Skocz do zawartości
ath

Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TornadoNew

Więc 16 wychodzi demko FIFY 11 na PC, wiecie może z jakiej strony będzie można na pewno pobrać tą gierke ? Sory, że tak nudze o tym ale jaram się na tą gre jak szczyrbaty na suchary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom nie jest taka zła ta fifa :) ale nie chodzi płynnie...

 

Jednak po wyłączeniu AA i VSync gra płynie. Reszta na high 1920x1200. Teraz to się gra! Wcześniej porażka, ale jak jest ultra płynnie to Demo PES-a dla mnie nie istnieje :) Fifa je pozamiatała, mówi to PES maniak. Naprawdę jak fifa płynnie chodzi to wszystko jest genialne :) Kupuję fifę! PES bye bye. Może ten czar pryśnie po kilkunastu meczach ale na obecną chwilę to fifa niszczy nowego pes-a. Animacje są genilane, kolize tak samo! Dla tych co się boją niesoczystych strzałów (też takie miałem obawy) to można te obawy wrzucić do kosza! strzały są wyśmienite również! Wreszcie porządna gała na pc-ta! Ci co uwielbiali PES6 i starsze odsłony będą wniebowzięci! (jak nie grali w next-gen fify na konsoli) Ma to coś, że się chce grać i grać, konstruować za każdym razem inne akcje, nie można się oderwać.

 

Link do dema: http://bit.ly/a6hTLf

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę :D Ale tego się opisać nie da! Jak nie grałeś na konsole to dostaniesz szoku i zobaczysz w jakim ciemnogrodzie żyłeś z peesem > 6!

 

Kolizje są genialne! Animacje to mistrzostwo świata! Fizyka piłki cudowna! Grafika piękna! Rzuty wolne można na fifnaście kombinacji rozgrywać (coś pięknego)! Zwody są genialnie i zarazem w cale nie łatwo jest je wykonać i obejść przeciwnika! Podania są wyśmienite, idą dokładnie w tym kierunku gdzie chcieliście kopnąć, czy to do bliższego czy dalszego zawodnika (co w cale nie znaczy, że je łatwo wykonywać)! PES w każdym tym aspekcie jest 100 lat za murzynami. To są niezaprzeczalne fakty. Koniecznie musi Wam gra chodzić "ultra płynnie", aby docenić to wszystko.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności z next-gen fifką na konsole. Nowy pes, pograło się kilka meczy, ale znowu to wrażenie, że nie ma się ochoty na więcej. Demo fifki w drodze, dlaczego oni tak późno to wydali na pc i karmili nas tym wcześniejszym syfem ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, ale ja już zamówiłem preorder :) Aż sam w to nie mogę uwierzyć. Mój pierwszy preorder w życiu i to fifa. Jeszcze kilka lat temu jakby mi ktoś powiedział, że kupie w preorderze fife to bym śmiechem mu w twarz wybuchnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, ale ja już zamówiłem preorder :) Aż sam w to nie mogę uwierzyć. Mój pierwszy preorder w życiu i to fifa. Jeszcze kilka lat temu jakby mi ktoś powiedział, że kupie w preorderze fife to bym śmiechem mu w twarz wybuchnął.

 

Kurcze, sciagalem z linka podanego przez Ciebie - dzieki, super transfer, ale tak sie zastanawiam ... czy ja sciagnalem te sama gre? ;)

 

Piszesz, ze grafika jest piekna a jak odpalilem - wszystko na max., MSAA 4, 1680*1050 - to myslalem, ze to rok 1999 ;) Ale wiadomo, ze nie sama grafa czlowiek zyje ... mnie ciezko sie przerzucic z PES 6 - pelna swoboda i kontrola nad zawodnikiem, aczkolwiek zycze Wam milej zabawy z gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ojejku to go lepiej odmow, a zamow sobie klocka :P o gameplayu sie jeszcze nie wypowiadam bo spedzilem z gra 5 min, ale poziom graficzny jest imho gorszy niz w xboxowej fifie 10... widocznie wspolczesne karty graficzne ciagle nie sa sobie w stanie poradzic z renderowaniem trawy np... ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@e-tomek przesadzasz z tym 1999 ;) Znajdź sobie screeny z jakiejkolwiek gry z tego roku, to się przerazisz. Pisałem piękna bo jest taka jak powinna być, nic więcej mi (i myślę, że innym też) do szczęścia nie potrzebne jeśli chodzi o grafikę w grze piłkarskiej. Jeśli chodzi o swobodę zawodnika vs pes6 to bym się kłócił, w fife11 właśnie jak w żadnym innym PES-ie po 6 edycji nie czuć takiej swobody jak w tej fifie. Zawodnik robi dokładnie to co chcę, mogę przerywać każdą animację płynnie, zmieniać kierunki swobodnie, responsywność kontrolera jest błyskawiczna, naprawdę nie wiem co można chcieć więcej...

