Skocz do zawartości
kelcior

Mistrzostwa Świata w RPA 2010

Rekomendowane odpowiedzi

- prawy obrońca , nie pamiętam jak ma na imię ,ale gość jest do wymiany

Gutierrez, ale on jest lewoskrzydłowym ;)

- Di Natale , widać ,że reszta drużyny go nie akceptuje ,

Yyy.. Di Natale jest Włochem, a chyba chodziło Ci o Di Marię.. oglądaj dokładniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W analogowej kablówce zupełnie to nie przeszkadza, a tworzy fajny klimacik. Może przy 5.1 centralny jest za cicho, przy kinie domowym można sobie podbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jestem pod ogromnym wrażeniem gry Niemców. Bardziej zespołowo chyba grać nie można, masa dobrych podań, przepuszczanie piłki, świetna orientacja, w drugiej połowie może troche mało wykończeń, ale co sie dziwić przy takim prowadzeniu.

Ciekawe czy im sie uda utrzymać taką formę. Oby, bo ogląda się to bardzo przyjemnie.

 

 

Jutro dwa fajne (mam nadzieję) mecze, szkoda tylko że Holandia nie gra o 16.

 

Szkoda że mecze są tak rozciągnięte, poprzednio chyba dzień zaczynał się o 15 czy 15:30, i nie było tak długich przerw między meczami. Można było dużo lepiej rozplanować sobie dzień.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zasadą "każdy kolor samochodu jest dobry byle był czarny"- "wszyscy grają w piłkę a wygrywają Niemcy".

Wreszcie ciekawe, obfitujące w gole spotkanie.

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obfitujące w gole spotkanie.

 

Nienawidze słowa spotkanie o meczu. Spotkanie może być dwojga ludzi w kawiarni bądź na piwie ale nie całej armii na meczu...

 

Co do samego meczu to Niemcy narazie najlepiej zagrali do tej pory w Mistrzostwach i świadczy o tym nie tylko wynik ale i sama gra. Powinni zajść daleko bo na to zasługują a kto sie ze mną nie zgadza to musi ich szczególnie nienawidzić... (Chociaż niebardzo ich lubię ale kto zasługuje na pochwałę to zasługuje :P)

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze słowa spotkanie o meczu. Spotkanie może być dwojga ludzi w kawiarni bądź na piwie ale nie całej armii na meczu...

 

 

Hmmm, dość dziwna nienawiść ; ) ale mniejsza o to.

 

 

Właśnie leci niezbyt ciekawy mecz Japonia - Kamerun :oops: ale bramka padła... :damage_wall: Przynajmniej Japończycy mogą pochwalić się 100% skutecznością :D

 

 

Jak słuchałem komentarzy naszych 'specjalistów' w studiu, to się tak zacząłem zastanawiać, czy im nie jest trochę głupio, nazywać grę innych drużyn, grą beznadziejną? Tym bardziej, jeśli mówi to były trener, któremu o ile eliminacje się udały, to ich 'finał' już nie bardzo [bardzo nie bardzo] ; ) nie wspominając o ostatnich 'dokonaniach' naszych 'kopaczy'... / ;

 

 

 

edit:

 

Zapomniałem wspomnieć o 'own goal' TVP podczas meczu Holandia - Dania, chodzi o - RPA 2010. TVP spóźniła się na bramkową akcję Holandii ; )

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To jest standard u TVP. Podczas transmisji skoków narciarskich to lubią i 5 skoków drugiej serii pominąć bo wpychają teleexpress w przerwie, o dwóch reklamowych blokach nie mówiąc już.

 

Mogli by sobie darować studio w przerwie. Komu to wejście na dwie minuty potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem ciekawy dokumencik, tutaj macie ladnie rozpisane wszystkie mecze wlacznie z godzinami oraz kanalami TV na ktorych beda rozegrane:

http://media2.pl/pliki/rpa2010_plantransmisji.doc

 

Wczoraj 3 slabiutkie mecze, mozna powiedziec ze tylko w meczu Wlochy - Paragwaj trzymali jakis tam poziom.

Dzisiaj mam nadzieje na jakies ciekawsze spotkania ze strony Brazylii oraz Portugalii.. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to was tak irytuje, to pobawcie się balansem dźwięku, albo w ogóle wyciszcie tv.

