Skocz do zawartości
kelcior

Mistrzostwa Świata w RPA 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Nie rozumiem? Każda połówka jest rozciągana na cały ekran i wyświetlana na przemian, a nadajnik 3D steruje okularami mówiąc im które oko ma widzieć. W tym przypadku obraz jest odświeżany 100 razy w ciągu sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no smieje sie bo widzialem na YT zabawy z obrazkami 3d ktore wygladaly wlasnie tak ze patrzac sie na dwa ustawione obok siebie robilo sie zeza i z dwoch stereoskopowych obrazow robil sie jeden po srodku (w 3d). Tutaj tez nawet to widac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie MŚ bez włochów to już nie to samo ( pomijaj kwestię tego jak bardzo pomógł w tym pan webb ), jednak trzeba jakoś dotrwać do finału. Z dzisiejszych meczy, z chęcią pooglądałbym ghanę, ponieważ ostatnio nieźle pomęczyli niemców i na podobną grę liczę z usa. To jednak tylko przystawka, bo danie główne dopiero jutro. Mam nadzieję, że anglicy się rozruszają i jakoś dotrą do finału. Kolacja zapowiada się równie wyśmienicie - grający piękną piłkę meksyk z faworytem tych mistrzostw. W 1/8 nie ma już żartów, więc nie boję się o to, że zaserwują nam kupę taką, jak dała anm brazylia z portugalią.

 

Poniedziałek minie raczej spokojnie, jednak we wtorek Hiszpania - Portugalia. Powinno się dziać :)

 

Mój przewodnik po MŚ: Calendar World Cup 2010 by MARCA.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Super meczyk, od początku bardzo ciekawy, choć w drugiej połowie do remisu bardzo jednostronny. Mimo wszystko obie drużyny zasłużyły na awans, szkoda Koreańczyków. Mecz 100 razy lepszy niż choćby wczorajszy popołudniowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koreańczycy imponowali zaciekłością i wiarą w siebie, razili nieskutecznością w sytuacjach sam na sam i ostatecznie uczciwie urugwaj wygrał

 

ps. zarówno pierwsza bramka dla Urugwaju jak i korei padły po ewidentnych błędach bramkarzy. Myślałem, że tylko polskie łamagi mogą strzelić takie gafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO Korea zasłużyła na dogrywkę. Byłoby ciekawiej jeszcze przez chociaż 30 minut.

 

Mimo, że sędzia nie był dzisiaj w najlepszej formie i gdyby podjął dobre decyzje, to po pierwszej połowie pewnie byłoby 3:0 dla Urusów. Jednak jego decyzje sprawiły, że mecz w drugich 45 minutach był bardzo ciekawy. A i Korea mogła proawdzić mieć karnego, bo faul był na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba o 3D nie było, więc wrzucę coś jako ciekawostkę.

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem, z góry przepraszam- to co zauważyłem na powyższych obrazkach to całkowity brak cieni piłkarzy- jakoś sztucznie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Drugi fajny meczyk, choć dogrywka była już słabiutka, ale nic dziwnego. Ghana strzeliła dwie bardzo ładne bramki, więc zwycięstwo sobie wypracowali. USA też grało nieźle, ale ktoś odpaść musiał. Porażka może o tyle smucić, że Urugwaj to jeden z przyjemniejszych rywali na następną rundę.

 

 

A powtórka pokazująca dwóch bramkarzy skaczących do piłki była bezcenna. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglia Vs Niemcy

 

Jak obstawiacie ?? Jak Podolski wbije gola Angolom to moze byc Dzis nie ciekawie z nasza emigracja w UK ;)

 

swoja droga poczolem lekkie przygotowania w czysto Angielskim stylu i smaku ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wygra lepszy bo ani za Uk ani za Niemcami nie przepadam. Oby mecz był ciekawy i tyle. Najlepiej 3:3 do 90min, 4:4 w dogrywce i przynajmniej 20 kolejek rzutów karnych :D

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No i to by było na tyle, ostateczny czas na rewolucyjne zmiany w kwestii sędziowania, tak dalej być nie może.

