Skocz do zawartości
kelcior

Mistrzostwa Świata w RPA 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby sedzia nie walil mowiac brzydko w hu.a to mecz mogl wygladac zupelnie inaczej. Inaczej sie gra (dotyczy obu druzyn) jak sie przegrywa/wygrywa a inaczej jak sie remisuje. Zwlaszcza w fazie pucharowej gdzie mamy przyslowiowy woz albo przewoz... To co wyprawiaja sedziowie to jest po prostu kpina, nie potrafie zrozumiec dlaczego sedzia nie cofnal decyzji o bramce ze spalonego. Zwlaszcza ze po ostrych protestach Meksyku sedzia zaczal konsultowac sytuacje z liniowym ktory najprawdopodobniej dostal droga radiowa informacje potwierdzajaca spalonego. Zenua na calej linii. Jak tak dalej pojdzie to te mistrzostwa przejda do historii, niestety w negatywnym swietle.

 

 

A podobno Anglia to najrowniej grajaca druzyna...

Jakos potrafili sie zebrac po nieuznanej bramce.. wiec co tu mialo sie zmieniac?

Niemcy poprostu potrafili wykorzystac sytuacje i tyle. Dla mnie bez roznicy czy ten mecz skoczylby sie wynikiem 4:1, 4:2 czy 7:3. Szkopy zagraly lepiej, zdecydowaniej i zasluzenie wyslali do domu zadufanych Angoli. Z reszta tak naprawde Anglicy nic w tych mistrzostwach nie pokazali ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

BTW- i po co była ta narada głównego z liniowym- wystarczyło żeby główny w telebima looknął. ŻENUŁA!

 

I tak też się stało. "Looknęli" w telebim wraz z całą drużyną Meksyku i resztą widzów na stadionie :lol2: Problem w tym, że podjętej decyzji sędzia nie może zmienić! I dlatego była taka sytuacja, sędziowie wiedzieli, że popełnili błąd (nieszczęsny telebim im to pokazał) i absolutnie NIC nie mogli z tym zrobić! Dlatego w Premiership jest zakaz pokazywania dyskusyjnych sytuacji na stadionowych telebimach :lol:

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak też się stało. "Looknęli" w telebim wraz z całą drużyną Meksyku i resztą widzów na stadionie :lol2: Problem w tym, że podjętej decyzji sędzia nie może zmienić! I dlatego była taka sytuacja, sędziowie wiedzieli, że popełnili błąd (nieszczęsny telebim im to pokazał) i absolutnie NIC nie mogli z tym zrobić! Dlatego w Premiership jest zakaz pokazywania dyskusyjnych sytuacji na stadionowych telebimach :lol: pzdr

 

Jak to nie moze jak moze, do chwili rozpoczecia gry od srodka boiska sedzia moze cofnac decyzje o uznaniu bramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam bardzo na mecz Słowacja Holandia. Jak Słowacy zagrają tak jak z Włochami bedzie zajebiste spotkanie.

 

Imho juz w meczu z wlochami grali na 110 procent, a na holandie 150 im nie wystarczy ;) obstawam 4:1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w Premiership jest zakaz pokazywania dyskusyjnych sytuacji na stadionowych telebimach :lol:

pzdr

 

Na kazdym meczu jest zakaz pokazywania dyskusyjnych sytuacji na stadionowych telebimach.

 

Ale i tak najwieksza wpadka sedziowska wczoraj byla koszula Listkiewicza :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie Brazylijczycy zagrali jak powinni, co widać po wyniku :smile: jeśli zagrają podobnie z holendrami no to...

 

 

Ciekawe, co będzie jutro... coś czuję, że wieczorny mecz skończy się na rzutach karnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie smutno patrzeć, o czym ty mówisz? Mecz był atrakcyjnym widowiskiem, jedyny incydent to ta nieszczęsna bramka, jak już jonathan wspomniał. Bardzo mi się podobała gra Niemców i mimo iż nie darzę ich szczególną sympatią (w zasadzie, to nie ma takiej drużyny którą faworyzowałbym ponad inne) to życzę im jak najlepiej bo swoją grą po prostu na to zasługują.

