jedno z najbrzydszych zwycięstw turnieju, bo w ani jednym meczu nie błyszczeli. No ale jeszcza mają okazję się pokazać. Ja jednak kibicuję Niemcom, już sobie zapracowali w pełni na wygraną.

 

Spokojnie, finał: Niemcy vs Holandia i "pomarańczowi" jadą do domku ;) ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna bramka van Bronkhorst’a, chyba najładniejszy gol tych mistrzostw... no, ew. bomba Tevez’a i strzał Muntari'ego : ) A co do stylu reprezentacji Holandii... hmmm, piękny to on nie jest, kiedyś zdecydowanie przyjemniej oglądało się ich grę, no ale... liczy się wynik ; ) gdyby nasze 'orły' potrafiły tak grać, chyba nikt by nawet nie zwracał uwagę na styl gry :wink: :D

 

 

A jutro? 4 : 2? :roll: :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Urugwaju. Pokazali serce, pokazali że gra się do końca. Holandia przez cały turniej gra nijako, więc spodziewałem się niespodzianki w finałowej parze, ale niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędzia dość długo trzymał Holendrów w napięciu. Po 2 golu gracze Urugwaju porwali się do walki. Niestety troszkę za późno ten gol wpadł, ale z 5 minut wcześniej i Urugwaj miałby szanse na dogrywkę i ew. przelanie szali na ich korzyść.

 

Atakowali ostro. Holendrzy na koniec momentami się gubili. Pewnie z nerwów, bo każdy z Holendrów chciał zakończyć to spotkanie. Jak dla mnie mecz fenomenalny. Piękna piłka. Duch walki po obu stronach. To jest właśnie Mundial. Gdzie walczą jako narody. LM i inne ligi tego nie oddadzą w pełni. No przynajmniej takie jest moje zdanie. Aczkolwiek LM przynosi również dużo emocji i popularności.

 

 

A co do Niemców no to cóż. Musiałbym złamać regulamin i pewne standardy, więc wole przemilczeć i olać. Oby przegrali w jutrzejszym meczu półfinału to będę zadowolony.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Holandia wygra finał to będzie to zapewne jedno z najbrzydszych zwycięstw turnieju, bo w ani jednym meczu nie błyszczeli. No ale jeszcza mają okazję się pokazać. Ja jednak kibicuję Niemcom, już sobie zapracowali w pełni na wygraną.

 

Według mnie żeby wygrać finał by musieli w nim grać z Hiszpanami, bo myśle że z Niemcami nie mają szans. Chociaż gdyby Hiszpanii udało się wygrać z Niemcami to i z Holandią by nie mieli większego kłopotu i kółko się zamyka :P

Więc tak czy inaczej będzie:

 

1. Niemcy

2. Holandia

3. Hiszpania

4. Urugwaj

 

Jeżeli coś w moim typie się zmieni to bardzo się zdziwie, no... może się nie zdziwie jak Urugwaj rozłoży Espaniolów :lol:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby niemcy nie ograli Argentyny 4:0 to mozna by bylo sie ludzic ze hiszpania zagra w finale, jednak nie ma co na to liczyc, jutro pewnie bedzie 3:1 bo hiszpani strzelanie goli w tym turnieju cos nie idzie, jak strzela jednego na mecz to jest dobrze :D dwa gole ze slabiutkim hondurasem i rownie slabym chille. Tak wiec jutro stawiam 2:0 lub 3:1 dla niemiaszkow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To boleć musiało:

 

Dołączona grafika

 

I jeszcze obrazek z cyklu "nałóż siatkę na fotkę, wyretuszuj piłkę, zatrudnij cycatą prezenterkę i pytaj nią frajerów z teleaudiotele w którym kwadracie jest piłka":

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kiedyś NED mieli lepszy team i lepiej grali i bardziej zasługiwali na gre w finale tak teraz raczej nieciekawie grają. Wygrali zasłużenie, szkoda ze Urugwaj odpuścił już po 2 golu . Nie lubie tego w "słabszych" teamch ze zamiast po stracie gola przeć do przodu na maksa to im coś takiego podcina skrzydła. Końcówka bardzo fajna. Szkoda ze nie było 3:3.

 

Finał jak z 74 i 78 się zanosi. Ja bym chciał:

 

Finał: Niemcy - Holnadia

Mecz o 3 miejsce: Urugwaj - Hiszpania

 

Ważne jest aby Hiszpania zajęła 4 miejsce dalej mają być piękne mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na Hiszpanow :) Brak Muellera w niemieckiej druzynie moze miec duzy wplyw na ich gre w srodku pola i konstruowanie akcji. Poza tym Torres prawdopodobnie nie zagra w wyjsciowej 11 co powinno wzmocnic atak Hiszpanii, niestety "Ferdek" nic nie pokazal jeszcze na tych mistrzostwach. Nastepnie Hiszpania ma taka linie pomocy, ze jest w stanie kazdego przeciwnika wkrecic w ziemie i z calym szacunkiem dla reprezentacji Niemiec, ale w tym aspekcie to sa przynajmniej klase nizej,

Olé España B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno slabsza od Hiszpanii. Pominiecie w powolaniach Cambiasso przez Maradone pokazuje slabosc szkoleniowca. Widac bylo roznice w grze Argentyny na MS po wypadnieciu ze skladu Verona. Nastepnie nie wiem czy komus to umknelo, ale Argentyna zakwalifikowala sie do mundialu z czwartego miejsca, po drodze przegrywajac chociazby z Ekwadorem, Paragwajem, Chile, Boliwia (1:6 !). Takze ta druzyna pod wodza "boskiego" Diego nie grala za dobrze i stawianie jej w roli faworyta na MS bylo dosc smiala teza.

