Skocz do zawartości
kelcior

Mistrzostwa Świata w RPA 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Portugalia ładnie gra, kurde jak ich tam głowy nie bolą od tych trąb masakra heh

 

Piękny mecz Portugalia - Korea Północna 7-0 ! 6 bramek w 2giej połowie

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu co oni zrobili tej biednej Korei :zonk:

 

Mi sie mecz nie podobal bo od drugiej polowy to bylo jednostronne spotkanie... Jak narazie dla mnie mecz nr1 to spotkanie Kamerunu z Dania

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego samego spodziewałem się po Brazylii w pierwszym meczu, no ale Brazylia zawiodła ; ) Podsumowując ten mecz, można śmiało uznać, że Portugalczycy wygrali z sitem na obronie i w bramce koreańskiej ;) choć pierwsza połowa w wykonaniu Korei Północnej była bdb, przez co pewnie wpłynęła na to, jak wyglądała druga część tego spotkania. Ciekawe, co się stanie z tymi biednymi Koreańczykami... :oops:

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po takiej porazce to chyba nawet do obozu nie trafia, przykre ale prawdziwe. Dla mnie to jest nie do pomyslenia zeby w XXI wieku funkcjonowalo jeszcze cos takiego jak obozy pracy (juz w ogole nie mowiac o tym co sie dzieje w Korei Pln). Ciekawa sprawa z tymi uciekinierami, najgorsze jest to ze jak sie nie znajda to prawdopodobnie ich rodziny czeka oboz pracy. Masakra jednym slowem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaz!o, proszę bardzo - Z czuba.tv

 

W ogóle, to polecam serwis 'Z czuba', mają super relacje na żywca z meczów : ) Taki komentarz dla mnie mogły by być w TV normalnie, bo na pewno jest on ciekawszy od komentarzy pary 'Szpaku & Włodek' :lol: :D no i można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy na temat grających krajów, drużyn :smile:

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja byłem w szoku po drugiej połowie Koreańczyków. W pierwszej grali nawet lepiej niż z Brazylią, kilka udanych akcji i celnych strzałów.

 

W drugiej połowie po kilku minutach zupełnie się rozsypali.

 

 

A Wybrzeże chyba załamane. Dołączona grafika

 

Ciekawe też co powiedzą w Korei, gdzie ponoć pierwszy raz była transmisja na żywo. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się także podobał najbardziej mecz Dania-Kamerun

Korei mi szkoda, ale cóż... tak to bywa

Mam nadzieję, że po powrocie ich nie zlinczują

Edytowane przez xmxm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Widze nawet nikt już nie pisze w tym temacie. :)

 

No i jednak nawet remis nie był potrzebny w meczu Urugwaj - Meksyk, a jeszcze troche i RPA by awansowało. :)

 

Zobaczymy co dzisiejsi faworyci pokażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze nawet nikt już nie pisze w tym temacie. :)

 

 

Bo nie ma co komentować, nuuuda ;) Ja nie miałem okazji oglądać ostatnich 4 meczy, więc... ale co do samych wyników, to raczej ostateczny 'wygląd' grupy A i B był do przewidzenia [bardzo dobrze, że 'koguciki' odpadły, w końcu nie powinno ich być na tych mistrzostwach i bardzo dobrze, że odpadli z nich w podobnym stylu w którym do nich awansowali :damage_wall:], a dzisiaj rozstrzygną się dwie pozostałe grupy, z czego najciekawiej będzie od godziny 20:30, choć nie sądzę, żeby drużyna Niemiec przegrała, ale... :twisted: zobaczymy, zobaczymy :D ale jeśli miałbym już pokusić się o wytypowanie wyników z dzisiaj, to:

 

USA 3:0 Algieria

Słowenia 0:2 Anglia

 

Australia 1:2 Serbia

Ghana 1:3 Niemcy

 

Ale i tak pewnie nic z tego nie 'wejdzie', zbyt wierzę w bramkostrzelność zawodników :oops: ; )

 

 

 

edit:

 

No i tak jak mówiłem ; ) ale przynajmniej 'trafiłem' 3 wygrane ; )

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Niezwykle dziwna końcówka meczu Ghana - Niemcy, obie strony grały o utrzymanie wyniku, co w przypadku Niemców mnie dziwiło. O ile na początku remis nie gwarantował im awansu, to nie rozumiem czemu chcieli wygrać znając wynik drugiego spotkania, bo na pewno go znali. Wolą grać z Anglią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Strzelenie dwóch bramek przez Serbię w końcówce nie wydawało się realne, a remis Serbii dał by awans Niemcom. No ale fakt, wszystko możliwe więc może i po co ryzykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak lubie Włochy jako kraj i pare fajnych osób tam się urodziło, to piłkarzy nigdy nie lubiłem i cieszę się że przegrali. :)

 

Końcówka była miażdżąca, a bramka na 3:1 piękna (jak i asysta). Gdyby jednak nie te wszystkie przewracania sie to Włosi by chyba zdąrzyli wyrównać, no ale mieli 96 minut na to, więc raczej narzekać nie mogą.

 

Wprawdzie spalonego wcześniej chyba nie bylo, bo wydawało mi się że noga obrońcy wystawała, no ale kamera nie była idealnie ustawiona.

 

 

Miejmy tylko nadzieję że Słowacy pokażą jeszcze coś ciekawego, bo to może być największa strata z odpadania faworytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcówka była miażdżąca, a bramka na 3:1 piękna (jak i asysta). Gdyby jednak nie te wszystkie przewracania sie to Włosi by chyba zdąrzyli wyrównać, no ale mieli 96 minut na to, więc raczej narzekać nie mogą.