 

Ja na miejscu reprezentacji nie przystąpił bym do eliminacji Euro 2012, a na miejscu drużyn klubowych do europejskich pucharów, dopóki nie zostaną obiecane prace nad systemami sędziowania tak aby można je wprowadzić od kolejnego sezonu 2011/2012, bo wiadomo że trzeba je dobrze przygotować.

 

Spotkanie rewelacyjne, ale takie coś po prostu śmierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, blitzkrieg to chyba najlepszy komentarz do tego meczu :wink: no i widać, że Anglia ma coś wspólnego z Australią [ ; a o nieuznanej bramce dla anglików to nawet nie ma co mówić... chyba i tak by im to nie pomogło, ale... ja nie wiem, co jest przeciw temu [ok, wiem [ ; - $$$], aby wprowadzić wsparcie dla sędziego, sędziów skorzystania z powtórki w niejasnych sytuacjach, tym bardziej gdy spotkania rozgrywane są na najwyższym szczeblu jakim niewątpliwie są mistrzostwa świata, eh, ta FIFA to chyba podobny beton do naszego PZPN'u :???:

 

 

edit:

 

Ładnie sobie historia zakpiła z anglików, choć trochę się poprawiła, żeby nie było wątpliwości, ale nawet i to nie wystarczyło jak widać :oops: naprawdę niesamowity zbieg okoliczności:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=tIhQF9wl-fs

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie oglądałem meczu, nie wiem czy Niemiaszki zasłużenie wygrali (czytam tu o golach ze spalonych - oglądałem braki po 1 razie i na szybko nie zauważyłem), ale "dzięki" temu wypaczeniu wyniku przez sędziego Anglicy będą mogli spokojnie tłumaczyć niepowodzenie na mundialu, na którym przecież w pierwszych 3 meczach zagrali żenująco i absolutnie nie zasługiwali na fazę pucharową jak na drużynę/ligę jaką mają.

Aczkolwiek zwycięzcy by się nie sądziło gdyby zdobyli puchar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny z****** mecz przez sedziowanie.

 

Tylko czekac kiedy ktorys zawodnik meksyku ladnie potraktuje messiego na czerwona kartke lub sedziego. Jest 59minuta i jestem ciekaw takiego proroctwa... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglia - NiemcyMimo nieuznanej bramki angole mogli sie schowac... Niemcy pojechali ich w bambuko tak ze az szkoda gadac. Zespol pelen gwiazd, szkoda ze obrona taka ze Niemcy sie bawili

 

Gdyby sedzia nie walil mowiac brzydko w hu.a to mecz mogl wygladac zupelnie inaczej. Inaczej sie gra (dotyczy obu druzyn) jak sie przegrywa/wygrywa a inaczej jak sie remisuje. Zwlaszcza w fazie pucharowej gdzie mamy przyslowiowy woz albo przewoz... To co wyprawiaja sedziowie to jest po prostu kpina, nie potrafie zrozumiec dlaczego sedzia nie cofnal decyzji o bramce ze spalonego. Zwlaszcza ze po ostrych protestach Meksyku sedzia zaczal konsultowac sytuacje z liniowym ktory najprawdopodobniej dostal droga radiowa informacje potwierdzajaca spalonego. Zenua na calej linii. Jak tak dalej pojdzie to te mistrzostwa przejda do historii, niestety w negatywnym swietle.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostateczny czas na rewolucyjne zmiany w kwestii sędziowania, tak dalej być nie może.

Jestem ZA a nawet PRZECIW.

ZA- to oczywiste- widzowie oglądający spotkanie znaczy mecz w TV widzą więcej niż arbiter znaczy sędzia ;-)- powtórki, zwłaszcza slow-motion rządzą.

PRZECIW- następna duża impreza będzie u nas- w związku z tym, to my będziemy odpowiedzialni za premierę nowych rozwiązań... a to, znając polskie realia źle wróży.

 

BTW- i po co była ta narada głównego z liniowym- wystarczyło żeby główny w telebima looknął. ŻENUŁA!

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...