Hiszpania takich wpadek nie uswiadczyla i jest zespolem o niebo lepiej poukladanym. A o ich mozliwosciach w ataku doskonale mogli sie przekonac Portugalczycy przy stracie bramki, ktorzy za bardzo nie wiedzieli co sie dzieje.

Wyciaganie wniosku z ostatniego meczu Niemcow, ktorzy zlali Argentyne jest tez troszke na wyrost, imo z Hiszpania tak latwo juz nie bedzie.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest aby Hiszpania zajęła 4 miejsce dalej mają być piękne mecze.

 

Dlaczego chcesz aby akurat Hiszpania zajęła 4 miejsce? Mimo wszystko Villa nieźle sobie radzi. Torres po kontuzji nie wrócił do strzeleckiej formy, ale do finału może się jeszcze rozkręcić. Casillas jest teraz najlepszym bramkarzem wśród drużyn, które zostały w czwórce, a pomoc Hiszpanii pozwala jej tłamsić poczynania nawet tak wybitnych zawodników jak Ronaldo. Za to jak już pisaliście, Niemicy nie wystawią Millera a to on przełamał słabo grającą Argentynę.

 

No i Niemcy mogli by przynajmniej znaleźć zawodników wśród osób urodzonych w Niemczech, a nie wybierać młodzików z polskich i brazylijskich lig i ich germanizować.

 

W sumie będę za Holandią, bo choć bramkarza mają słabego, to jednak świetnie grają skrzydłami. Ale to Hiszpania jest teraz faworytem mistrzostw.

 

Mój typ:

1/ Hiszpania,

2/ Holandia,

3/ Niemcy,

4/ Urugwaj.

Edytowane przez maxymili
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez Hiszpania jest zdecydowanym faworytem ;) Anglia i Argentyna to cienie druzyn znanych sprzed lat i tak wysokie wygrane z nimi nie musza o niczym swiadczyc. Imho wylaczenie Klose jest polowa sukcesu, zwrocie uwage jak marnie grali przeciwko Ghanie, kiedy go zabraklo.

 

btw najbardziej mnie rozbawili komentatorzy jedynki po wczorajszym meczu... stwierdzili, ze urugwaj jest czarnym koniem tych mistrzostw i w meczu o 3 miejsce z niemcami moze sprawic duza niespodzianke ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urugwaj zagrał nieźle, ale to było za mało na Holandię. Dzisiaj oczywiście kibicuję Hiszpanii, wygrają pod warunkiem, że zagrają dziś najlepszy mecz na tym mundialu. Niemcy grają jak 'nie Niemcy', bardzo drużynowo, mile dla oka. Nie szarpią się z rywalem i nie robią nic na siłę. Chciałbym, żeby było tak:

 

1. Hiszpania

2. Holandia

3. Urugwaj

4. Niemcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam tak:

 

1-holandia, 2 niemcy, 3 urugwaj, 4 hiszpania

 

dlaczego?

 

bo holandia gra najskuteczniej, a hiszpania najnudniej, kwestia formy niemcow moze zamieszac na pierwszych 2 miejscach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym tak:

 

1.Holandia - bo im się należy w końcu to MŚ

2.Niemcy - bo grają najładniej i najskuteczniej i gdyby nie Holandia to oni byliby na 1 miejscu.

3.Urugrwaj - bo pokazali w meczu z Holendrami że grają do końca i pudło im się należy.

4.Hiszpania - tylko Villa ciągnie ich grę ale wydaje mi się to za mało nawet na Urugwaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy pisze jak chciałby a nie jak uważa, że będzie. Nie wiem dlaczego niektórzy chcą żeby Hiszpania zdobyła mistrza, chyba tylko dlatego, że darzy ją większą sympatią niż innych, albo jedzie tam na wakacje. Hiszpanie się męczyli z Paragwajem, nie strzelili karnego nawet. Mimo, że chciałbym żeby wygrała Holandia - bo tu ujawnia się sympatia do pomarańczowych :P i bedę im kibicował ale obstawiłem Niemców jako mistrza bo moim zdaniem grają bezapelacyjnie najskuteczniej do ostatniego gwizdka a Holandia do czasu kiedy wygrywa dwoma bramkami...

Edytowane przez DejwiT11
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holendrzy mają szanse wygrać. U siebie Niemcy 4 lata temu odpali już w półfinale. Tu idą ostro do przodu, aczkolwiek mam wrażenie, że im się to odbije. Zabraknie szczęścia i po ciężkiej walce, albo karnych mogą wygrać Holendrzy.

Trochę wybiegam w przyszłość zakładając, że dzisiaj Niemcy sobie dadzą radę z Hiszpanią. Raczej jestem tego pewien. Ale finał to jednak co innego i tu może się wiele zdarzyć. Oczekuje ogólnie dobrej piłki ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Mi się gra niemców wybitnie nie podoba. Kontra albo piłka do klose, podolskiego i cisną na chama... ble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż pomyliłem się i na szczęście Hiszpania zdołała wygrać. Niemcy jakby nieobecni. Hiszpanie częściej przy piłce i więcej precyzyjnych strzałów na bramkę. To musiało się skończyć golem dla Hiszpanów. Troszkę się zdziwiłem. Cały czas myślałem, że Niemcy sie przebudzą i wpakują ze 3 bramki. Jak napisałem na szczęście było inaczej ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...