Skocz do zawartości
ath

Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

@TornadoNew U mnie jest lepiej, na pewno więcej niż 15 fps ;p Ale różne można opinie w necie znaleźć. Oczywiście jest i pl komentarz i angielski i jeszcze inne chyba. Możesz wybrać menu po PL a komentarz angielski.

 

@ath 5 vs 5. Jak wchodziłem w grę drużynową to było 5 slotów na jedną stronę i 5 na drugą. Gra balansem ciała o której wspominałeś, że nie wychodzi Ci to trzeba wciskać RT+LT :) Wtedy piknie ciałem kiwamy.

 

EDIT:

 

Wgrajcie sobie tego (topic na evo-web) moda umożliwia on zmianę LOD-a i Advanced Graphic Settings. Podobny plik był do dema. Jest Readme.txt, więc radzę się zapoznać. W domyślnej konfiguracji autor podniósł LOD z 1.0 (EA high settings) na 5.0 i wyłączył wszystkie zbędne PostFXs, czyli np rozmazanie dalszego tła na zbliżeniach, dzięki temu obraz jest ostrzejszy, widać to np przy wejściowych cut-scenkach, replayach itd (nie wszystkim się to może podobać ale zapewne większości ;) i wydajność większa. Po przetestowaniu IMHO wygląda wszystko znacznie lepiej, więcej detali nawet na zbliżonych kamerach i płynniej!

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość TornadoNew

Dzisiaj kupiłem w Empiku. Później napisze co sądze o grze bo mam ją dopiero 15 minut xD.

 

 

Już mam 1 pytanie... Czy podczas treningu kiedy np. robie sobie rzuty wolne cała druzyna na całą druzyne, to czy można wziąć powtórkę ? Wiecie Instant Replay :D ?

 

Jest takie coś na treningu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrajcie sobie do tego moda co podawałem, ten plik. Trochę go zmodyfikowałem :) LOD jest ustawiony na 100.0 (detale zawodników, piłki itd są teraz przewypaśne) i ustawiłem "PostFX_AutoExp" na 1 co jeszcze zwiększyło płynność. Plik należy podmienić w x:\fifa11\Game\data\fifarna\lua\. Jest teraz idealnie jeśli chodzi o detale i płynność gry!

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrajcie sobie do tego moda co podawałem, ten plik. Trochę go zmodyfikowałem :) LOD jest ustawiony na 100.0 (detale zawodników, piłki itd są teraz przewypaśne) i ustawiłem "PostFX_AutoExp" na 1 co jeszcze zwiększyło płynność. Plik należy podmienić w x:\fifa11\Game\data\fifarna\lua\. Jest teraz idealnie jeśli chodzi o detale i płynność gry!

 

Chętnie był podmienił ten plik, tylko u mnie nie ma w katalogu data podkatalogów fifarna\lua. Są tylko loc, movies i ui.

Ogólnie grafika mnie nie zachwyca, a szczególnie wygląd trawy, no i te rwane powtórki. Jednak w ubiegłorocznej edycji konsolowej wyglądało to dużo lepiej, a niby fifa11 pc bazuje na tym samym silniku.

Edytowane przez Stanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość TornadoNew

Proszę, niech mi ktoś odpowie. :D

 

 

 

 

1. Jak włączyć powtórkę kiedy strzelimy z rzutu wolnego na treningu 11 vs 11.

2. Jak wbijam do gry to na początku mam arenę z Kaką, jak go zmienić np. na CR7 czy kogoś innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sklepowa wersja wydaje sie troche bardziej dopracowana od dema. Chociaz replay'e/highlight'y caly czas potrafia lekko haczyc, ktos wie czy to problem tylko radeonow ? U mnie na q9550 @ 3.8 ghz i hd5870 ten problem czasem wystepuje. No a druga rzecz zwiazana z replay'ami to brak mozliwosci zapisu na dysku :| Grrrr, przeciez to bylo juz w Fifie 98! Ogolnie jednak gra sie bardzo fajnie - musze troche wiecej czasu nad gra spedzic, zeby moc wiecej powiedziec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z tą fifą jest jednak nie tak, bo po paru dniach grania w karierę strasznie wieje nudą. Każdy mecz jest podobny, a strzelanie bramek nie sprawia satysfakcji. Niby wszysto pięknie się na poczatku wydawało (animacje itp...) ale teraz nawet nie zabardzo chce mi się grać. Pozatym też tak macie że w karierze każdy mecz odbywa sie w nocy w porze deszczowej (chyba jakiś bug).

