Skocz do zawartości
Gość Harry Lloyd

Need for Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba sie zgubiłem. A to nie jest najnowszy NFS HOT PERSUIT?

 

Że sie posłużę recką: Need for Speed: Hot Pursuit - Policyjna Gorączka | PurePC.pl

 

edit

 

11:52 i posypało postami ;)

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch:

Download

PC Patch #1 The following issues have been fixed in this patch:

- Quad-core CPU’s crash

- Dreamshots are corrupted in non-16:9 aspect ratios: If you configure your game with a different resolution that yields an aspect ratio that’s not 16:9, dreamshots and snapshots were corrupted. This has been fixed.

- Missing rain, snow and corona effects

- CL Eye driver crashes the game

 

New Features:

- D-Box motion chair support

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie chodziło mi o tego NFS, tylko o najnowszego - Policyjna Gorączka.

 

Haha ha ha haha ha.

 

 

Sorry, nie mogłem sie postrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak: ostatnie zawody w karierze kierowcy masakruja. 70km trasa, prawie kwadrans jazdy. A jeśli jeszcze ktos konczy ten wyscig jako ostatni, na pozostalych ma zloto i w dodatku odsadza reszte na jakieś 30s (czyli tak jak bylo w moim przypadku) to po prostu dostaje esencje tego co zwyklo sie nazywac "need for speed". Gierka jest urocza, pare rzeczy wkurza jak chociazby bezsensowny catch up albo male roznice w prowadzeniu fur, ale mkniecie Veyronem z predkoscia 411km/h przez cale Seacrest County pozwala zapomniec o niedoskonalosciach. IMO bezapelacyjnie najlepszy NFS od lat. Jest to tez dowod, ze czasami warto wrocic do sprawdzonych patentow niz na sile wymyslac jakies cuda na kiju. Prostota rozrywki nie musi oznaczac prostactwa gry.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jeszcze taki problem na ostatnich driverach do ati 10.11, ze po wybraniu wyscigu z mapy gra wychodzi do pulpitu? Przeinstalowalem sterowniki i zaczely sie takie cuda, a nie chce mi sie bawic w powroty do 10.9, skoro wszystkie inne gry dzialaja prawiidlowo.

Edytowane przez SGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"- Missing rain, snow and corona effects"Mhmmm...może w następnym paczu.

 

Deszcz jak najbardziej teraz widac ;) To zalezy jak jest zaskryptowana pogoda w danym wyscigu, na jednym juz widzialem deszcz (po wgraniu patcha). Nie wiem jak z reszta efektow

 

ps. Panowie sprawdzal ktos z was tego moda na kamere z kokpitu? U mnie po wlaczeniu go klatki leca o dobra polowe w dol, nie mam pojecia czemu tak sie dzieje. Chcialem grac z widokiem z kokpitu (mimo ze te nie sa dobrej jakosci) bo swietnie czuc auto, zwlaszcza przy driftowaniu :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzaja skoki FPS. Przez caly wyscig mam 40-55 fps, ale co jakis czas mam skoki jedno sekundowe albo wjezdzaajc pod wiadukt i bedac w cieniu spadaja klatki do 20-25 :/

 

komp jak w sigu, ustawienia:

 

1280x1024, cienie na srednio, motion blur = off, detail textures = on/off (ez roznicy).

 

Ciekawe jakby bylo na Win7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki problem pojawia się nie od wersji 10.11 sterownika, a od tego, że włączyłeś w nim wymuszanie antyaliasingu, przywróć controlled by application i nie będzie Ci wywalać.

 

Dzięki, na to bym nie wpadł, zwłaszcza, ze wydaje mi się, że wcześniej tez tak miałem. Ważne, ze działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem tego NFS-a:P szkoda było pieniędzy liczyłem na lepszą grę przejechałem jedna trasę i na tym koniec. Nuda że tak powiem, jestem bardzo rozczarowany grą ogólnie, nie polecam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie jak długa jest ta gra?

gramy z kumplem w to jakieś 15h i jest coraz trudniej

jest jedna mapka czy wiecej ?

