Skocz do zawartości
slavok

Sonisphere Warszawa pytanie o parkingi !?!

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest pytanie, wybieramy się na koncert samochodem... co za tym idzie trzeba gdzieś furaka zostawić, macie jakieś pomysły bądź miejscówki w miarę blisko Bemowa gdzie można zostawić samochód ?? może jakiś parking pod supermarketem czy coś ? planujemy dojechać gdzieś na 18 godzinę więc nie będzie to od rana w szczycie, jak to było na AC/DC dało się dopchać gdzieś na parking ? w pobliżu jest podobno tesco, co o tym myślicie?

Oczywiście chodzi o Bemowo

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluczowa sprawa jest taka, od której mańki będziecie do Wawy wjeżdżać...

 

Ogólnie jeśli nie masz VIP-passa, a co za tym idzie miejsca parkingowego i wjazdu od zupełnie innej strony, to gorąco polecam pozbyć się samochodu w cholerę gdzieś daleko ;) Dosłownie na przeciwko lotniska jest co prawda parking Carrefoura + wielopoziomowy parking multipleksu, ale to będzie wszystko zabite do 18. (BTW, dopiero o 18 wbijacie? Omijając chyba 3 zespoły? To się nazywa rozrzutność ;) ). Dodatkowo główna ulica w okolicy (Powstańców Śląskich) przechodzi właśnie częściowy remont i nie wiem czy zamierzają go skończyć do środy - jeśli nie to będzie masakra większa od AC/DC. Tak czy inaczej - bez sensu jest podjeżdżać furą pod samo lotnisko. Bemowo jest dobrze skomunikowane. Jak jedziecie od południa to zostawcie samochód (park&drive) przy końcowej stacji metra (Kabaty) i przejeźdźcie metrem na Młociny (końcowa stacja północna), potem jakieś 5 min tramwajem i jesteście pod lotniskiem. Jak wjeżdżacie inaczej do Wawy to też zostawcie furę na jakimś park&drive i przesiadajcie się w tramwaj. Samochodem jak będzie korek to nic nie wykombinujecie, bo głównych ulic nie sposób objechać jak się nie zna bardzo dobrze okolicy.

 

EDIT:

http://ztm.waw.pl/index.php - poza tym powstaną specjalnie na koncert nowe połączenia.

Edytowane przez und3r
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze jestem spod samego lotniska.

 

Remont powstancow zakonczony, byla to tzw. weekendowka.

 

Wiekszego problemu z zaparkowaniem nie bedzie -> jak byl koncert AC/DC to cale bemowo zamienilo sie w parking i wieksze ulice byly polowicznie/calkowicie zamkniete. Jednakze ja bym pamietal ze jednak ludzie sporo rozrabiaja w drodze na i po koncercie. :angry:

 

Ja bym zostawil samochodz gdzies na osiedlu przy ulicy Lancewicza badz Dynarska. Blizej bedzie nieciekawie.

 

Mozesz sprobowac zaparkowac samochod wzdluz ulicy powstancow slaskich jesli przyjedziecie wczesnie. Praktycznie na calej dlugosci wzdluz glownej 4 pasmowej drogi jest betonowy pas startowy o duzej szerokosci gdzie mozna zostawic samochod. Jednakze bedzie pewnie takze spory ruch.

 

Przy bezpiecznym wariancie, sa parkingu strzezone osiedlowe wzdluz powstancow slaskich, dobrze widac na zumi na hybrydzie w okolicy skrzyzowania Wroclawska z Powstancow slaskich.

 

Alternatywa mysle ze bylby takze parking przy leclerku przy ulicy Aspekt z Wólczyńśka.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszego problemu z zaparkowaniem nie bedzie -> jak byl koncert AC/DC to cale bemowo zamienilo sie w parking i wieksze ulice byly polowicznie/calkowicie zamkniete.

 

No nie wiem czy to jest plus jak gość przyjeżdża o 18 ;)
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wracalem o 19:20 wzdluz lotniska z pracy kiedy byl koncert AC/DC nie bylo az tak zle, fakt wszedzie zastawione, ale spodziewalem sie kompletnego paralizu. Nawet bylem zdziwiony ze udalo mi sie przejechac moim tempem z zoliboza pod macdonalda przy wroclawskiej rowerem mimo tabunow ludzi ;)

 

Ale koncert byl niesamowity... na kawy malo mi monitor nie wypadl za okno (ustawiony na parapecie!) kolo 22... Caly blok wpadl w wibracje jakby to bylo trzesienie ziemi. Jak zyje, koncert Jacksona itp. to takich cudow nie widzialem aby byla burza w szklance 'wody'.

 

A wlasnie, ciekawa propozycja postoju moze byc zostawienie samochodu pod kosciolem przy conrada, wjazd przy stacji LPG/kosciola od conrada. Aczkolwiek moze byc zastawione, to mysle ze malo osob odkryje ta miejscowke.

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy to jest plus jak gość przyjeżdża o 18 ;)

 

po prostu nie zależy mi na tym co gra przed Megadeth więc po cholerę się tam pchać wcześniej, zwłaszcza, że do wawy gnam 350 kilosów hehe, szczerze to jadę tylko ze względu na Slayera i Mete, na mecie byłem w 2004 byłem 2008 i teraz też wypada ;)

 

Dzięki za rady Panowie, zapisze sobie wszystko na kartkach i będziemy szukać, też nie ma się co pchać pod sam stadion - po 1 korki pewnie będą okrutne i bysmy dojechali na 20 :lol: a później wyjechać będzie z pod stadionu też pewnie będzie masakrycznie, więc pewnie tak jak pisał und3r zostawimy samochód gdzieś na park&drive i komunikacją się podjedzie. Rozumiem, że do zostawienia samochodu na P&D upoważnia całodobowy bilet na komunikacje ?

No chyba, że Aurora ustąpi miejsca w ogródku i u niego się samochód zostawi :lol: ;)

 

pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za info

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to jadę tylko ze względu na Slayera i Mete, na mecie byłem w 2004 byłem 2008 i teraz też wypada ;)

 

Oni grają na tych koncertach w ogóle jakieś klasyki, w stylu The Black Album etc. czy same nowości?
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj grają stare klasyczne kawałki ;)

 

o tutaj setlista z Chorzowskiego 2008:

 

Creeping DeathFor Whom The Bell TollsRide The LightningHarvester of SorrowThe Unforgiven...And Justice For AllDevil's DanceDisposable HeroesWelcome Home (Sanitarium)Master Of PuppetsWhiplashNothing Else MattersSad But TrueOneEnter SandmanLast CaressSo WhatSeek and Destroy

była moc :D

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to ma dokladnie miejsce, impreza ofc ;p Pewnie moglbym postawic saabine w poprzek 2 miejsc i zwolnic miejsce jakbys wpadl, tyle ze pracuje do 19. Zas we czwartek mykam do Lublina, w ogole skad jedziecie?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to ma dokladnie miejsce, impreza ofc ;p Pewnie moglbym postawic saabine w poprzek 2 miejsc i zwolnic miejsce jakbys wpadl, tyle ze pracuje do 19. Zas we czwartek mykam do Lublina, w ogole skad jedziecie?

 

we środę czyli 16 czerwca :D jedziemy z Krakowa

 

E, to całkiem przyjemnie. Mnie zawsze odstraszała Metallica bo myślałem, że tam głównie nowe kawałki, które mi niezbyt podchodzą.

 

ee jak by grali tylko nowe kawałki to nie bardzo bym się pchał bo te też mi zbytnio nie leżą, chociaż kilka z death magnetic jest ciekawych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...