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja na razie nie bardzo mogę pobrać demko fifki, bo moje łącze pracuje nad innym projektem, ale jak tak się dłużej pogra w pes to tragedii nie ma, nawet zaczyna coś ładnego wychodzić. Rozumiem, że jak już zagram w fife to czym prędzej odwołam wszystko co tutaj napisałem i od tej pory nawet kijem nie dotknę pro evo. :]

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejna Fifa, w której wygrywa się 3-4 do 0 w pierwszej połowie grając na klawiaturze?

 

Poziom trudności w opcjach jest zablokowany na 'Amateur', no i rzeczywiście jest za łatwo, to fakt, na dwie akcje pierwszej połowy pod rząd miałem dwie brameczki, więc..., choć ja gram na padzie, ale i tak ogólne wrażenie po samej grze jest zdecydowanie pozytywne, w końcu coś naprawdę nowego jeśli chodzi o PC :D

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem kilka meczy i mogę stwierdzić, że rzeczywiście fifa 11 bardzo przypomina ubiegłoroczną fifkę na xbox360. Te same ruchy piłkarzy, taki sam sposób konstruowania akcji, podobna grafika, więc jak ktoś grał na konsolach, to będzie w domu. Z tego co zauważyłem, to tylko karne strzela się inaczej niż w ubiegłorocznych wydaniach konsolowych. Natomiast zmiana miedzy fifa 10 pc a tym demem jest kolosalna, oczywiście na korzyść tej nowszej

Poziomu trudności w demie zmieniać nie można, jest ustawiony na amator, podobnie jak długość połowy sztywno ustawiona na 3 minuty. Ale jak komuś za łatwo, to tak jak już ktoś wspomniał, można zmienić w ustawieniach podania i strzały na poziom "ręczny" i już jest duuużo trudniej. Zresztą w pełnej wersji poziomów trudności będzie pewnie 5 i każdy znajdzie coś dla siebie. Ja jestem tym demem zaskoczony na plus, a to przecież tylko mała tego co zaoferuje pełna wersja. Szczęśliwie mam urodziny 5 dni po premierze i już wiem jaki prezent szepnąć żonce ;-)

Edytowane przez Stanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem, kontrolsy poustawiałem, niecałą jedną połowę gram i musiałem alt-tab, banan na twarzy, wystarczy za komentarz. :D

 

Jeśli da się konstruować taki akcje, jakie zaplanuje się w głowie i to wychodzi to znaczy, że ta gra jest na prawdę dobra.

 

3 meczyki za mna - król jest tylko jeden. EA dlaczego tak późno wydaliście to na pc ? Lepiej późno niż wcale. Pes uninstall, na full wersję raczej nie chcę patrzeć. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyłączcie sobie koniecznie w sterowaniu wszystkie asysty! Czyli na sterowanie ręczne. Wtedy jest znacznie trudniej :). No i w demie AI ma poziom amator. Zgadzam się, że król jest tylko jeden i jest nim fifa :)

 

Wyszedł tweak do dema: http://www.fifa-infinity.com/?p=833#more-833 . Na poziomie professional z wyłączonymi asystami i automatycznymi zmianami mam problemy wyjść z połowy boiska :D

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Działa w demie AA? Bo nie wiem czy próbować grać w to na plaźmie 50"... World Cup 2010 na PS3 raził po oczach aliasingiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyłączcie sobie koniecznie w sterowaniu wszystkie asysty! Czyli na sterowanie ręczne. Wtedy jest znacznie trudniej :). No i w demie AI ma poziom amator. Zgadzam się, że król jest tylko jeden i jest nim fifa :)

 

Wyszedł tweak do dema: :: FIFA 11 PC DEMO | Patch from Community :: | FIFA INFINITY - SEE WHAT WE CAN DO ^^ . Na poziomie professional z wyłączonymi asystami i automatycznymi zmianami mam problemy wyjść z połowy boiska :D

 

Bez pada i analoga chyba nie ma co bawić się bez asyst.. ? Mój coś nie lubi się z w7, chyba będę musiał kupić wireless od x360.

Teraz nawet na proff. da się już fajnie pograć, AI na dobrym poziomie, mega fun z każdego meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość TornadoNew

Wyszedł może jakiś pliczek, który zmienia poziom trudności ? Tzn. nie tylko zachowanie piłkarzy ale i bramkarzy, którzy efektowniej i efektywniej się rzucają itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...