Skocz do zawartości
Gość Harry Lloyd

Need for Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, mixem "i', not your toy" urzekli mnie :-) La Roux w oryginale jest zajebista, a tutaj... mniam :-) Mix chyba specjalnie pod tę reklamę stworzony, co? A jeśli ktoś zna ten mix to niech napisze kto go zrobił.

 

 

A zna... proszę bardzo:

 

 

Aż ciarrry przechodzą, brrr :D : )

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczalem wczesniej malego moda na grafike z forum EA ale rece mi opadly po jego odpaleniu. Zacpany obraz z takim bloomem ze nic nie bylo widac. Sciagnalem paczke enb pod burnouta i zaczalem sie bawic. Troche go przerobilem i wyszlo mi cos takiego (usuwa niebieski filtr z grafiki, dodaje lekki bloom i ciemniejsze noce):

 

 

Dołączona grafika enb

Dołączona grafika oryginal

Dołączona grafika enb

Dołączona grafika oryginal

Dołączona grafika enb

Dołączona grafika oryginal

Dołączona grafika enb

Dołączona grafika oryginal

 

 

ENB wypakowujemy pliki do glownego folderu gry i powinno smigac od razu. Jesli nie to shift+f12 ;) Jesli jest za ciemno/jasno to pobawcie sie ustawieniem gammy w opcjach gry

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie kierownica działa bardzo dobrze. Ładnie mi ją wykryło. Z początku miałem jedynie problem z ręcznym skonfigurowaniem controlsów (niestety jest to konieczne), ale odpaliłem grę przez profilera logitecha i wszystko się dało ładnie ustawić. Skręt mam ustawiony na 200st i deadzone w prawdzie nie wielki, ale jest... w każdym razie da się grać. Pedały działają świetnie, niezbyt realistycznie, myślę że saturacja jest ustawiona na 100%, ale ja tak lubie ;) Nie wyczułem deadzon-ów. Jeździ się przyjemnie, tylko force feedbacku praktycznie w tej grze nie ma. Tak jak tu ktoś napisał - tylko jakieś marne wibracje. Niby siłę odśrodkową czuć na zakrętach, ale po wjechaniu np. na wysepkę, czy na pobocze wstrząsów praktycznie nie ma, albo sa bardzo słabe. Dopiero jak sie w coś przypiepszy ostro to włącza się za każdym razem taki sam wstrząs. Beznadzieja jak dla mnie.

 

A jeśli chodzi o grę to mnie niestety niezbyt się podoba. Steruje się banalnie. Oczywiście zerowy realizm. Żeby rozpiżyć ścigany samochod wystarczy go z 2x lekko puknąć w bok, co jest zbyt banalne do wykonania. Co śmieszne po rozwaleniu samochodu widać jak jakieś confetti się sypie .. coś ala PhysX.. ani to efektowne, ani realistyczne. Standardowo można odbijać się od band zamiast hamować na zakrętach.

A widoczki? Ja tam nic efektownego do tej pory nie zauważyłem. Grafa jak w każdym nfs-ie. Niby fajnie się prezentuje deszcz po ciemku, mokry asfalt i te fajerwerki sypiące się spod kóło udawające wodę, ale jak dla mnie to zadna nowosc. Wyglada to dalej podobnie jak poprzednie NFS-y. Pierwsze wrażenie jak zobaczyłem model samochodu - niezbyt pozytywne. Jakaś taka za bardzo rozmyta karoseria i nagle jakiś szczegółowy element typu napis, czy lampa. Po wjechaniu do tunelu jest już lepiej - bardzo fajnie odbijają się światła na samochodzie, za to strasznie beznadziejne zrobione są odbicia świateł kogutow policyjnych w tymże tunelu. Jakieś oczojebne kolorki.

Cóż, gra mnie nie wciągnęła, ale pogram w nią jeszcze może czymś mnie zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny dzisiaj męczyłem HP na jednej trasie: Vanishing Point w East Gorge , najlepszy czas - 13.31 :) Ktoś zszedł poniżej 13.00?

Co do grafy to u mnie żadnych rozmyć, grafa dośc ostra ale to przez ustawienie Della 2209WA na tryb Video/Sports, na Game już tak ładnie i wyraziście nie jest

a na defaultowych ustawieniach cały obraz jakby rozmyty.

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem teraz troszkę dłużej i musze przyznać że gierka rzeczywiscie wciąga. Później się rozkręca i jest coraz trudniej. Kilka tras było nawet ładnych, szczególnie nocnych w deszczu z piorunami.. wszystko spoko, szkoda tylko ,że deszczu nie widać:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsysa strasznie O.o

 

Właczyłem dzisiaj o 23 i teraz skończyłem grać. Wczoraj też sesja miała być 15 minut, była ponad 3h :o

 

Męczyłem dzisiaj z 5 czy 6 razy pościg CCX za Veyronem, coby go na złoto zrobić. Skubaniec w Veyronie szybki :P

 

@serwal4

 

Gallardo @ Balboni - lepszy od reventona do podwójnego ślimaka B-)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochód sam skręca?! To chyba piszesz o innej grze, bo mi strasznie ciężko skręcają samochody, sterowanie nie jest lekkie.