 

ktoś widział jakieś info

 

Giera zajeła mi tydzień gry po 2-3h dziennie czyli jakieś 15-20h. Oczywiście chodzi o zrobienie wszystkie na złoto. Dojście do poziomu 20 w obu karierach to dodatkowe 5h (dłużej się kończy policją, bo po drugiej stronie mamy wyścig, gdzie bez łaski zgarniamy jednorazowo 70.000). Mapa jest jedna, a ilość powtórzeń to tak naprawde kwestia szcześcia - raz robisz za 1 razem, raz po paru próbach. Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby bylo na Win7.

 

Na 7 jest jeszcze gorzej i to wyraźnie. U znajomego (X2 555, HD5770, 4GB) przy powtórce wypadku jest czasem taki drop ze dźwięk się zacina lol - nie ma jak dobra optymalizacja, a pierwszy pacz jest wart tyle co oddajesz w sracz.

 

EDIT

 

@ Krydor

 

Gościu ma 2 os'y więc miałem porównanie. Na 7 są jakby to nazwać takie drobne przycięcia tzn jak popatrzysz na rzeczy z boku drogi to widać nawet przy 55 - 60fps że nie przemijają płynnie tylko co chwila jest taki drobny przeskok/przycięcie. 

 

Btw trzeba by sprawdzić grę u siebie. 

 

EDIt 2

 

Sprawdziłem u siebie sp, gra działa bardzo dobrze, ale po przestawieniu koligacji na 3 jaja(uzycie cpu rozklada sie wtedy w miarę równo po jajkach, wyłączyłem cpu 2), na czterech są momentami dziwne, niezrozumiałe spadki.

Edytowane przez DJH83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na Phenomie II x3 3.1ghz ( jutro bede krecil , pewnie troche fps wskoczy) i 4770 jak w podpiscie i SP pieknie dziala. W mp zdarzaja sie spadki fps przy kraksie badz jak wjezdzam w tunel, ale to nie sa dropy ktore powoduja scinki. Jednym slowem gra sie fajnie. Win xp i dx 9 wiec moze dlatego.

 

BTW Na mapach zimowych i jak pada deszcz widac mokre podloze, ale nie widze padajacego sniegu, deszczu, a powinieniem? To jakis bug czy takich efektow w grze nie ma i tylko widac to na nawierzchni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś napotkał na framedropy na quadzie pomimo patcha to polecam wyłączyć jeden rdzeń (koligację dla rdzenia 0). Mimo niezłej płynności (komp z siga) miałem framedropy jak zbliżałem się do każdego skrzyżowania - po wyłączeniu jednego rdzenia jak ręką odjął :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi troche grafika nie odpowiada na moim radeonie... Wszędzie mam postrzępione krawędzie, a po ustawieniu AA gra crasciach!e... Ktoś na GFach ma takie problemy? Zreszta nie zdziwie sie, jezeli na gfach bedzie wszystko dobrze....

 

No i czekamy na nastepnego patcha, bo ten to ujnia jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też na radeonie są postrzępione krawędzie. Rzeczywiście gra lepiej chodzi jak się wyłączy 1 z 4 rdzeni, przycinki na zakrętach znikają i wzrasta fraps o około 5 klatek. Co do porównania XP vs. W7 ,to na XP jest średnio o 7 klatek więcej na tych samych ustawianiach. Dodam że XP mam już 2 lata W7 świeżą postawiłem

Edytowane przez pierdlik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę razy go namierzałem, ale nigdy nie udało się go zdjąć. Jedynie jak się włączy zakłócanie to heli nie zrzuca kolczatek. Za to widziałem inną śmieszną akcje: zostałem wyautowany tuż przed helikopterem, ale uderzenie innego samochodu wywalilo mnie ostro do gory i fura przywalila w smiglowiec. Ten sie zachwial w sumie dosc realistycznie i odlecial, a mial jeszcze kolczatki do zrzucenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...