 

Fakt, Słowacy już zaczęli przeginać z symulowaniem kontuzji... Ale zastanówmy się, co robiliby Włosi gdyby zamienić wynik... Oni w takich nieczystych zagrywkach są mistrzami i wcale nie żal, że już ich na tym mundialu nie zobaczymy.

 

BTW. zdążyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ale syf, byłem przekonany że w TVP1/2 będzie Holandia - Kamerun, a tu guzik. Fakt że oba te zespoły już nie walcza, ale wolałbym obejrzeć właśnie ten mecz. Jak dla mnie chamstwo że obu meczy nie pokazują jednocześnie w 1/2, tylko pewnie na TVP Sport jest drugi. Czyli Wybrzeża z Koreą też się nie obejrzy (wprawdzie ten bym sobie nagrał). :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec co jest nie tak z ta (meczu japonia dania) transmisja na tvp2? Wyglada jak transmisja nedznego meczu z polskiej ligi w weekendowe popoludnie. Dzwiek z boiska wyciszony wzgledem smetnego komentowania... chyba sobie daruje ten mecz.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie się brameczki posypały : ) Mimo tylko jednego naprawdę emocjonującego meczu przez pełne 90 minut, tj. Kamerun - Dania, może uznać te mistrzostwa za dość ciekawe :cool:

 

Coś czuję, że puchar mistrzów świata wróci tam, gdzie wszystko się zaczęło : ) No chyba, że Słowacy... :lol: :D ale nie, ich obrona na to nie pozwoli, ale kto tam wie, to by dopiero by była sensacja tych mistrzostw :oops: :roll: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale syf, byłem przekonany że w TVP1/2 będzie Holandia - Kamerun, a tu guzik. Fakt że oba te zespoły już nie walcza, ale wolałbym obejrzeć właśnie ten mecz. Jak dla mnie chamstwo że obu meczy nie pokazują jednocześnie w 1/2, tylko pewnie na TVP Sport jest drugi. Czyli Wybrzeża z Koreą też się nie obejrzy (wprawdzie ten bym sobie nagrał). :(

 

Przecież możesz na głównej stronie TVP to oglądać. :) Na łączu 1MB/s przepięknie śmiga. 

 

Telewizja Polska SA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec co jest nie tak z ta (meczu japonia dania) transmisja na tvp2? Wyglada jak transmisja nedznego meczu z polskiej ligi w weekendowe popoludnie. Dzwiek z boiska wyciszony wzgledem smetnego komentowania... chyba sobie daruje ten mecz.

 

Fakt- bida była- ale zdaje się że mecz odbywał się na jakimś inszym boisku niż trzy podstawowe areny mistrzostw- to i zaplecze zapewne nie-te.

Brzmiało to, jakby komentatory siedziały w studio w Wa-wie- zdawało się, że nawet mieli delaje audio względem video (ale to teoria spiskowa ;-) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jeszcze chyba o 3D nie było, więc wrzucę coś jako ciekawostkę.

 

Dołączona grafika

 

Tak wygląda stream 3D HDTV. Format to 1080i50, tak więc na dobrą sprawę mamy połowę rozdzielczości po skleceniu obrazu. Tak też najprawdopodobniej będą wyglądać gry 3D na konsolach, gdyż przy pełnej rozdzielczości uzyskanie 2x30 FPS w większości gier było by nie możliwe, ale mogą się takie pojawić (Call of Duty?).

 

Każdy 3DTV powinien sobie radzić z takim streamem, ale na większych przekątnych pewnie jakość obrazu za rewelacyjna nie jest, zwłaszcza że zapewne na bitrate też oszczędzają. No ale 3D jest.

 

Dołączona grafika

 

Tak natomiast wygląda ten stream po skleceniu go dopasowując do zwykłych okularków z kilkunastoletniego Kaczora Donalda. :D

 

I co? Nawet na takiej amatorce efekt 3D na prawdę jest! Wprawdzie o jakichkolwiek kolorach można zapomnieć, ale jako pokazówka jest spoko.

 

Jak to uzyskać? Jest taki program Stereoscopic Player, w którym można wybrać praktycznie dowolną metodę wyświetlania 3D (nawet obsługa różnego sprzętu jest, choćby NV 3D Vision).

 

Posiadam 3-minutowego sampla tego streama, więc jeśli ktoś ma ochotę sam przetestować to chętnie wrzucę na jakiś hosting (choć pewnie można go znaleźć w necie), jest tego 310 MiB. Jak ktoś posiada jakiekolwiek okularki to można spróbować. :)

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba o 3D nie było, więc wrzucę coś jako ciekawostkę.Dołączona grafika Tak wygląda stream 3D HDTV. Format to 1080i50, tak więc na dobrą sprawę mamy połowę rozdzielczości po skleceniu obrazu. Tak też najprawdopodobniej będą wyglądać gry 3D na konsolach, gdyż przy pełnej rozdzielczości uzyskanie 2x30 FPS w większości gier było by nie możliwe, ale mogą się takie pojawić (Call of Duty?).Każdy 3DTV powinien sobie radzić z takim streamem, ale na większych przekątnych pewnie jakość obrazu za rewelacyjna nie jest, zwłaszcza że zapewne na bitrate też oszczędzają. No ale 3D jest.

 

I co, trzeba z zezem siedziec przed TV? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...