Skocz do zawartości
az99

GeForce gt220 - poważny błąd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Popełniłem ogromny błąd kupując kartę Geforce gt220. Od dawna nie interesowałem się rynkiem sprzętu komputerowego ale stwierdziłem, że dobrze byłoby usprawnić sobie kompa. Spoglądając na oferty całkiem spodobała mi się owa karta. Dokonałem zamówienia i zadowolony czekałem aż do dziś, gdy zobaczyłem testy. Nie miałem pojęcia, że Nvidia może wydać takiego bubla! Problem jest w tym, że kurier pojawi się lada chwila... I tu jest prośba do Was. Czy są jakieś sprawy prawne, dzięki którym mógłbym prosić o zwrot kasy? Czy są może jakieś miejsca, w których z powodzeniem ten "szajs" opchnę(jakiś sklep komputerowy to przyjmie?)? Nie chcę tego nawet rozpakowywać a jedynie coś zrobić, by odzyskać chociaż część pieniędzy. Na allegro też nikt tego nie kupuje... Może Wam przyjdzie coś do głowy.

 

Z góry dzięki

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś w sklepie internetowym? Jeśli tak masz 10 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny. Masz to prawnie gwarantowane i nikt Ci tego odmówić nie może w szczególności, że towaru nie otworzysz :)

Ja bym odebrał od kuriera, a potem to oddał.

 

W jakim sklepie kupowałeś?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Czy to jest bubel? Raczej nie, to nei jest karta poprostu przeznaczona dla graczy...

 

 

 

I tym miłym akcentem pokazującym jak autor ogarnia świat w okół siebie zamykam temat.

 

 

 

 

Kupiłem wersję 1GB. cena 295 zł. Może jest coś analogicznego, co moglibyście polecić?:) bo radeon to jedno ale może coś innego jeszcze jest np. z nvidii...

 

Jaką Kartę Graficzną Kupić? - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

 

 

Miłego czytania ostatnich stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...