 

P.S

Dziś zagrałem w pełną wersje pes'a 2011 i powiem Wam że demo było skopane na maxa. Pełna wersja to dla mnie jakby inna gra niż demo(strzały teraz są super dopracowane, wkońcu nabrały mocy i celności, obrońcy grają lepiej, niema już tak dużo fauli w środku boiska co w demie ). Jednym słowem mam większa ochotę grać w PES'A niż w Fifę, a dopiero co tak psioczyłem na piłkę od Konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpiszę się pod przedmówcą obiema nogami :). Full PES 2011 to zupełnie inna rozgrywka niż w demie. Poprawiono dosłownie WSZYSTKO. Piszę to w tym temacie, gdyż zapewne wielu z Was postawiło "krzyżyk" na PES po tym co zobaczyli w demie. Jak kilka stron temu pisałem,że bardzo dobra w tym roku FIFA zadomowi się mocno na pecetach tak teraz muszę to odszczekać. KONAMI zrobiło GIGANTYCZNY postęp w stosunku do zeszłorocznej edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Full PES 2011 to zupełnie inna rozgrywka niż w demie. Poprawiono dosłownie WSZYSTKO. Piszę to w tym temacie, gdyż zapewne wielu z Was postawiło "krzyżyk" na PES po tym co zobaczyli w demie.

 

Niech pełna PES będzie genialny, ale dla mnie demo to dno... to co mam pirata ściągnąć, bo producent nie umie dobrze zrobić dema po raz kolejny?

 

Wie ktoś jak wyłącza się asysty na klawiaturze? Bo mnie "wywala" na boisko z Kaka jak włącze menu z ustawieniami kontrolera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł już patch na kamerkę o której wspominałem wcześniej, ale zapomniałem linka wrzucić release-a ;). Polecam Dynamic. Grałem już sporo meczy online i gra jest bez lagów i żadnych opóźnień.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Czy da sie stworzyc na jednym cdkeyu dwa profile do gry online ? Np. w przypadku Diablo 2 mozna miec wiecej niz jedno konto a w Fifie kiedy na nowym koncie podaje moj cdkey pisze "Wprowadz prawidlowy kod". Cdkey jest przypisany do mojego konta EA ? W takim razie jak to usunac ? Jak odzyskac CDkey lub przeniesc go na inne konto ? Bo chyba w przypadku kiedy mi znudzi sie gra online brat bedzie mogl na nim grac ale nie na moim nicku czy profilu. Strasznie niejasne dla mnie jest to polaczenie z kontem EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

króciutka recenzja Fify wg. MNIE.

Grafika: Gra może i ma ładną w miarę grafikę, ale jest totalnie HERMETYCZNA. Jak dla mnie to typowa Fifa - wszystko jest plastikowe, linie boczne są nieskazitelnie gładkie (robione w paincie?), zawodnicy jakoś dziwnie reagują momentami na przyjęcia piłki. Na moim sprzęcie przy maksymalnych detalach gra potrafi niemiło chrupnąć z nie wiadomo jakiej przyczyny. kamery strasznie dziwne - praktycznie żadna mi nie pasowała. Brak mi kamerki ze środka boiska z dość wysokiej odległości. Transmisyjna zdecydowanie za daleka, dynamiczna za blisko.

Dźwięk: nie ma zbytnio się co czepiać - okrzyki są, Szpaku jest. Ale do PESa 6 z dodatkowymi Enchantami nawet się nie zbliża.