 

Wracam do pisania. Dwa miesiące przerwy wystarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie smutno patrzeć, o czym ty mówisz? Mecz był atrakcyjnym widowiskiem, jedyny incydent to ta nieszczęsna bramka, jak już jonathan wspomniał. Bardzo mi się podobała gra Niemców i mimo iż nie darzę ich szczególną sympatią (w zasadzie, to nie ma takiej drużyny którą faworyzowałbym ponad inne) to życzę im jak najlepiej bo swoją grą po prostu na to zasługują.

 

Wracam do pisania. Dwa miesiące przerwy wystarczą.

 

Dokładnie! Widać, że koleżanka Silvana była za Anglikami :). Ja też nie przepadam za Niemcami ale po prostu niech wygra lepszy, dobrze grają to niech mają. Ja widzę Niemców w finale. Uznajmy, że mecz z Serbią był wypadkiem przy pracy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gwiazdy" wracają/wróciły do domu- w nawiązaniu do skąd-inąd świetnej reklamy Nike (zdaje się, że Nike- nie pamiętam): Ronaldo nie będzie miał pomnika, a Roney z brodą w przyczepie resztę życia spędzi :-).

Pozostał Messi- ten skromnie, tylko chipsy (jeszcze go nie zepsuli) więc gra nadal ;-).

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania-Portugalia

Mecz średnio ciekawy, stałe ataki Hiszpanów i kontry Portugalczyków, z tym że ci pierwsi nie mieli zbytnio pomysłu na grę i przez duzą część meczu napie**li z dystansu. David V. pokazał się z dobrej strony , nie tyle bramką co dużą aktywnością na boisku i świetnymi strzałami, C.Ronaldo już tak nie błyszczał, co dostał piłke to nieudany rajd w kierunku bramki choć pare zagrań mu wyszło ładnie.

Z całego meczu najbardziej irytujący był komentator, poprostu nie mam pojęcia skąd czerpie te metafory*.

 

 

 

* "Tak jak XX lat temu Hiszpanie podróżowali by poznać inne kultury tak teraz nasi piłkarze mieli 15minut by poznać samych siebie" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dobrze, że dwa dni przerwy, bo już za dużo tej piłki, mimo iż nie oglądam każdego meczu. Przy takiej ich jakości wyraźnie za długi ten turniej. Fracja '98 zdecydowany nr 1, Niemcy '06 tuż za nim, i sie to raczej nie zmieni nawet jakby wszystkie pozostałe mecze były genialne. A jesli odpadną Niemcy, Holandia i Ghana to nie wiem nawet czy dotrwam do końca, bo samych latynosów mi sie oglądać nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia gra piekna pilke i to im bede kibicowal, ale postawilem na holandie bo byl lepszy kurs :lol: szanse imho fifti fifti, ale wydaje mi sie, ze holandia jeszcze nie pokazala co tak naprawde potrafi... bo nie musiala. Za to wszystkie mecze bardzo pewnie wygrywali od poczatku do konca kontrolujac gre ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kkNd! masz imho-chorobę? ;)

Jeśli Robben będzie grał od pierwszej minuty to Holandia ma szansę, i to im będę kibicował, Brazylia to dla mnie już stereotyp pięknej gry, z 10 lat temu respektowałem ich kiedy grał Ronaldo i Rivaldo :) Chociaż dziś też w sumie im nie brakuje gwiazd...

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka masakra? Przereklamowane/przepłacane/przeceniane "gwiazdy" dostawały lekcję nowoczesnej piłki i tyle. Styl gry milionerów zgrabnie podsumował słynny Niemiec: "kick and rush" (omal nie wywołał pospolitego ruszenia tą wypowiedzią :lol2: ).

 

Jeszcze to żałosne studio BBC. Nawet po ostatnim meczu stawiali "ogra" w szeregu z Messim, Xavim, Iniestą :unsure: Jednym słowem ŻART :lol: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arjen Robben - boziu czemu ten patalach jeszcze jest na boisku. dostaje pilke w pole karne i nie wie co dalej. zawiesil sie dzisiaj czy co?

Mecz ogolnie brzydki, za duzo fauli jak na 1 polowe ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robben przez to 'jak nie on to kto' chyba zapomniał o tym, że można pod polem karnym podawać lepiej ustawionym zawodnikom. O strzałach z pierwszej piłki nie wspomnę. Dużo fauli, dużo chaosu, nie podoba mi się. Mimo wszystko liczę, że Holandia cudem to wygra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...