Skocz do zawartości
noose

radek 9k PRO podrecanie.... jak ??

Rekomendowane odpowiedzi

witam

szukalem, na forum ale nie znalazlem nic konkretnego :( radek 9k pro kreci sie tak jak tego bez pro ?? i co zrobic jak cos sie skopie (artefakty itp)??

z gory thx za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Twój... ale mój za <span style="color:red;">[ciach!]</span>a się nie kręci... próbowałem wszystkiego, zegary zawsze wracają na default... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że się różni, Radek 9000 Pro ma wyższe taktowanie pamięci i chyba rdzenia, a pozatym Radka bez Pro nie wykręcisz tak jak tego z Pro. Ja swojego wykręciłem 275275@325/325.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, że jest różnica pomiędzy samym 9000, a Pro... ale znowu nie aż tak wielka (mam na mysli ogólnie konstrukcje)...

 

mój idzie 250/200@312/245... ale nie jestem w stanie tego zablokowac, bo ciągle wraca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze takie pytanko..... jakie jest taktowanie standardowe PRO ?

hehe... to się nazywa szczyt lenistwa... ehh... :lol: [sorx, ale musiałem to napisać]

 

a wystarczyło przeczytac dokładnie jedna z wypowiedzi Elktron'a... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że się różni, Radek 9000 Pro ma wyższe taktowanie pamięci i chyba rdzenia, a pozatym Radka bez Pro nie wykręcisz tak jak tego z Pro. Ja swojego wykręciłem 275/275@325/325.

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R9kPro krecie sie bez problemow, lepiej gorzej ale zawsze :) Natomiast o kreceniu R9k(bez pro) jest przyklejony topic na forum podkrecanie (chyba ;)} A o podkrecalnosci R9KPro byl caly temat jakis czas temu o ile mnie pamiec nie mysli jeszcze na starym forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze tam jest bez pro a ja sie pytam z pro. nie wiedzialem, czy tak samo sie je kreci .....

 

btw: nikt mi nie odpowiedzial, co zrobic jak sie zaczna artefakty pojawiac :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze tam jest bez pro a ja sie pytam z pro. nie wiedzialem, czy tak samo sie je kreci .....

 

btw: nikt mi nie odpowiedzial, co zrobic jak sie zaczna artefakty pojawiac :|

sadze, ze zasada krecenia jest taka sama, a co sie tyczy artefaktow to nalezy odkrecac, az przestana sie pojawiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, że jest różnica pomiędzy samym 9000, a Pro... ale znowu nie aż tak wielka (mam na mysli ogólnie konstrukcje)...

 

mój idzie 250/200@312/245... ale nie jestem w stanie tego zablokowac, bo ciągle wraca...

U mnie tez wraca. Ustawie cos, uruchomie 3DSmarka wynik ten sam i ustawienia na powrot sa default. Pewnie trzeba BIOS-a karcie zmienic :(

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PowerStrip

 

patrz podpis. Zadnych modowanych biosow i innych <span style="color:red;">[ciach!]</span>l. Wszio hula piknie. Chlodzony... rowniez patrz podpis i topic CZYM CHLODZICIE SWOJE GRAFIKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PowerStrip

 

patrz podpis. Zadnych modowanych biosow i innych <font color="#FF0000">[ciach!]</font>. Wszio hula piknie. Chlodzony... rowniez patrz podpis i topic CZYM CHLODZICIE SWOJE GRAFIKI

ale człowieku, ty masz 9000Pro, a my cały czas mówimy o tym że mamy problem ze zwykłym 9000... wiadomo, że Pro da się kręcić bez problemu... gorzej jesli mamy bez PRo, niestety żaden z opisanych na forum sposóbów nie pomaga.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze tam jest bez pro a ja sie pytam z pro. nie wiedzialem, czy tak samo sie je kreci .....

 

btw: nikt mi nie odpowiedzial, co zrobic jak sie zaczna artefakty pojawiac :|

 

ale człowieku, ty masz 9000Pro, a my cały czas mówimy o tym że mamy problem ze zwykłym 9000... wiadomo, że Pro da się kręcić bez problemu... gorzej jesli mamy bez PRo, niestety żaden z opisanych na forum sposóbów nie pomaga....

 

Ludzie, <span style="color:red;">[ciach!]</span>a zastanówcie się. To w końcu chcecie kręcić PRO czy BEZ PRO ???

A jak BEZ PRO to przecież jest topic gdzie jest ponad 260 wpisów!!!