 

To jest taka kultura, i tak się w afryce kibicuje. Kto nie jest niedzielnym kibicem doskonale zdaję sobie z tego sprawę (vide ostatni puchar konfederacji oraz puchar narodów afryki). Ja tam przywykłem do tego hałasu, tworzy to fajny klimat :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat mecz WKS - Portugalia się podobał : ) chociaż nie da się ukryć, że brakowało zdecydowanie wykończenia w akcjach WKS, no i zawodnicy nie widzieli za bardzo swoich na pozycjach :???: przynajmniej do nich nie podawali / ; a szkoda, bo po cichu kibicuję WKS : )

 

 

 

Ciekawe, jak będzie wyglądało ostatnie dzisiejsze spotkanie, mecz :wink: :D : ) Brazylia - Korea Północna. Myślę, że Brazylia może tutaj sobie trochę statystykę strzelonych bramek nabić : ) ale... kto wie, w końcu grają z 'wielki wodzem' mam nadzieję, że Koreańczycy nie zamurują własnej bramki, choć rozsądek to podpowiada :wink: tylko niestety 'wielki wódz' za nim pewnie nie przepada :oops: :wink: 6 - 0? czy przesadzam z optymizmem po stronie Brazylii a pesymizmem po stronie Korei? [ ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 3844A704

Imo bedzie 3:1.

 

Poprzednim meczem się też trochę zawiodłem... no cóż....

 

Tak czy inaczej uważam, że pierwszym i ostatnim meczem fazy grupowej wartym obejrzenia jest...

25.06.2010

godz.16:00

G Portugalia - Brazylia TVP2

 

Dopiero po fazie grupowej zacznie się coś dziać gdy wszystkie śmieszne drużyny przestaną grać.

Edytowane przez 3844A704

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Zastanawiałem się czy oglądać meczyk, i ciesze sie że się zdecydowałem, bo było warto. :)

 

 

Koreańczycy zaprezentowali się bardziej niż przyzwoicie, dopóki nie opadli z sił to mieli pare ładnych akcji, a bronili się świetnie. Akcja bramkowa była super, a przede wszystkim została dobrze wykończona, a tego brakowało we wszystkich wcześniejszych.

 

W pełni zasłużyli na tą bramkę, i chętnie obejrzę ich pozostałe mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zbyt optymistycznie podszedłem do wyniku względem jednego z głównych faworytów tego mundialu ; ) Ja nie wiem, może ta temperatura na nich tak działa? w końcu to 'opony letnie' ; ) albo najzwyczajniej psychologiczny aspekt zadziałał i trochę szkoda było Brazylijczykom tych biednych Koreańczyków, bo nie ma co to jednak jest mi ich trochę żal, jako ludzi, niestety systemu sobie nie wybrali / ; Ale grali całkiem nieźle, oczywiście jak na swoje możliwości, tylko bramkarz mógłby się trochę podszkolić, bo ewidentnie popełnił błąd przy pierwszej bramce dla Brazylii.

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, ale po meczach jakie obejrzałem (najczęściej pierwsze połowy, ale i zdarzało mi się końcówki oglądać) to poziom drużyn na tym mundialu, a więc i poziom gry jest żenujący. Weźmy choćby mecz Włochy-Paragwaj. Mistrzowie Świata z jedną z lepszych drużyn Ameryki Południowej. Podania niedokładne, jakieś wrzutki do napastników z pominięciem drugiej linii, kopanina po nogach.

 

Fakt faktem, że nie oglądałem meczu Niemców, a to zdaje się, że był jedno z lepszych "spotkań". No i nie wiem jak grali Holendrzy i Argentyńczycy. No, ale pozostałe mecze to jakbym oglądał ekstraklasę:(

 

Na szczęście dziś grają Hiszpanie, obym się nie przeliczył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage styl grania hiszpanow to moze w koncu bedzie dzisiaj na co popatrzec :) Wczoraj bardzo podobala mi sie postawa Korei w pierwszej polowie, naprawde sie starali co bylo widac. Czego nie mozna bylo powiedziec o Brazylii ktora grala jakby im sie znudzilo wygrywanie. BTW widzieliscie jak jeden z koreanczykow podczas odgrywania hymnow plakal?

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie to są pierwsze mecze i tutaj szarżowanie nic nikomu nie da.

Na razie faworyci idą a średniaki remisują i oczywiście najgorsi dostają wciry więc wszystko jest w najlepszym porządku.

Obadacie co się będzie działo jak w 2 i 3 kolejce nie będzie kalkulowania tylko wóz albo przewóz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na razie najpiękniejszym strzałem to się popisał Serhjo Ramos rozwalając jakiś sprzęt za bramką. Mam nadzieję że Szwajcarzy nie opadną z sił jak Korea wczoraj, i że uda im się to 0:0 utrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/1615077,2678,1,kioskart.html To może być jedna z przyczyn tego, że pada tak mało bramek. ;-)

Szwajcarzy dają radę z Hiszpanami póki co. Szacun! Nasz ulubiony sędzia Howard Webb gwiżdże mecz. :lol:

 

 

Hahaha 1:0! HOPP SCHWIIZ! :wink:

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No i co za piękny wynik. :D

 

 

Piłka jest niesprawiedliwa? Czy ja wiem? Obie drużyny mają 90 minut na strzelenie bramki. Ponad 20 strzałów bez gola? To chyba nie może być tylko pech.

 

 

A sędzia to sobie może doliczyć ile chce? Bo chyba w życiu 5 minut nie widziałem, a tu prawie żadnych przerw nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...