Technikalia: Ustawienia sterowania to istna mordęga - po przyzwyczajeniach z PESów musiałem 3 razy z gry wychodzić aby ustawić dobrze w pada w tym idiotycznym menu. Widać że to ewidentny port z konsoli. Szkoda że PES również ma takie durne menu.

Rozgrywka: Mecze na poziomie PRO są żenująco łatwe (jeden prosty patent - granie w uliczkę i taktyka 4-3-3). Dopiero wyżej już można się coś pobawić. Rywalizacja z drugim człowiekiem - mało dynamiki, gra bardziej mnie męczyła niż bawiła.

 

jutro popróbuję jeszcze się z nią pobawić, jutro również dostanę PESa2011 w łapki i też go postaram się skwitować. Po waszych głosach stwierdzam, iż zawiodłem się na waszym guście :D Myślałem że to będzie rewolucja - jak dla mnie to ewolucja, i to nie pełna.

 

ocena za całokształt - 6+/10 (po rozegranych ok. 20 spotkaniach (15vsPC, 5vsKumpel)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, praktycznie wszystko już jest z deszyfrowane jeśli chodzi o content fifa 11 na pc ;)Nawet gameplay można modyfikować! Zobaczcie co się właśnie pojawiło:

 

FIFA 11 PS3/XBox360 Gameplay Patch for FIFA 11 PC

Version Beta 1.0 - Hybrid Gameplay by Doctor+ Productions

New feature of FIFA 11 PS3 now added on FIFA 11 PC! Gameplay and AI totally improved!!!! Ball phisics really nice!!

Gameplay time & game is a real match!

360° Fight For Possession

True freedom in man-to-man interactions, transforming physical play from individual lateral jostling to full 360° collisions involving multiple players.

Personality Plus

Personality + sees a footballer’s performance on the pitch mirrored authentically in game, differentiated and replicated for every player’s skill-set. New body types and player models will further help identify players. Personality+ at every position on the pitch reinvents how players look, and perform – on and off the ball.

Pro Passing

A new passing system where pass accuracy is determined by a gamer’s ability on the control pad, and player skill, situation and urgency on the pitch. Poor decisions or over/under striking the ball will mean error-prone outcomes. New types of passes such as swerve passes will enable players to make a safer and more effective play.

 

Soccer Gaming Forums - View Single Post - FIFA 11 PS3 Gameplay Patch for FIFA 11 PC by Doctor+ Productions

Pewnie to ściema, ale może Fifa 11 na pcta po modach będzie bardziej przypominała to co na konsoli (zwłaszcza AI) w niedalekiej przyszłości :)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś testował patch na gameplay, który podałem wcześniej ? FIFA 11 PS3 Gameplay Patch for FIFA 11 PC - Hybrid Gameplay by Doctor+ Productions. Ja go właśnie przetestowałem i bardzo pozytywne wrażenia mam, zresztą jak inni, którzy go spróbowali, jest znacznie lepiej niż default od EA, Barca gra jak Barca, Chelsea gra jak Chelsea, AI rozgrywa akcje znacznie bardziej różnorodnie, strzela z dystansu, walka bar w bar lepsza (bardziej wymagająca), AI używa tak jakby podań 'manualnych', strzały inne, nie ma już tego sztucznego pressingu przez AI, ogólnie wszystko na +, wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie moze jakas stronke z opisem gameplay'u na pc ? Szukam jakis tutoriali do manualnych strzalow, rzutow wolnych itp a narazie jedyne co znalazlem to filmiki na youtubie. Przydaloby sie jakies dobre zrodlo z opisem mechaniki gry - sporo juz gram a nie opracowalem metody na celne i mocne strzaly, ktore nie leca w srodek bramki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1920x1080 i AAx2 zabija mój sprzęt, zwalnia animacja i gra dostaje czkawki, bez AA jest OK.

 

ojejku - dobra robota z tym configiem grafiki.

 

To dziwne u mnie na HD4850 z aa2x (standardowy config) 120fps .. bez 180-220.. na powtórkach odpowiednio 60-80 oraz 80-100fps, czyżby proc Ci ogranicza?  Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...