 

 

SpiderMan - jakiego masz konkretnie Radka 9000PRO?? Bo mój bracki ma Gigabyte i "podkręcanie" powoduje dokładnie takie efekty jak u Dextera i Noose....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PowerStrip

 

patrz podpis. Zadnych modowanych biosow i innych <font color="#FF0000">[ciach!]</font>. Wszio hula piknie. Chlodzony... rowniez patrz podpis i topic CZYM CHLODZICIE SWOJE GRAFIKI

ale człowieku, ty masz 9000Pro, a my cały czas mówimy o tym że mamy problem ze zwykłym 9000... wiadomo, że Pro da się kręcić bez problemu... gorzej jesli mamy bez PRo, niestety żaden z opisanych na forum sposóbów nie pomaga.... :(

Przepraszam ty slepy jestes?

A w emacie slowo "PRO" to jest pies tak? Nie piernicz kolego. OK?

O kreceniu Radka 9000 bez PRO jest temat rzeka i nie trzeba zakladac nowego :P :twisted:

 

O 9000 Pro niewiele w sumie sie pisalo...

Najpierw sam zacznij czytac :lol: tytul tematu. :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze tam jest bez pro a ja sie pytam z pro. nie wiedzialem, czy tak samo sie je kreci .....

 

btw: nikt mi nie odpowiedzial, co zrobic jak sie zaczna artefakty pojawiac :|

 

ale człowieku, ty masz 9000Pro, a my cały czas mówimy o tym że mamy problem ze zwykłym 9000... wiadomo, że Pro da się kręcić bez problemu... gorzej jesli mamy bez PRo, niestety żaden z opisanych na forum sposóbów nie pomaga....

 

Ludzie, <font color="#FF0000">[ciach!]</font> zastanówcie się. To w końcu chcecie kręcić PRO czy BEZ PRO ???

A jak BEZ PRO to przecież jest topic gdzie jest ponad 260 wpisów!!!

 

 

SpiderMan - jakiego masz konkretnie Radka 9000PRO?? Bo mój bracki ma Gigabyte i "podkręcanie" powoduje dokładnie takie efekty jak u Dextera i Noose....

No ja mam Sapphire. I nic sie nie dziej jak podkrecam, oprocz wzrostu znacznego wydajnosci. Artefaktow brak.

 

Oni maja bez PRO :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PowerStrip

 

patrz podpis. Zadnych modowanych biosow i innych <font color="#FF0000">[ciach!]</font>. Wszio hula piknie. Chlodzony... rowniez patrz podpis i topic CZYM CHLODZICIE SWOJE GRAFIKI

ale człowieku, ty masz 9000Pro, a my cały czas mówimy o tym że mamy problem ze zwykłym 9000... wiadomo, że Pro da się kręcić bez problemu... gorzej jesli mamy bez PRo, niestety żaden z opisanych na forum sposóbów nie pomaga.... :(

Przepraszam ty slepy jestes?

A w emacie slowo "PRO" to jest pies tak? Nie piernicz kolego. OK?

O kreceniu Radka 9000 bez PRO jest temat rzeka i nie trzeba zakladac nowego :P :twisted:

 

O 9000 Pro niewiele w sumie sie pisalo...

Najpierw sam zacznij czytac :lol: tytul tematu. :twisted: :twisted: :twisted:

yyy???? i ty piszesz że ja nie czytam??? a kto napisał odpowiedź Dexterowi, który zacytował mnie gdy ja akurat pisałem o samym 9000??? tam jest dokładnie napisane o co chodzi... no, ale trudno jak skoro ty czytasz tylko tytuł topicu i już na nic więcej nie patrzysz to potem wychodzą takie cyrki... imo bez sensu... :?

 

wiem, że jest topic o kręceniu radka 9000, ale co mi po tym że miał by nawet 1000 wpisów jak żaden z wymienionych sposóbów nie działa (o czym tez pisałem, wcześniej, ale ty przeciez TAK CZYTASZ że tego nie zauważyłes)... no comments :?

 

zresztą jak sam załozyciel tematu nie ma nic przeciwko, naszym wpisom to czemu tobie tak to przeszkadza???? on załozył wątek o 9000PRo, a my napisalismy przy okazji... i w czym problem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro mowicie, ze z PRO i bez PRO sie kreci w ten sam sposob to czytam :) mi nie przeszkadza to, bo moze sie czegos naucze. a czytanie 260 postow jakos :| sami wiecie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam RAD9000PRO i tez mam problem bo mi kontrolki zegarow same przeskakuja i nie bardzo weim co z tym zrobic

AHA mam pytanie czy ktos z was ma moze full wersje Power Stripa, bo ten shareware to ma te beznadziejne tipsy. Moze macie cracki? W sumie program mi sie podoba tyle ze te okienka:) HELP ME

 

Dołączona grafika

To moje cudenko:) jak tylko mu zaloze ZALMANA (tego an HeatPipe) to sei z nim zabawie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...