Jeżeli widzę i czuję, że koła są skręcone, a ja nie trzymam żadnej strzałki (lub tą o przeciwnym zwrocie niż skręt kół) to coś tu jest nie tak.

Droga hamowania hamulca ręcznego (bocznym poślizgiem) z prędkości 200+ wynosząca circa 5 metrów również nie zachwyca.

Edytowane przez kwasior500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie coś, że na zakręcie w trakcie driftu koła są skręcone w prawo mimo, że kierownicą skręcam w lewo...

A największy bug jest z tym, że nie trzyma ustawień kierownicy i po każdym wyjściu z gry trzeba definiowac od nowa :/ Wy też tak macie? Jakbyście mieli sposób na to pisać tu na forum! Ale znając życie trzeba będzie czekać na patcha...ehh..

Edytowane przez Włodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku gra mi się bardzo spodobała, ale trochę pograłem i głupia fizyka i monotonia zaczyna denerwować.

+ za fajne fury, ładne trasy (choć trochę monotonne) świetną optymalizację (średnio nadający się do grania laptok z opisu, a gra śmiga)

PS. Ani jednej czasówki nie przejechałem na złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up +1

 

zeby przejechac na zloto trase, trzeba cisnac praktycznie caly czas na 101%. troszke mnie to irytuje, bo chcialem sie przy tej gierce zrelaksowac a tutaj kupa, skupienie na maxa bo inaczej nici nawet z brazu.

 

@down

 

tez spielam na padziku od xa (wireless:) i daje rade

Edytowane przez yeyoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

zeby przejechac na zloto trase, trzeba cisnac praktycznie caly czas na 101%. troszke mnie to irytuje, bo chcialem sie przy tej gierce zrelaksowac a tutaj kupa, skupienie na maxa bo inaczej nici nawet z brazu.

Wada wielu ścigałek, czyli brak regulacji poziomu trudności. Niektórzy lubią wygrywać każdy wyścig zostawiając resztę w tyle, nie powinni nas takiej opcji pozbawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, chłopcy i dziewczęta, zapraszam do wspólnej zabawy:

Patch 1.1 for Need for Speed Hot Pursuit - what should it fix? - Need for Speed Hot Pursuit General Discussion - Need for Speed: EA Forums

 

Kupiliście grę? Zgłoście błędy i trujcie im cztery litery aż coś zrobią z niedoróbkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:  mistrzem kierownicy to ja nie jestem, ale jedna reka jezdzilem na zloto jednoczesnie ogladajac telewizje :P po chyba 4 wyscigach mi sie znudzilo. Ale widac to kwestia gustu, bo gierka ma spore grono zwolennikow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu, klopotu i klawiatury na takie akcje ;) Z doswiadczenia wiem ze jesli studio ma zamiar zrobic patcha to go zrobi bez wzgledu na to co wypisuja rozzaleni klienci na forum. Ofc uwazam ze akcje sa sluszne ale nieskuteczne ;p Trzba czekac bo podejrzewam ze patch ktory cos poprawi w kwestii czitowania w mp na pc na pewno wyjdzie wiec moze dorzuca cos wiecej. Sprawdzal ktos tego enb ode mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości go sprawdzę. Za jakiś czas dam znać jak mi się ten enb widzi.

 

Akcje trzeba organizować i nie należy zakładać z góry, że nic nie dadzą. Gdybyśmy tak na wszystko mówili "nie" to spełniły by się obietnice Kononowicza :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze kilka czasówek rzeczywiście można przejechać bez problemu na złoto. Im dalej tym trudniej i naprawdę trzeba szukać koncentracji i wykorzystywać optymalnie skróty. Aż mi się czasówki na licencje International w Gran Turismo przypomniały :).

 

Gierka może wybitna nie jest, ale to kawał solidnej ścigałki dla fanów starych NFS. Jest rozwałka, jest dynamika, jest dobra muza, jest w końcu dobra zabawa. Tego było trzeba i osobiście jestem bardzo zadowolony. Kaeres ma ansolutnie rację - wsysa jak bagno. Dla mnie 8+/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczalem wczesniej malego moda na grafike z forum EA ale rece mi opadly po jego odpaleniu. Zacpany obraz z takim bloomem ze nic nie bylo widac. Sciagnalem paczke enb pod burnouta i zaczalem sie bawic. Troche go przerobilem i wyszlo mi cos takiego (usuwa niebieski filtr z grafiki, dodaje lekki bloom i ciemniejsze noce):

ENB wypakowujemy pliki do glownego folderu gry i powinno smigac od razu. Jesli nie to shift+f12 ;) Jesli jest za ciemno/jasno to pobawcie sie ustawieniem gammy w opcjach gry

 

Da rade cos lepiej z tego wyrzezbic? :) Mam ciagle 60FPS w grze, max aniso ustawilem na 16x w pliku enb, AA w sterach jak i AF tez na 16x ale cos chyba nie dziala :P

Cienie mi sie ustawialy na medium ale zmienilem atrybuty wyedytowanego przez CIebie pliku by nie byl 'Tylko do odczytu' i juz jest git.

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...